VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

Aramıza Hoşgeldiniz. Aracınız Hayırlı olsun. Kodlama kısmı forumda mevcut .Orhan Hocamın paylaştığı linki takip edersiniz ☺

One Life Live it.!!!

Arkadaşlar aracım 2013 ekim teslim bu kabloyu alsam olurmu laptopun özellikleride bunlar

b5aea8aaabb8c23ce6c3d1032cc029b3.jpg

http://m.aliexpress.com/item/32636379007.html?aff_click_id=8b229cff1bd345ca93e713d9daeeb943-1457205107842-00533-bm2aeAra&aff_platform=y

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam kablo uygun ama şu linkten alırsanız daha hızlı gelir heralde. http://s.aliexpress.com/jemy26Zv

VAG COM 15.7 VAGCOM 15.7.0 HEX CAN USB Arayüzü VW IÇIN AUDI Skoda Koltuk VAG 15.7 Ile ATMEGA162 + 16V8B + FT232RL

Sent from my iPhone using Tapatalk

Polo ya kodlama yaptım yapılabilenler, golf ile aynı, sadece fazla seçenek yok [emoji5] bagaj kapağında lamba olsa Çakarli biseler yapardım [emoji5]

Leon cupra araçta var bu ekran demekki oluyor ben deneyip söylerim o halde :)

@Gokhan Bilgin @MSE

Gökhan Hocam, Muhammed Hocamızın da belirttiği gibi bu konuyu irdeledik bayağı bir zaman önce ancak sadece discover pro su olan araçların işini görebilme imkanı var. Sebebi de aslında oldukça basit, prolarda entegre navigasyon olduğundan bcm ye tanımlı dahili gps alıcısı mevcut ve bu kodlama ile açılan yükseklik, eğim ve benzeri bilgilerde bu kaynak doğrultusunda ekrana yansıyor. Ama konuyu takipteyiz, herhangi bir gelişme olursa yine bu sayfalardan paylaşıyor oluruz [emoji4]

iPhone using Tapatalk

@erkanz Abi selamlar mk3 leon cupra araçta gördüm ben bu ekranı ve navigasyon'da yoktu o araçta standart 6.5 ekran vardı yani. 6.5 ekrana sahip olan bir mk3 leon'da denerim kendi aracımda :) sizinle paylaşırım durumu olumlu , olumsuz

@Gökhan Bilgin Gökhan Hocam bizim deneme imkanımız olmadığından senden haber bekliyoruz. MK3 Leon'da navigasyon yokken olduysa bizimkilerde olmaması için hiçbir sebep yok :)  Müthiş bir haber olur, heyecanla bekliyoruz.

@MSE

Arkadaşlar bu kodlama ile ilgili bir önerim var, yeni bir başlık açılsa "YAPILMASINI İSTEĞİNİZ KODLAMALAR" diye, biliyoruz ki bu forumda bu kodlama işinin üstadları, bu işin piri olmuş arkadaşlar var, belki bu arkadaşlar istenilen kodlamaları yapabilirler, mesela benim yapılmasını istediğim kodlar

- ayna ısıtmanın belirli bir süre sonra otomatik kapanması( geçen gün kuru havada ayna ısıtma açık kalmış, araçtan inerken farkettim, ayna o kadar ısınmış ki el değmiyor )

- kadran ışıkları sürekli yansın istiyorum, far sensörü olmadığı için karanlık bir ortama girince bir müddet yanıyor sonra tekrar kararıyor

Şimdilik aklıma gelenler bunlar, diğer arkadaşlarında muhakkak böyle yapılmasını istediği kodlamalar olacaktır

Aracını 2016 da almış olup 15.7 veya 15.7.1 ile kodlama yapan yaptıran kişi var mıdır?  Satıcının bana "alma bu sana uymaz" dediginden dolayı daha sipariş vermedim büyük bir sabırla yaptıran bir kişi bekliyorum. Kimsenin de kablosuna bir zarar vermemek adına yardım için istekte bulunmuyorum. 1 kişi çıksa da ben yaptırdım derse şüphelerimden kurtulup sipariş edecem kabloyu.

Geri
Üst Alt