VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

@Jesiben oralarda olsam şimdi çıkar gelirdim hocam uzaklıktan kaynaklı ama erkan abi size yardım edecektir

@jajaja Cihan hocam yaptığımız kodlamalar konusunda yorumlarınızı alsak :)

Pek yaptırma taraftarı değildiniz şuan nasıl hissediyorsunuz :)

@burak_ Mangal ustamız Burak hocam öncelikle dün için teşekkür ederim.

Kodlamadan sonra kalkışlarda değişiklik hissettiniz mi ?

@kimi-emdSemih hocam siz benim aracı kullandınız ancak size ACT Mode
emoji767.png
(@erkanz )açmayı unuttuk kusura bakmayın dönüş yolunda aklıma geldi.@ansolak Ahmet hocamı yakalayın da açalım isterseniz :)

@muratoz Murat hocam arka stopların gündüz yanması olayında sinyalle fren lambası arasındaki iki kırmızı ledi aktif etmeyi unuttum. Kablonuz varsa ya da Ahmet hocamı yakalarsanız haber verin onu da açalım :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
@MSE Muhammed hocam tamam bugün kontrol edeyim. Çok teşekkür ederim, ellerinize sağlık :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
murat_kurt dedi:
Kodlamaları aktif etmek için yapılanların ayrıntılı olarak yazılması kadar, tekrar eski durumuna nasıl alınacağı konusunu da ilgili başlıklara eklemek gerekir diye düşünüyorum. Aynı konu başlığında her iki bilginin yer alması çok daha verimli olur. Bu konudaki uzman arkadaşlar yardımcı olursa harika bir listeye sahip oluruz. ?
Güzel fikir hocam. Lakin bu her araç için aynı değil. Default değerler her araçta aynı olmuyor. Sorun olduğunda buradan yardımcı oluruz ;)

Merhaba golf 7 vag com codlamaları passat cc 2015 uyarmı acaba.

Merhaba golf 7 vag com codlamaları passat cc 2015 uyarmı acaba. Sent from my iPhone using Tapatalk
Malesef hocam.

Passat B8 kasa ile uygun ışık kanallarındaki bazı değişiklikler hariç.

Hocam, hangi kabloyu, hangi satıcıdan almak konusunda kararsız kaldım.. 12.12 bana yeterli aslında.. Ama 15.7 ile aradaki fark ta çok değil.. Hangi satıcı, hangi kablo? Sizin tavsiyeniz ne olur??

Bu arada çeşitli sitelerdeki ilanlarda denk gelir mi diye de bakınıyorum..

@Orhan Hoca

Hocam, hangi kabloyu, hangi satıcıdan almak konusunda kararsız kaldım.. 12.12 bana yeterli aslında.. Ama 15.7 ile aradaki fark ta çok değil.. Hangi satıcı, hangi kablo? Sizin tavsiyeniz ne olur??

Bu arada çeşitli sitelerdeki ilanlarda denk gelir mi diye de bakınıyorum..

@Orhan Hoca
Hocam almışken 15.7 olsun. Es dost aracı gelir onları da halledersiniz ;)

Hocam, hangi kabloyu, hangi satıcıdan almak konusunda kararsız kaldım.. 12.12 bana yeterli aslında.. Ama 15.7 ile aradaki fark ta çok değil.. Hangi satıcı, hangi kablo? Sizin tavsiyeniz ne olur??Bu arada çeşitli sitelerdeki ilanlarda denk gelir mi diye de bakınıyorum..

@Orhan Hoca
http://s.aliexpress.com/neiqaqyq

VAG COM 15.7 VAGCOM 15.7.0 VCD HEX CAN USB Arayüzü IÇIN VW AUDI Skoda Koltuk ATMEGA162 Ile + 16V8B VCDS 15.7 + FT232RL

Malesef hocam.

Passat B8 kasa ile uygun ışık kanallarındaki bazı değişiklikler hariç.

2015 yılında CC yenilemeye gitti 2 versiyon olarak 2015 model CC var,birisi eski jenerasyon diğeri ise yeni jenerasyon. Anlamak için en basit yöntem Medya ünitesi . Üzerimdeki medya ünitesi Golf 7, B8 passat ile aynı ise bu kodlamalar olur.

2015 yılında CC yenilemeye gitti 2 versiyon olarak 2015 model CC var,birisi eski jenerasyon diğeri ise yeni jenerasyon. Anlamak için en basit yöntem Medya ünitesi . Üzerimdeki medya ünitesi Golf 7, B8 passat ile aynı ise bu kodlamalar olur.
Hocam medya ünitesi değişti ama hâlâ CAR butonu yok yakıt tüketimi Media ekranından görüntülenemiyor. Aynı şekilde yeni Jetta'da da durum böyle. Hala. Passat B7 deki gibi kodlama ekranları. CC'de bizzat bakmadım ama bir hocamız sormuştu ekran görüntüsü istemiştim o sebeple biliyorum. Jettaya da Can bağlanmıştı App connect bile vardı araçta ama BCM vs. eski tipti.

Sevgili dostlar;
Önümüzdeki hafta çok büyük olasılık aracımı AVEK ten teslim almış olacağım. Araç 1.6 TDI DSG Highline hiç bir ek opsiyonu yok! Bilen ve kullanan arkadaşlara göre bu gizli özelliklerden hangilerini açmak önemli ve elzem sizlere göre ya da daha başka bir ifade ile hangilerini açtırmak faydalı olacaktır?

Geri
Üst Alt