Sigorta ve Kaskonuzu Nerede, Ne Kadara Yaptırdınız?

@sonradangolfcu Hocam bu sene 8. basamak diye basamak getirmişler, sonuncusu 7ydi eskiden, benimki 8 çıktı, sizin hasarınız varsa geçmişte ondan pahalı çıkıyor olabilir.

İlginç bir şekilde sigortam net belirtilmeli dedi ben de şaşırdım

Herkese iyi akşamlar. Araca kasko yaptırırken standart donanıma ilave olarak sunroof var ise bunu belirtmek gerekir mi diyelim ki belirtilmedi kasko geçersiz mi olur yoksa sadece sunroof a ait olan ücret mi düşer? Bir de sunroof için güncel fiyat mı verilmeli kasko şirketine yoksa alındığındaki ücret mi?
Fabrikasyon donanımı sonradan belirtmeye gerek yok lakin yine de kontrol edebiliyorsanız edin, bizim eski aracımızın şanzımanı yanlış girilmişti mesela ,yıllarca manuel olarak gözükmüş kasko da haberimiz yoktu (araç dsg idi) , sonradan biz söyledik de öylelikle düzelttiler. Kimseye güvenmemek lazım.

Fabrikasyon donanımı sonradan belirtmeye gerek yok lakin yine de kontrol edebiliyorsanız edin, bizim eski aracımızın şanzımanı yanlış girilmişti mesela ,yıllarca manuel olarak gözükmüş kasko da haberimiz yoktu (araç dsg idi) , sonradan biz söyledik de öylelikle düzelttiler. Kimseye güvenmemek lazım.
Nereden kontrol edeceğiz hocam

2020 tiguan highline keçili sigorta; kasko türkiye sigorta genişletilmiş kasko, imm 5milyon, ikame araç istemedim (emanet almamda vermemde) 9401 tl den online indirimli peşin 8837tl, sigorta sompo sigorta, 4134 tl den online inidirmli 4010 tl 3 taksit. kasko taksitli olduğu zaman yaklaşık 1000küsür tl vade farkı çıkıyor. ikame araç istenirse 2x14 gün extra 1000küsür tl ilave oluyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240226_232904_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240226_232904_Samsung Internet.jpg
    76.4 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_20240226_120923_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240226_120923_Samsung Internet.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 15
2016 1.4 TSI Highline Manuel + Sunroof + Uled
Trafik: 4.780 TL
Kasko: 12.500 TL (x2), 13.020 TL (x9)

2016 1.2 tsı comf.
Trafik 3875 tl 6 taksit ethica
Kasko 7575 tl 10 taksit axa.
5 milyon imm wolksvagen kasko.

Trafik sigortası ocak ayında Sompo 3700tl
Kasko dün yatırdım Unico sigorta 7750tl
2014 Passat 1,4tsi,

Sınırsız pizza? (Ankara bahcelivlerde görüyorum bu aralar. 300 veriyosun . Sonrası unlimited

Birde bir oyun/okey/ kağıt cafede gördüm

2 saat boyunca gecerli sınırsız çay yada oralet 90 TL

Hadi gençligi kandırırsınızda

Kocaman adamım sınır İMM falan yalan dolan işlere kanmam./kanmayın

Şubatta 680 liraya 10 milyon İMM yaptırdım neovadan . Risk analizi ederi gideri helali bundan fazla etmez zaten.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Bu lafları kime çakıyorsun diyene de özetleyim (ortaya laf çakan sinirli adam @Savatage e bu yüzden kıl olan bi dünya forum üyesi var. )

Şubatta kaskoyu yaptırırken

4 yıldır kasko yaptırdıgım ak-kasko
11.500 teklif verdi.

Neymiş imm leri sınırsızmış ?

Sınırsız olmazsa tek secenek 100 bin düdük imm li kasko 9800 e düşüyor.

4900 e yetkili + özel servisli+100 bin imm li İkame araçsız+ yan sanayi camlı kaskoyu zürichten yaptırdım gectim
neovadan da 680 e 10 milyon imm.

ak sigorta ?

sınırsızla falan kandırılcak adam ben olmam.

Konumsal olarak sınırlı porsiyon bafra pide yiyin geçin hocam samsunda

Sınırsız pizza olayları falan kandırmaca.

Pide deyince

Gecen sene izmire giderken usakta bi pide yedik.

Afyondaki malum sucuk tesislerinde oltalanan insanlığa yazık hakkaten. (Zaten afyonu pas gectik)

Pideler 10 üzerinden 11 idi

fiyatlarda ultra uygun

Sayar Pide Salonu Uşak Pide Salonu
(0276) 223 70 77

https://g.co/kgs/sxRsUJj

numarayı kaydeden pişman olmaz . Bu yaz izmir/ege yoluna gideceklere

2014 comfortline manuel araca Ankara sigorta 11.300 e yaptırdım 12.03.2024

Geri
Üst Alt