Golf 8 Temmuz'da Almanya'da satışa çıkacak

Adamlar makyaj yaptığında bile kamuflaj yapıyorlar koskoca vw böyle bir hataya düşermi yani en basit mk8 dijon jantlamı gelecek [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Haziranda üretiminin başlayacağı dediğiniz gibi kesin ama tanıtımı yüksek ihtimalle Eylül’de Frankfurt’ta olacak, Avrupa satışları yıl sonunda başlayacak. Ülkemize de çok geçmeden gelir, VW’lerin Türkiye’ye gelişi çok gecikmeli olmuyor.

Jetta bir yıldır piyasasa yok, eldeki 1.4 tsi motorları eritmek için golf 7 uzun bir süre daha satılır.

Haziranda üretiminin başlayacağı dediğiniz gibi kesin ama tanıtımı yüksek ihtimalle Eylül’de Frankfurt’ta olacak, Avrupa satışları yıl sonunda başlayacak. Ülkemize de çok geçmeden gelir, VW’lerin Türkiye’ye gelişi çok gecikmeli olmuyor.
katılıyorum 12 eylüldeki fuarda ilk kez görülecek, ardından hemen satışa başlanacak avrupada. Türkiye'ye 2019'da gelir mi orası muamma bence. biraz da satış sayıları ile alakalı olacak bu durum.

20190122_141418-1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu son atmış olduğunuz fotolarda bir efsane olacak golf 8

Bunlari ben de begendim ama henuz hangisi bilmiyoruz..

Bunlari ben de begendim ama henuz hangisi bilmiyoruz..
Diğer fotoda bulanık olan kısımlar var sanki iyice incelemesinler göremesinler gibi farklı duruyor kaput zaten bombeyli duruyor aerodinamik konusunda böyle yapamazlar diye düşünüyorum birde solda ki far çok değişik duruyor

Diğer fotoda bulanık olan kısımlar var sanki iyice incelemesinler göremesinler gibi farklı duruyor kaput zaten bombeyli duruyor aerodinamik konusunda böyle yapamazlar diye düşünüyorum birde solda ki far çok değişik duruyor
Siyah olanin cok garip durdugu kesin ama dikiz aynalari umarim oyle olmaz benim attiklarimdaki gibi olur en azindan..

Şimdiye kadarki fotoğrafların hiçbirini beğenmeyen birtek ben miyim? Eğer böyle olursa bizim 7 ve 7.5 lar efsane olur bana göre. Ama yine de canlı görmek lazım bilemedim

Şimdiye kadarki fotoğrafların hiçbirini beğenmeyen birtek ben miyim? Eğer böyle olursa bizim 7 ve 7.5 lar efsane olur bana göre. Ama yine de canlı görmek lazım bilemedim
Foto ve reklamlarda daha guzelller zira en yuksek donanimli modeller isik ve renk oyunlari ile sunuluyorlar. Showroom a da gidince mudurnu tavuk gibi bir seyle karsilasabiliyosunuz..

Merak etme  yalnız değilsin., Motor kaputu aynı, A sütunu aynı, B sutunu aynı, kapılar aynı, aynalar aynı, (bu saydığım parçaları sök bire-bir Mk7 kasaya uyar)

Sırf tampon, far grubu ve yeni medya ekranı değişecek ise bu araç Mk8 değil de olsa olsa Mk7,75 olur.,

Şahsi kanaatim ben Mk8 'in bu paylaşılan resimlerdekiler ile veya videodaki araç ile alakası olmadığını düşünüyorum., tabii bu benim görüşüm..

Geri
Üst Alt