Liste Fiyatı / Aracınızı aldığınız fiyat.

@dresoo 

beyazi varsa mutlaka beyaz alin, tornada kirmizi pek guzel bi kirmizi degil, zaten mat renk.

genel olarak golfe koyu renkler pek gitmiyor bence, hem beyazi satmasi bakimi vs de kolay olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@dresoo  hayırlı olsun ustadim , fiyatlar gercekten cok artmis, bence de beyaz var ise beyaz daha hos olabilir ancak size hos geliyorsa kirmizda fena durmuyor

Bu tip kırmızı hard renklerin aslında yaşla birebir ilişkisi vardır

20 yaşında kırmızı bir golfe ben binebilirdim. Ama şu saatte zorrr (19 dan 27 ye kırmızı Ford Taunus kullandım)

Sadece kararmalı dikiz ayna opsiyonu görmedim

Varsa 3 ü bı aradadır. Yoksa büyük ihtimal yoktur 

Koltuklar bej dimi bu arada?

Daha aracı teslim almadım ancak satış işlemi tamamlandı. (24 Nisan 2018)

2018 model tornado kırmızı 1.0 TSI DGS Midline plus+ ön-arka park sensörü + kendiliğinden kararan dikiz aynası 

LİSTE FİYATI:149000

ALDIĞIM FİYAT:126500

Rengi konusunda hala çok kararsız olsam da fiyatı oldukça cazip gibi geldiğinden bu seçimi yaptım. İnşallah pişman olmam (beyaz renk seçeceğim de vardı😬)
Hocam imkan varsa en az comfortline alın suanda gözünüze batmayanlar ileride gözünüze batar , 

Yaptık bir çılgınlık artık kırmızı ile.

İç döşemeler siyah (bende 5 ve 7 yaşlarında iki sıpa varken en uygunu koyu döşeme zaten)

comfortline 2018 den kalan olsaydı düşünebilirdim ama 2019 liste fiyatları ile 30-40000 farkı bir tek yağmur, far sensörü ile otomatik klimaya vermek istemedim. 

İnşallah doğru bir karardır. Şimdi sabırsızlıkla, hayırlısıyla aracımı teslim almayı bekliyorum

Yorumlarınız için çok teşekkürler 

@dresoo  simdiden hayirli olsun hocam golf golftur memnun kalirsiiz supheniz olmasin.

Hayırlı olsun Hocam.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@dresoo  simdiden hayirli olsun hocam golf golftur memnun kalirsiiz supheniz olmasin.
Aynen doğru GOLF GOLFTÜR

@dresoobeyaz golfü unutun... KIRMIZI golfü teslim aldığınızda ailecek havalara zıplayın taklalar falan atın. (Bu devirde sıfır golf almak !!???)

Baksanıza Fener 90+5 de Trabzon'a gol atıp beraberliği zor kurtarıyor. Adamlar sevinçten havalara atlıyor zevkten 3,5 burgulu uçan taklalar falan

Yazık Fener'e yani !!! Kendi sahasında 1 puana böyle seviniyorsa

Siz golf için şampiyon olmuş gibi  haydi haydi sevinin tüm aile (kırmızı iyidir)

Not: Fenerliyim bu arada 

@dresoo Alınmış alınmıştır hiç düşünmeyin bunları kırmızı candır gerisi heyecan, 13 arabam oldu her defasında bir sonraki kırmızı olacak dedim ama başka renkler nasip oldu her zaman, donanım konusunda eğer sizin için gerekli değilse hiçbir donanıma artı para vermeye gerek yok jant vs bunlar kolay mesele yavaş yavaş yaparsınız hem sizin için de tatlı bir uğraş olur hemde sürekli yenilenen ve taze kalan bir aracınız.

Tekrar hayırlı olsun güzel mutlu huzurlu günlerde binmek nasip olur inşallah.

@Savatage Hakikaten ne olacak bu Fenerin hali bilmiyorum ama (ben de Fenerliyim bu arada) güzel dilekleriniz moral verdi. Çok teşekkürler...

@Serkanasn Güzel dilekleriniz için çok teşekkürler. Hayırlısı ile şu 2 gün de geçse.

@dresoo Bu vw gerçekten çok ilginç ben 1.0 dsg comfortline isik sürüş konfor paket kararan dikiz aynasi vs.109 a almistim 2018 haziranda beyaz renk ama çok pazarlik etmiştik.

Geri
Üst Alt