Bu kez Hayatıma Renkli Birşeyler katmak istedim:)

R body kit ne zaman geçmeyi düşünüyosun can hocam :)  

Tuş olayı güzelmiş bikac tane de benmi eklesem acaba. Güzel gubme4de Kullan Can. Maşallah Araç fıstık gibi oldu.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tuş olayı güzelmiş bikac tane de benmi eklesem acaba. Güzel gubme4de Kullan Can. Maşallah Araç fıstık gibi oldu.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim Ender Abi kısmetse salı günü tuşların hepsine fonksiyonların eklenmesi için Ender elektroniğe bırakacağım aracı sabahtan.

Sürüş profili,esp ve set tuşu aktif olarak çalışmaya başladı sırada kısmetse farların retrofiti kaldı u led farlara geçiyorum kısmetse😀

9845ACAD-5545-422C-890E-8C870FBEC232.jpeg

ADDE7411-71CF-4C95-A7F2-F2355E9F8034.jpeg

Maşallah nazar değmesin kazasız belasız ayna kaplaması aracı dahada güzel göstermiş

Can hocam senin eski maviş sarı sitede yakalandı.  :sofor:   Fiyatı epey fazla yazmış gibi gördüm, umarım bu fiyatlara satabileceğini düşünmüyordur arkadaş.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hatasiz-ful-orjinal-golf-733859721/detay
Aldıktan hemen sonra comfortline gri renkte bi araç olarak ilana girdi sanırım eski ilanına devam edip bu aracın resimlerini ve özelliklerini ekledi.O ilan bitti sonra tekrar bir ilan açtı.Bana bineceğim çocuğum var şöyle pazarlık böyle pazarlık yaptı ama satmak için almış.Hakkında hayırlısı mal onun bare benim çekip gönderdiğim resimleri kullanmasaydı sinir oluyorum kendileri bişey katmayıp başkasının çektiği resimleri kullanan yada yazıyı kopyalayıp aynı cümleleri kullanan kişilere.Birde farklı semtlerden ilan verme modası var elit semt olunca daha temiz bakımlı araç imajı oluyor sanırım😀araç ataköyden ilanda  arıyorsun nerdesin sultangazi de görebilirsin😀😀

Aldıktan hemen sonra comfortline gri renkte bi araç olarak ilana girdi sanırım eski ilanına devam edip bu aracın resimlerini ve özelliklerini ekledi.O ilan bitti sonra tekrar bir ilan açtı.Bana bineceğim çocuğum var şöyle pazarlık böyle pazarlık yaptı ama satmak için almış.Hakkında hayırlısı mal onun bare benim çekip gönderdiğim resimleri kullanmasaydı sinir oluyorum kendileri bişey katmayıp başkasının çektiği resimleri kullanan yada yazıyı kopyalayıp aynı cümleleri kullanan kişilere.Birde farklı semtlerden ilan verme modası var elit semt olunca daha temiz bakımlı araç imajı oluyor sanırım😀araç ataköyden ilanda  arıyorsun nerdesin sultangazi de görebilirsin😀😀
Malesef öyle hocam. Herkes arabacı olmuş ama sorsan opsiyonları bile doğru düzgün bilmiyorlar... Her şeyin hayırlısı olsun. :)  Önceden genelde genç yaştaki araçlar ilk sahibinden olurdu, şimdiyse genç yaştaki araçların ortalama 4-5’inci sahibi var. Soran olursa her şeyine kefiller...

Bende sık araç değiştiririm.Ama arabayı bugün alıp yarın 15/20 fazlasına satmaya çalışmak mantık dışı geliyor.Elimden geldiğince orjinal ekstra donanımlar ekleyip sattım bana çevremdekiler yaptığın delilik diyor hem yakın zamanda satıyorsun hemde o kadar para ve zaman harcadığım için.Ama ben kullandığım süre boyunca zevkini çıkarıyorum tabiki bugüne kadar da zarar etmeden sattım çok şükür.Benim babam 50 senelik oto tamircisi arabaların içinde büyüdüm kendimce anlarım da bi yerinden ses geldiğinde bi arıza verdiğinde tabi şimdiki arabalar herşeyini söylüyor.Anlayanda araba alıp satıyor anlamayanda.Sonra 1 ay önce sattığımız arabayı 1 ay sonra aynı rakama yerine koyamıyor oluyoruz.2017 yılında dsg beyaz golf aldım 2015 model 22 binde 90 küsürlü rakamlara yine 90 küsürlü rakamlara sattım 2 ay sonra.Şuan aynı arabaya biniyor olsam o temizlikte bir araç 120k ++ rakamlara satılır.Yine prim yapıyor yani bazen boşa kürek çekmiş oluyor uğraştığınızla kalıyorsunuz.Paramız çok hızlı değer kaybediyor çünkü.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt