Golf 8 Temmuz'da Almanya'da satışa çıkacak

Yeni spy fotolar :)

MMuhtemelen gti donanım. Difüzör,marşpiyel ve ön ızgaralar bunu doğruluyor. Jantlar ise hala gizleniyor malum eski modele ait jantlar la test sürüşü sürüyor

Şahsi görüşüm şu zamana kadar çıkan fotolarda acaba diyordum ama şu fotolar sonrası golf8 de yine gözümüzün zamanla alışacağı ve gönlümüzde yer edeceğe benziyor. Arka cam boyutundan dolayı görüş açısında azalma olacak gibi ayrıca. FB_IMG_1562615294473.jpgFB_IMG_1562615289959.jpgFB_IMG_1562615292309.jpg

ya gözümüz alışmadı yada gerçekten araç tasarımı fiyasko. bu tasarımla diğer golflerin gerisinde (arkadan astra gibi)

Emniyetin basına verdiği bu  robot eşgal resimler den  bile failin  tipinin  kayık olduğu anlaşılıyor ..... 

zanlı eylül sonu teslim olacak zaten !!!  az kaldı 

showroomlarda kurulacak Sosyal Mahkemeler / halk jürileri   efsane mk4 /mk7   ruhuna itaatsizlik/saygısızlıktan  müebbeti yapıştırır bu mk8 'e  

O değilde golf 7 satıldıktan sonra acayip bir şekilde golf 4 alasım var, hem daha önce arka arkaya 3 ayrı golf 4 kullandığım için sevdiğim bir araç olması hemde piyasa koşullarında pahalı araçların artık el değiştirmede problem yaşatması bu düşüncelere saldı beni, temiz 102 bg 2001 üstü climatronikli 2-3 parça boyalı bej döşemeli bir golf 4 alıp lpg ile binesim var.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Hala Spy fotoğraflarla görüntüleniyor ise eski yayınlanan "işte yeni Golf 8 " fotoğrafları fake demektir.

Ne zaman çıkıyor bu sıktı artık sanki bana ferrari saçma sapan duvar kağıdı yapıştırıp foto çekiyolar, çıksın da zor günler için sakladığımız bilezikleri bozdurup alalım.

Ne zaman çıkıyor bu sıktı artık sanki bana ferrari saçma sapan duvar kağıdı yapıştırıp foto çekiyolar, çıksın da zor günler için sakladığımız bilezikleri bozdurup alalım.
:D

Bu golf 8 olayı engabeye döndü ama kanımca çıksa bile çok talep olmaz gibime geliyor[emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt