Golf'u sattınız ve yeni araba alıyorsunuz. Ne alırdınız, Neler eklerdiniz?

Seneye aklımda 4.18i m paket estoril mavi var , ya da c200 dizel amg

DrMobile dedi:
Seneye aklımda 4.18i m paket estoril mavi var , ya da c200 dizel amg
Hocam kesinlikle yeni kasa c200 dizel amg füme içi kırmızı deri döşeme mükemmel bir araç. Su an durum olsa gerçekçi olarak aklımdaki tek araba. Ama biraz fanteziye kaçarsak kesinlik GOLF R.....!

Golf6'mı sattım Golf7 aldım. Tekrar Golf alırım diye planlamamıştım ama inanın araştırdım baktım bu segmentte başka alabileceğim bir araba bulamadım.

İnşallah 2016 Model Golf olacak :)

1.2 tsı dsg

Tornado kırmızı

Cam tavan

Madrid

Anahtarsız giriş

Ergo koltuk (bej istiyorum o anda karar vereceğim)

Süş konfort

Işık paketi

Katlanır ayna

Medya ekranı ve xenon konusunda kararsızım

Bakalım heycanla 2016 siparişlerin açılmasını bekliyorum.

@silvershadow , hocam estoril mavi tartışmasız tabi ki ama kırmızı ve siyahın birlikteliğine bayılıyorum arabada. bakınız m4 kırmızı.

axi2934 dedi:
İnşallah 2016 Model Golf olacak :)

1.2 tsı dsg

Tornado kırmızı

Cam tavan

Madrid

Anahtarsız giriş

Ergo koltuk (bej istiyorum o anda karar vereceğim)

Süş konfort

Işık paketi

Katlanır ayna

Medya ekranı ve xenon konusunda kararsızım

Bakalım heycanla 2016 siparişlerin açılmasını bekliyorum.
Hocam bence medya kesinlikle yukarılarda olmalı ;) Zenon neyse de.

@yusuf hocam ozaman da sanki 1.4 tsı hıgline daha mantıklı olur sanırım.  ;) daha detaylarına çalışamadım sizlerin de desteğiyle iyi bir araç oluşturacağız inşallah

axi2934 dedi:
@yusuf hocam ozaman da sanki 1.4 tsı hıgline daha mantıklı olur sanırım.  ;) daha detaylarına çalışamadım sizlerin de desteğiyle iyi bir araç oluşturacağız inşallah
Hocam zaten o opsiyonlara ben 1.4 alırdım. Siz karar aşamasına geldiğinizde hep birlikte bütçeye göre bir çalışma yaparız ;)

Araç oluşturucu da var zaten :)

Menzil olayını biraz daha geliştirirlerse , ilk alacağım araç BMW i3. Aracın yüksekliğine göre yol tutuşu çok iyi :)  

Golf'üm yok polom var,onu satınca 2015 otomatik polo almak istiyorum,golfler istediğim konfigürasyona göre çok pahalı şu an benim için, birde polo gti var aklımda ama düşük kilometreli ve sorunsuz bir polo gti bulmak çok zor.İstediğim araç act golf highline pasifik mavi,durban,ışık  görüş paketi,bixenon ve sürüş profili seçimi gibi opsiyonlar ekletmek istiyorum 

Forumdaşlara selam

İlgili konu hakkında yorum yapmak istedim.

Öncelikle yazacaklarım tamamen şahsi görüşümdür.

Sahip olduğum Golf'ü satsaydım gider tekrar bir golf alırdım. Golf bir tutku benim için araçta sürücü koltuğunda ya da tüm araç içinde kendinizi güvende hissetmek çok önemli, Golf'üm bana "sen merak etme güvenlik benim işim sen sadece kurallara uy ve aracın kitapcığında yazanları uygula gerisini bana bırak" der gibi.

Alman mühendisliğine güvenim her makine ve teçhizatta olduğu gibi  tam ancak aracın Alman fabrikalarıdan çıkması benim için en önemli mesele,zaten bu konuda Volkswagen Golf modelinin üretimini başka ülkelerde fabrika açarak bu kadar ilgi gören bir aracı üretimini başka ülkelere teslim etmedi.

Kanımca etmeyecektir. Maddi yönden para hesabım olmasaydı belki bir Volvo araç alabilirdim ama belki...

Volvo ya vereceğim paraya Highline bir Golf alarak tüm opsiyonlara sahip olabilirdim.

Reklamlarda da dediği gibi "Kalpten Kalbe gidebilen tek otomobil"

Golf alabilmek bir ayrıcalık bence.

Golfünüze hangi opsiyonları eklerdiniz sorusunu ise, şu duruma benzetiyorum.

Sahip olduğunuz boğazda bir yalınız var, diğer yalılar ya daha büyük ya daha görkemli ya oda sayısı fazla ya deniz aracınızı koyabileceğiniz alan daha geniş, ama önemli olan boğazda bir yalınızın olaması bence önemli olan bir Golf'e sahip olmanız ve Golf'ünüze gerekli özeni göstermeniz.(Ki bunu tüm golf sahipleri yapıyordur.)

"Das Auto"

Herkese iyi günler dilerim.

:) :) :) :) :)

@çağın

Çok güzel düşünceler hocam.

Midline olsa da golf beni fazlasıyla mutlu ediyor. Binenlere bu en boşu dediğimde şaşıp kalıyorlar.

- Bu mu boş.

- Dolusu nasıl ki.

- Benim araç Full + full ama bunda olan şeyler yok :D

Golf'üm olursa ve ileride satıp başka araç alacak olursam, BMW 320i ED modelini 40th year serisi M paket alırdım.

siyah ya da füme.

ya da 428i xdrive  :'(

Geri
Üst Alt