VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

@Samil Hocam yanlışım varsa düzeltilsin ama OBD sistemleri araçtaki arızaları görüp düzeltmeye yarar. Sizin istediginiz şey kodlama ise vcds ürünlerini araştırmanız gereklidir.

@kiyak7 kodlama da yapıyorlar hocam.

Videonun birinde aynaların kapanıp açılmasını kodluyordu. 

Aracını 2016 da almış olup 15.7 veya 15.7.1 ile kodlama yapan yaptıran kişi var mıdır?  Satıcının bana "alma bu sana uymaz" dediginden dolayı daha sipariş vermedim büyük bir sabırla yaptıran bir kişi bekliyorum. Kimsenin de kablosuna bir zarar vermemek adına yardım için istekte bulunmuyorum. 1 kişi çıksa da ben yaptırdım derse şüphelerimden kurtulup sipariş edecem kabloyu.
Hocam 2016 model araçlara kodlama yapıyorum, bir problem yaşamadım. Kablom 15.7

Aracını 2016 da almış olup 15.7 veya 15.7.1 ile kodlama yapan yaptıran kişi var mıdır?  Satıcının bana "alma bu sana uymaz" dediginden dolayı daha sipariş vermedim büyük bir sabırla yaptıran bir kişi bekliyorum. Kimsenin de kablosuna bir zarar vermemek adına yardım için istekte bulunmuyorum. 1 kişi çıksa da ben yaptırdım derse şüphelerimden kurtulup sipariş edecem kabloyu.
1 ay önce teslimden 5dk sonra 15.7.0 kablom ile lane assist dahil tüm özellikleri açtım ;)  Siz alın.

Satıcıya ragmen veriyom siparişi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba arkadaşımın Golf 7 'si için kablo alıcaz. Ucuz Çin malı kabloyu nereden alabiliriz?

@Burak_53 bu linki gördüm ama satıcının hiç yorumu olmadığı için güvenemedim. Alanlar nereden alıyor ki?

Geri
Üst Alt