Golf 7 - Gelen Zam Haberleri Birleşik Konusu

Sorum tecrübeli arkadaşlara,

Aracımın trafiğe çıkışı 4 Ocak 2016 ama yağ değişim uyarısı vermeye başladı. Malum her dk araca zam gelmekte acaba bakıma bu haftasonu mu girsem, yoksa ocağın başındamı girsem? Kısacası yeni yılda Bakım Ücretlerine Zam gelir mi? Geçmiş yıllarda geliyormuydu?

Sorum için yeni konu açmak istemedim, teşekkürler arkadaşlar.
Yağ uyarısı verdiyse geçiktirmeyin hocam.

Zam gelmemiş ki.. kampanyalı fiyat listesi 31 Aralık'a kadar uzatılmış.

20 Aralık 2016'da fiyat listesinde güncelleme görünüyo ama zam gelmemiş (?)

Merhabalar, az önce Golf fiyat listesine baktım, VW nin sayfasında iki ayrı liste var: Birinde 1.6 dizel dsg highline kampanyalı 110.200 TL, diğeri kampanyasız 113.500 TL. Yani yılbaşından itibaren baz alacağımız fiyat bu oluyor sanırım. Sadece yazık diyorum..

01 Ocak 2017 / 2016 Model Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi olarak fiyat listesi başlığı güncellenmiş.

Zam olmuş mu teyit edemedim.

01 Ocak 2017 / 2016 Model Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Euro 6 Fiyat Listesi olarak fiyat listesi başlığı güncellenmiş.

Zam olmuş mu teyit edemedim.
Değerli Hocam 

Fiyatlarda değişiklik yok 

Ancak indirimi kaldırmış olabilirler.

Ki bu da zammın gizlisi olur...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kampanyasız fiyatları artık vermiyorlar bile.

Ekran Alıntısı.JPG

Üye olduğum başka bir forumda paylaşılan henüz resmi olmayan makyajlı Leon listesini paylaşıyorum.

Liste açıkçası kanımı dondurdu.Zira Leon ile Golf arasında başlangıc orta ve üst paketlerde sırasıyla 10-15-20 bin TL fark olur.Yani örneğin 1.0 tsi dsg makyajlı Golf 79 bin + 15 bin =94 bin gibi bir liste fiyatıyla çıkabilir.

Değerli Hocam 

Fiyatlarda değişiklik yok 

Ancak indirimi kaldırmış olabilirler.

Ki bu da zammın gizlisi olur...
Ayın 16 sına kadar kampanya uzatılmış 

Liste değişikliği plaka ve ruhsat masrafları kısmındaki değişikliklerden kaynaklanmış. 

Ayın 16 sinden sonra neler olur bilinmez. 

Euro 4 TL'ye koşmakta...

Makyajlı Golf 7'nin 2017 Haziran sonu-Temmuz başı geleceği söylenmekte..

Bizim paramiz kadar deger kaybi yasayan bir kur yok, ulke hic iyiye gitmiyor.

Evet çok güzel oldu böyle, 3 küsürlu insan takip edemiyodu, şimdi 4 oldu en azından; 5 olmaz heralde :)

Temmuz 2017 de makyajlı 7 gelince 1.5 DSG High kaç para olur merak ediyorum :O

Evet çok güzel oldu böyle, 3 küsürlu insan takip edemiyodu, şimdi 4 oldu en azından; 5 olmaz heralde [emoji4]

Temmuz 2017 de makyajlı 7 gelince 1.5 DSG High kaç para olur merak ediyorum :O
Değerli Hocam
Sanırım Hazirandan sonra 1.5 TSI ve TDI motora geçilecek. Yani 2018 şasi ile birlikte.
Fakat bizde hemen gelir mi muallakta.
Benim kanaatim 2018 yılında gelebileceği yolunda.
Bence Hazirandan sonra üretilen lerde gelecekse bir üst vergi dilimine girecek ve 120 ila 135 bin aralığında olacağını tahmin ediyorum.

Geri
Üst Alt