Golf 7 - Gelen Zam Haberleri Birleşik Konusu

İyice saçmaladılar artık. 92500 e aldığım Golf 123 olmuş. çüş yani. Bu fiyatlarla da gidip araba alırsa bu millet her şey mustehak bize. Almayın aldırmayı arkadaşlar bu paralara sıfır araç. Sen alırsan ven alırsam bu işin sonu gelmez. 5 sene sonra da 200 bin olur highline dsg golf. 
5 seneye kalmaz. :)

Abiler ben tiguan comfortline dsg almistim 3 ay evvel 114.750 ye suanki fiyati 148₺ civari  s=s16  sacmalik oldu yani. Bana yaradi gibi biraz aldigim rakamdan fazlaya sattim enterasan sekilde... aksama yetsirse yeni golfumle karisinizda olucam insallah en gec yarin  acıktım  golf tede 100₺ teklif aldigim arac suanda 118₺ oldu yeni lsitede... Allah tan kapora vermistim...
Eger bayiden aldiysaniz ve kapora verdiyseniz zammi yansitma ihtimalleri var ,bir aratyip sorun bana kalirsa

Tam tahmin ettiğim gibi....

Bu kadar mı öngörü tutturulur?

2017 modellerin fiyatları yayınlandı.

Zemberek boşaldı

zıvanadan çıktı...

Ve benzeri tanımlamalar bu durumu anlatmaya yeter mi bilemiyorum

Henüz opsiyonel donanım listesi açıklanmadı ama

Bir iki opsiyonel donanım eklemeler

135 bini geçer 

Ekli dosyayı görüntüle 9045
Gerçekten iyi fiyat artışı olmuş. Gerçi Bekleniyordu bu zamlar Malum yeni yıl ve Yeni MTV oranlarıyla artış kaçınılmaz hale gelmişti.

Aynı aracı 2015 mart ayında 90100 Tl liste fiyatından  satılırken almıştım... 3 yıl olmadan 32 .100 TL zam hakkaten Altın Gibi değer kazanmış araçlar :)  

golfe feci zam gelmis derken baktim da astra ve focus fiyatlarida ucmus gitmis,120 bine astra var dizel otomatik.3 ay once dizel otomatik bmw1 serisi aliniyordu bu fiyata

Benim anlıyamadığım olay piyasada 2017 model Golf yok., olmayan arabanın zammı nasıl oluyo anlamadım., Almanya da zaten makyajlı kasaya hazırlık için siparişleri kapattı., Eee olmayan arabaya zam yaptın neyin kafası bu anlamadım ben mi bişey kaçırıyorum...

Yeni Golf 7 Nisan 2017 de mi geliyomuşş.. ?

Sitede hala aynı fiyatlar, 123 bin TL nerde yazıyo ?

fiyatlar kısmında 2017 model yılı diye sekme var oraya bakın orada yazıyor

Yeni 7 de led arka sinyaller ve basic xenon farlar standart mı  Comfortline ve üstünde ?

Günlük hatta saatlik döviz alıp satarak ayda bir memur maaşı para kazanan arkadaşlarım var 3 ayda ögrendiler işi :) Güler misin ağlar misin? Bu fiyatlarla araba alabilecek vatandaşa helal olsun derim artık. 

Günlük hatta saatlik döviz alıp satarak ayda bir memur maaşı para kazanan arkadaşlarım var 3 ayda ögrendiler işi :) Güler misin ağlar misin? Bu fiyatlarla araba alabilecek vatandaşa helal olsun derim artık. 
Hocam yöntemi burada da anlatabilirsiniz. Ancak sermayeninde minimum ne kadar olması gerektiğinide belirtin lütfen :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:

@EMİR Hocam bir arkaşta 35 30 bin usd diğerinde 45 bin usd civarında para var mesela, dolar 2.95 ti bunlar başladılar bu işe. Artık hesabı siz yapın. Ben de elimdeki parami dolar 3 lira olunca bozdurup araba aldım. Araba almasaydım su anda cepte 120 bin olacakti. 30 bin zarar yazdim eylülden bu yana :( Gelde yanma..

Geri
Üst Alt