Golf 7 - Gelen Zam Haberleri Birleşik Konusu

Bence iyi yönden bakılacak bir tarafı yok, Allah korusun başınıza bir kaza gelir 10 bin kar ediyorum derken 20 bin zarar edersiniz. 

Sıfır Golf düşünenler bence Skoda Superb'ede bakmalı. 1.4 Comf. Man. yerine 1.4 Active tercih edilebilir.
Ben aracını almış olanlar için demek istedim iyi yönden bakın diye.(Malum siparş vermiş ve bekleyen bi çok arkadaşımız var üzülen) yanlış anladınız galiba. alacak oldugum zaman bende 3000 tl zam gördüm zaten . Bu VW Türkiye nin bir satış politikası malum kabul etsekte etmesekte.

Bence iyi yönden bakılacak bir tarafı yok, Allah korusun başınıza bir kaza gelir 10 bin kar ediyorum derken 20 bin zarar edersiniz. 

Sıfır Golf düşünenler bence Skoda Superb'ede bakmalı. 1.4 Comf. Man. yerine 1.4 Active tercih edilebilir.
Hocam golf alan kitle aracı keyfi için alıyor genelde. Kendim için konuşayım. 

Superb çok güzel araba ama bana göre değil. Ben o aracı alırsam onu sevemem ki. Ne yapayım arka diz mesafesini ve bagajı. Yıkaması bile uzun sürer :)

@murat52

Hocam ben iyi yönden bakanlardanım. :)

Sizin beddua yerine geçebilecek bu güzel temenniler içeren  sözleriniz bana şunu düşündürdü.  

20 bin lira fazla verdim Skoda Superb aldım. 

Sonra Allah Korusun ...

Bu arabayla gidip Rolls Royce a tek yöne ters yönde gelerek 120 km/s hızla çarptınız. Bu araçtan sonra hızınızı alamayıp bir aston martin e... bu çarptığınız iki araç da Bugatti Veyron a ve Maserati ye çarptı... Ne kadar zarar ettiğinizi ne siz sorun ne de ben söyleyeyim..... :000072-medium:

Yok abi sanırım kendimi yanlış ifade ettim, bence nerdeyse her ay gelen düzenli zammın olumlu bir yanı yok. Aracımızın değeri artıyor diye sevinirken ansızın birden düşebilirde onu söylemek istedim yoksa Allah kimseye kaza bela vermesin. Zaten kimse ömrünün sonuna kadar aynı abaya binmek istemez illaki giderek yükselen fiyatlardan araç alınacaktır. Skoda Superb'i yakın zamanda inceledim bence Passattan daha başarılı bir araç olmuş, sadece yakın fiyatlara Golf düşünenlerin bir göz atmasını tavsiye ettim.

Yok abi sanırım kendimi yanlış ifade ettim, bence nerdeyse her ay gelen düzenli zammın olumlu bir yanı yok. Aracımızın değeri artıyor diye sevinirken ansızın birden düşebilirde onu söylemek istedim yoksa Allah kimseye kaza bela vermesin. Zaten kimse ömrünün sonuna kadar aynı abaya binmek istemez illaki giderek yükselen fiyatlardan araç alınacaktır. Skoda Superb'i yakın zamanda inceledim bence Passattan daha başarılı bir araç olmuş, sadece yakın fiyatlara Golf düşünenlerin bir göz atmasını tavsiye ettim.
Hocam tek artan Golf değil. Reno, ford hatta fiat'da bile fiyatlar nerelere dayandı.

Superb gerçekten güzel araç. Ama dediğim gibi bize pek hitap etmiyor.

kur 3.35 ken indirimlerle arac satanlardan sırf vw değil bmw de aynısını çok saçma yaptı, bn kur 3.20 iken daha pahalıya alınca kendimi enayi hissederim, kurdaki dalgalanmayı hep bana bana diye emiyorlar, artarken fiyatı zıplıyor dustugunde hala zam geliyor

var mı sevimsiz bi 1 nisan şakası?

:000073-medium:

konuyu gördüm elim ayağım titredi sinirden  8D

gelmesin valla sinir stres yaptı, zaten bir daha siparişle don bile almam bundan sonra, giderim, alırım, çıkarım  s=alsaa

Evet arkadaşlar iyi haber, Dost Drive Nisan 30'a kadar güncellendi, fiyatlarda herhangi bir değişim henüz yok  :000044-medium:

@knocknock benim aracın için 18. Hafta demişlerdi bu ne zamana denk geliyor tam olarak. Inşallah bu aya yetişir şu anda üretim asamasinda

@Striker02 Hocam benim araç için de 18. hafta dediler, büyük ihtimalle beraber geleceklerdir :)  benim Nisan sonuna yetişmesi için umudum var açıkçası, eğer garanti davranıp 1-2 hafta geç söyledilerse bize. Zaten en son ST ile görüştüğümde erken gelme durumu olursa haber vereceğim dedi. Sizin siparişiniz ne durumda gözüküyor şu an internette? Bende son 1 haftadır üretim aşamasında gözüküyor da :)

Ekleme: 18. Hafta Mayıs 2-8 olarak gözüküyor şu anda :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

@knocknock Hocam, Sizin siparişi veriş tarihiniz 15 Mart diye okudum. Bu tarihe göre 1,5 ayda teslim edilecek gibi görünüyor, verdiğiniz bilgilere göre. Mevcut bir siparişi mi değiştiriyorlar yoksa sıfırdan mı üretileçek? Süreç çok kısa gibi geldi bana.

Bir de Volkswagenim'deki mesajlarda bir karışıklık mı var acaba? İsterseniz bir check edin ST'niz ile. Bizler de merak ettik çünkü. Bu iki mesaj aynı anlama mı geliyor yoksa farklı anlamlara mı sahipler? Sizin aracınızda hangi mesaj yer alıyor?

Saygılar...

Ekli dosyayı görüntüle 2944

Ekli dosyayı görüntüle 2945

Geri
Üst Alt