Golf'u sattınız ve yeni araba alıyorsunuz. Ne alırdınız, Neler eklerdiniz?

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
Kendi adıma konuşayım önce,

Bütçeme göre Passat ya da Golf alırdım. Passatın en güzel gelen yanı genişliği falan değil. Hayalet gösterge  s=s20

Siz de fikirlerinizi yazın. Sattıktan sonra araç alacaklara yol gösterir belki.

eğer tercihim otomobil olurs sanırım ben de passat veya c180

ama suv tercih edersem honda crv ya da qq

r-design bir Volvo v40 ya da yeni kasa bmw 1.16d'ye bakardım. Bu ikisi de olmazsa kesinlikle yeniden Golf!

Ben golf'ü maalesef sipariş yoluyla alamadım o yüzden içimde bir ukte olarak kaldı. U-led, cam tavan ve durban seçerdim mutlaka.

1.4 Tsi Highline Cam tavan-tornado kırmızı-durban olarak siparis verirdim kesinlikle

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şimdi çok fazla opsiyonu olmayan düz vites bir Golf sahibi biri olarak eğer maddi durumum el verirse dsg 150 hp highline + bol opsiyonlu bir golf almak isterim :) Aslında yeni çıkan mazda 3'te çok güzel araba, kullananlar çok beğeniyor ama Türkiye'de mazdayı maalesef servis ağı ve ikinci el gibi nedenlerle kimse tavsiye etmiyor.

henüz golfüm gelmedi ama aslında araç alma yoluna ileride çocuk olur vs diye düşünerek; yeni mondeo-passat-bmw 3.20i üçgeninde çıkmıştım. fakat bmw'ye ve passatın dolusuna para yetmeyeceği için bu ikisinden; mondeo'dan da çok sevdiğim arkadaşım-kardeşim dediğim insanın "bu yaşında sana o arabayı aldırmam" demesinden sonra vazgeçtim. zaten 3'ü de beni maddi olarak çok zorlayacaktı. ama golften sonraki arabam orta-üst segment bir sedan olur diye düşünüyorum. daha iyi maddi durumum olsaydı golfüme keyless entry, dsg ve acc ekletirdim diye düşünüyorum.

Ben honda jazz 1.4 Fun + model diyorum içi çok geniş ve rahat cam tavan cabası yakıt çok ekonomik bas bas 6.0 yakıyor :) Hele birde cvt şanzıman olsa tadından yenmez.

Golf'u satsaydım AUDİ A3 AMBİTİON1,6 TDI 110 HP SPORTBACK STRONİC+XENON PLUS alırdım. Bu arabanın ledleri de çok güzel geliyor gözüme

@Redline

Hocam yeni kasa jazz da cam tavanı kaldırmışlar  en azından 2016 da .. B segment araç alınacaksa bence yine de sınıfının en genişi  :'(

kimsenin golfü satmaya niyeti yok herhalde 8D

Redline dedi:
Ben honda jazz 1.4 Fun + model diyorum içi çok geniş ve rahat cam tavan cabası yakıt çok ekonomik bas bas 6.0 yakıyor :) Hele birde cvt şanzıman olsa tadından yenmez.
Hocam ben 1.4 Full CVT Honda Jazz'dan geçtim Golf'e, bas bas 6 yakıyor da basınca gideyim demiyor öyle bir sorun var, yol sesi de çabası.  8D

haplo dedi:
Hocam ben 1.4 Full CVT Honda Jazz'dan geçtim Golf'e, bas bas 6 yakıyor da basınca gideyim demiyor öyle bir sorun var, yol sesi de çabası.  8D
orası öle turbo motor değil sonuçta  :mad: ekonomi arabası.az yakar az konfor :)

Geri
Üst Alt