Liste Fiyatı / Aracınızı aldığınız fiyat.

2015 Haziran sipariş , 2015 Ağustos teslim 

Fiyat: 95 bin TL ( şuan +250bin CİK )

Böyle bir başlık açtım. (bazen sahibinden com da öyle ilanlar varki  şu an bayi masa başı indirimle 150 ye veriyor misal.  satıcı 2. eline 155 istiyor.  ve ekliyor " sıfırı bayide 183 bin" ?????

Hoş gerçi son 3-5 aydır kimse sıfır golf aldım diye gelmedi foruma (1-2 istisna olabilir)

Geçmişte de olsa  DOĞUŞ listeden  sapmalara ne kadar  imkan veriyor  görmüş oluruz

ilk ben yazayım (metalik /ek donanım fiyatları da listeye  eklenirse totalden neye indiğimiz daha açık belirtilmiş olur.

13.01.2018 

1.6 TDİ highline manuel  (ek donanım yok)   

Liste fiyatı : 133.400  + metalik farkı 1300  = 134.700

121.000 net anahtar teslim alındı
12 Temmuz 2018'de ödemesi yapılıp 14 Temmuzda Teslim Alındı 1.4 TSI - DSG Highline Kamera ve Panaromik sürgülü cam tavan opak renk 160.000 (liste fiyatı 162.000+cam tavan fiyatı ve Geri Görüş Kamerası (indirimli 160'a geldi ama benden sonda 4 defa zam yedi. en son ötv indirimiyle liste fiyatı 200.200 olarak güncellendi. %4-6 oranında aracın stok durumuna göre indirim yapabiliyorlar.

Ağustos 2017 - 1.0 tsi dsg comfortline Golf opak renk

Liste fiyatı 104.100

Anahtar teslim fiyatı 92.000 

Ortalama Euro kuru 4.10-4.20 arasındaydı. 22bin küsur euro odemis oldum. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
2017 mart ayinda Dizel manuel highline uled sunroof 100bin , liste fiyati 111 di sanirim

Temmuz 2013 de 1.4 TSI Manuel Highline liste fiyatı 56.400 TL idi. Buna ilave Led Stop, U Led, Sunroof, Katlanır ayna, Renkli yol bilgisayarı opsiyonları eklettim. Toplamda 62.250 ye geldi. (O zamanlar indirimi geçtim aman zam gelmesin diye çabalıyorduk :) Araç ha geldi ha gelecek, zam gelmeden bir alsak diyorduk) Şimdi bakıyorum da %20-30 indirimler görüyorum...

2015 ağustos ayı,  Tsi dsg 1.4 125hp(122likler o dönemde bitmişti)+madrid+u led 84.800 'den 81000 e inmişlerdi. Vay be.

yazılan yorumlardan?

2013-2014 yılları listeden 1 kuruş inmeye tenezzül etmedikleri! inmedikleri gibi insanları sıraya geçin kardeşim ! araç yok ! alacak olan sıraya geçsin isim yazdırsın 3-4 ay beklesin dediklerı yıllar

2015 listeden 1,5-2 bin inmeye başladıkları yıllar

2016  4 ila 7 bin indirim

2017 de 10 üzeri indirimleri görüyoruz?

2018.... patron çıldırdı  etiketin dörtte biri iskonto!!!  (50-60 bin civarı  listeden ultra algı/zihin kandırmalı indirimler)

yazılan yorumlardan?

2013-2014 yılları listeden 1 kuruş inmeye tenezzül etmedikleri! inmedikleri gibi insanları sıraya geçin kardeşim ! araç yok ! alacak olan sıraya geçsin isim yazdırsın 3-4 ay beklesin dediklerı yıllar

2015 listeden 1,5-2 bin inmeye başladıkları yıllar

2016  4 ila 7 bin indirim

2017 de 10 üzeri indirimleri görüyoruz?

2018.... patron çıldırdı  etiketin dörtte biri iskonto!!!  (50-60 bin civarı  listeden ultra algı/zihin kandırmalı indirimler)
Katiliyorum size, vw liste fiyati kurnazligi ile iyice ciddiyetini kaybetmeye basladi.. eger o kadar indirim yapabiliyorsaniz gercek liste fiyatlariniz yalan demektir.

musterinin akli ile alay ediyorlar, super cok indirim yaptik bakin kacirmayin.

e millette o kadar salak degil demek ki bu yil satislari en cok dusen marka vw.

bakin hondaya bu kriz ortaminda civicin satislarini artiriyor ustelik filo satmamasina ragmen.

Daha aracı teslim almadım ancak satış işlemi tamamlandı. (24 Nisan 2019)

2018 model tornado kırmızı 1.0 TSI DSG Midline plus+ ön-arka park sensörü + cruise kontrol

LİSTE FİYATI:149800

ALDIĞIM FİYAT:126500

Rengi konusunda hala çok kararsız olsam da fiyatı oldukça cazip gibi geldiğinden bu seçimi yaptım. İnşallah pişman olmam (beyaz renk seçeceğim de vardı)

@Savatage bunun yeri burası değil ama hayatın her anında karşımıza çıkan güzel bir konuya değinmişsiniz serbest piyasa ekonomisi türkiyedeki şu an yaşadığımız ise kampanya indirim ıvır zıvır adıyla tam bir rezalet, siz o aracı sorduğunuzda belki o sıralar türkiyenin başka bir ilinde haberi bile olmadan 190 bine araç alan oldu bu durumu son günlerde meşhur olan bazı gıda fiyatlarında da görüyoruz. Bu konuda bizlerin yapabileceği pek br şey de yok uyanık olmak ve bu tarz bilgi paylaşımı yapılan yerleri takip etmekten başka.

2016 1.4 tsi dgs cline 125 lik 78 bin 

@Savatage maalesef ellerinde hiç yoktu. Başka bayilere de sorduk ama 2018 comfortline  bulamadık.

Hayırlı olsun

Sadece comforta göre manuel klima göze batıyor.

+Sürüş konfor paketi (ön arka park sensörü) var +Cruise kontrolde geldi sanırım) . 

Ve kararmalı dikiz ayna var dediğinize göre far ve yağmur sensörü de var(bunlar 3 ü bı arada pakettir çünkü)

15 jant her zaman revize edilir 16 ya 17 orijinal.

Midline ın iç dekoru bence güzel hatta koltuk döşemeleri bence all star döşemesi den daha pozitif duruyor.

Piyano black yerine krom görünümlü iç dekorda güzel

@dresoo

@Savatage. Cruise kontrol var evet. Ama siz uyarınca dikkat ettim de far-yağmur sensörü yok. Teklif formunda da yazmıyor. Alırken kararan dikiz aynası demişlerdi halbuki. Ben Golf’e çok yeniyim açıkçası yanlış anlamış olabilirim. Tek başına opsiyon olma durumu hiç yok mu? 

Bu arada koltuklarım döşemesini ben daha çok beğeniyorum. Üst modelin süet gibi olan Kısım bana yıpranmış hissi veriyor. Gri iç dizayn da piano black kadar toz göstermez diye düşünüyorum. Tek kafama  takılan rengi ve jantlar. Onu da uygun bir zamanda 16 hita ile değiştirmeyi düşünüyorum. 

Fiyat nasıl sizce ? Bir de Tornado kırmızısı?

Geri
Üst Alt