Jump to content

Recommended Posts

Selam arkadaşlar 2017 model golf rline aracım var 18 sebring jantlar var konfor acısından pek memnun değilim sıfır lastik aldım mıchelın pilot sports 4 dcc olmasına rağmen yinede konforlu degil aracım 17 janta düşmek istiyorum ne kadara vermem gerekir 18 sebring 200 km yapmış mıchelın pilot sports 4 lastiklerle 

Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Kemalkapaklı

Hocam merhaba. Durbandan sıkılanlar sebring e geçebilir. 17" olsa ciddi alıcı olurdum. Kışlık madrid lerin yerine 😊.. Bence 5.250-5.750 bandında alıcı bulacaktır. Bahar olsa daha hızlı giderdi. Hayırlı satışlar..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Kemalkapaklı yazdı:

Selam arkadaşlar 2017 model golf rline aracım var 18 sebring jantlar var konfor acısından pek memnun değilim sıfır lastik aldım mıchelın pilot sports 4 dcc olmasına rağmen yinede konforlu degil aracım 17 janta düşmek istiyorum ne kadara vermem gerekir 18 sebring 200 km yapmış mıchelın pilot sports 4 lastiklerle 

Aracınızda DCC olduğunu okuyunca aklıma iilk önce bu konu geldi okumanızı öneririm., zamanında pek çok arkadaşın canı yanmıştı.,

DCC 'li ve Spor Süspansiyon araçlarda teslimat öncesi sökülmesi unutulan Amortisör ve Yay takozları;

yusuf ve Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 saat önce, Kemalkapaklı yazdı:

Hocam bende 19dcc ile konfor az da olsa olduğunu düşünüyorum. 18de fazlası ile olması lazım.

Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@yusuf hocam herkez aynı şeyi söylüyor bana konfor alırsın diyor ama ben küçük çukurlara falan girince bile lok diye sesleri hissediyorum 18 jant sebringli spor süspansiyonlu golfe bindim benim araçtan daha iyi bi çözüm bulamadım almanyaya mail attım bu konuda doğuş aradı servise davet etti kaç defa servsise gittim zaten normal deyip gönderiyorlar muadil bi araç bulun deneme yapacagım dedim en sonunda bakalım ne çıkacak ama 18 janttan soğudum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Kemalkapaklı

Hocam servis fiyatları yanıltmasın. Araç alınırken donanım ilave ettirdiğimizde çok daha makul fiyatlara geliyor. Şuan sebring leri durbanların ikamesi olarak düşünürsek bu yüzden durbanların satış fiyatlarına paralel olması gerektiğini düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Kemalkapaklı yazdı:

@yusuf hocam herkez aynı şeyi söylüyor bana konfor alırsın diyor ama ben küçük çukurlara falan girince bile lok diye sesleri hissediyorum 18 jant sebringli spor süspansiyonlu golfe bindim benim araçtan daha iyi bi çözüm bulamadım almanyaya mail attım bu konuda doğuş aradı servise davet etti kaç defa servsise gittim zaten normal deyip gönderiyorlar muadil bi araç bulun deneme yapacagım dedim en sonunda bakalım ne çıkacak ama 18 janttan soğudum

Hocam lok lok ses varsa amortisör takozu sorunludur. Aynı sorundan aracı servise bıraktım dün. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdi tanesi serviste 4500 tl ama 15" midline jantınında tanesi serviste 1500 tlden aşağı değildir yada 16"doverın tanesi 2000tl falandır yani servis fiyatını önce geçin

Fakat jantınız az bulunan bir jant , hatta bana kalırsa 18" durbanda da zor bulunan bir jant ve çok daha farklı ( +replikası daha yok diye biliyorum)

Bence Durban +500tl olmalı en az fiyatınız :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
50 dakika önce, mehmetmert yazdı:

Şimdi tanesi serviste 4500 tl ama 15" midline jantınında tanesi serviste 1500 tlden aşağı değildir yada 16"doverın tanesi 2000tl falandır yani servis fiyatını önce geçin

Fakat jantınız az bulunan bir jant , hatta bana kalırsa 18" durbanda da zor bulunan bir jant ve çok daha farklı ( +replikası daha yok diye biliyorum)

Bence Durban +500tl olmalı en az fiyatınız :) 

Hocam replikası illaki vardır. Replika için mühendislik değil kalıp gerekiyor :) 

Durban + 500 konusunda hem fikir değilim. Durban sever çok var. Arz Talep meselesi.

Mmt0634 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, yusuf yazdı:

Hocam replikası illaki vardır. Replika için mühendislik değil kalıp gerekiyor :) 

Durban + 500 konusunda hem fikir değilim. Durban sever çok var. Arz Talep meselesi.

Yusuf abi replikası hala çıkmadı diye biliyorum ben , çıktıysada ben daha hiç denk gelmedim.Öyle dememin sebebi önüne gelen replika durban takıyor ,  16" ölçüden 18" e kadar hemen hemen herkesde durban var. Sebring jantı her önüne gelen takamıyor replikası olmadığından dolayı ve bana daha ayrıcalıklı geliyor.

Ayrıca mühendislik için konuşacak olursak maliyetin %80i zaten kalıbı oluşturması diyebiliriz , kalıbı yapıp jantı üretip olabildiğince ucuza mal etsin ki insanlara satsın.Bence bu jantın replikasını hiç üretmeyecekler nasılsa durban ve dartford karışımı bir şey diye.O yüzden özel olarakda kalacaktır diyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, mehmetmert yazdı:

Yusuf abi replikası hala çıkmadı diye biliyorum ben , çıktıysada ben daha hiç denk gelmedim.Öyle dememin sebebi önüne gelen replika durban takıyor ,  16" ölçüden 18" e kadar hemen hemen herkesde durban var. Sebring jantı her önüne gelen takamıyor replikası olmadığından dolayı ve bana daha ayrıcalıklı geliyor.

Ayrıca mühendislik için konuşacak olursak maliyetin %80i zaten kalıbı oluşturması diyebiliriz , kalıbı yapıp jantı üretip olabildiğince ucuza mal etsin ki insanlara satsın.Bence bu jantın replikasını hiç üretmeyecekler nasılsa durban ve dartford karışımı bir şey diye.O yüzden özel olarakda kalacaktır diyorum.

@seran hocam sağolsun bu linki yolladı. Bunun rengi tam tutmuyor galiba ama birkaç aya daha iyileri gelir.

KAMPANYALİ 18" 5x112 VOLKSWAGEN GOLF 7,5 SEBRİNG HİGHLİNE JANTİlan No: 650605392
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-kampanyali-18-5x112-volkswagen-golf-7,5-sebring-highline-jant-650605392/detay

Mmt0634 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, yusuf yazdı:

@seran hocam sağolsun bu linki yolladı. Bunun rengi tam tutmuyor galiba ama birkaç aya daha iyileri gelir.

KAMPANYALİ 18" 5x112 VOLKSWAGEN GOLF 7,5 SEBRİNG HİGHLİNE JANTİlan No: 650605392
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-kampanyali-18-5x112-volkswagen-golf-7,5-sebring-highline-jant-650605392/detay

renginden dolayı mı bana sebringle alakasız geldi diye düşündüm ama bu bildiğimiz durbanın içinin oyulmuşu be abi :) 

Kemalkapaklı bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
22 saat önce, Kemalkapaklı yazdı:

Servis fiyatlari oem jantlarda baz alinamiyor malesef. Arz talep belirliyor piyasayi. Durbanin eski havasi yok replikasi ciktigindan beri. Ben sizin yerinizde olsam sebringleri satmaz 16-17 oem cikma jant alip takarim imkaniniz varsa. Sebring ve michelin lastiklerinizle 6-7 binden asagi satmak zarardir bence. Ha bu paraya alan olurmu derseniz ancak benim gibi sebring hastasi ve arayan birisi alabilir. İlana cikip dogru aliciyi ve fiyatida bekleyebilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Kemalkapaklı yazdı:

@Balistique kardeşim benim çok doğru konuşmuşsun aklımdan geçen fiyat 8 bindi aşagıda vermem dediğin gibi sebringler dursun 17 dijon alıp kullanıcam düşüncem şimdilik bu

Araciniz rline sa bence madrid almaniz daha iyi olur. Dijon cok sade ve aracin havasini bozuyor. Madrid in piyano detaylari rline a biraz daha uygun ve şık duruyor.

mehmetmert ve Kemalkapaklı bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Kemalkapaklı yazdı:

@Balistique kardeşim benim çok doğru konuşmuşsun aklımdan geçen fiyat 8 bindi aşagıda vermem dediğin gibi sebringler dursun 17 dijon alıp kullanıcam düşüncem şimdilik bu

Hocam 8 bin çok çok zor. Pretoria bile var o fiyat bandında. 8 bin verecek adam aracını satar rline araç alır :) 

Mmt0634, Kırcalı, KaiZeN ve 3 diğer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, yusuf yazdı:

Hocam 8 bin çok çok zor. Pretoria bile var o fiyat bandında. 8 bin verecek adam aracını satar rline araç alır :) 

Yusuf hocam lastik markasi ve durumunuda goz onunde bulundurun. O satistaki pretorianin lastikler bitik durumda. Yeni ps4 ler 2500-3000 civari.  Evet 8bin biraz fazla ama malum doviz kurlari vs. ile 18 oz jantlar lastiksiz 10 binlerde seyrediyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Kemalkapaklı yazdı:

Kemal bey bu arada konforlu lastik ariyorsaniz nexen nfera su1 alin. Bana dua edersiniz :)

Kemalkapaklı bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...