Güncel Bakım Masrafları

acaba yakıt pompası dedim ama ? zaten 299 liraya yakıt pompası imkansız ötesi olurdu

1100 civarı diye biliyorum yakıt pompasını??

Moderatör tarafında düzenlendi:
@havzan 

Yine mi zam geldi :huh: 1 ay oldu olmadı bu fiyata 3. yıllık bakımına ilave ön fren balataları da değişmişti benim.

1 ekimde garanti uzatmaya yuzde elli zam gelcek demislerdi,bakima da zam gelir o zaman,hatta araclara da gelir:(

Bu fatura bugün izmir vosmerden shell marka yağ kullanıldı 2015 1.4 tsı 45 bin bakımı

20180919_175749.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu fatura bugün izmir vosmerden shell marka yağ kullanıldı 2015 1.4 tsı 45 bin bakımı

/monthly_2018_09/20180919_175749.thumb.jpg.8f9dbd5aa7c004bc01daa7ed4a065184.jpg
Aha tamda benim aradığım şey benim hiçbir faturada yağ markası yazmıyordu burası gaziemir vosmer mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rica ederim hocam benimde bundan önceki bakımlarda marka yazmıyordu 

Geçen ay 60000 bakımını km dolmadan 55000 km civarında yaptırdım. 1073tl fatura çıktı, bilgilerinize arkadaşlar.

1.2 tsi comfortline manuel.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir sorum olacak aracı avekten aldim  ilk servise avekte götürdüm ikinci servise uzay otoya götürsem herhangi bir sikinti olurmu bunlarin ortak bir havuzu varmi araci hangi yetkili servise gotursem butun bilgileri cikar mi orada

Bir sorum olacak aracı avekten aldim  ilk servise avekte götürdüm ikinci servise uzay otoya götürsem herhangi bir sikinti olurmu bunlarin ortak bir havuzu varmi araci hangi yetkili servise gotursem butun bilgileri cikar mi orada
sıkıntı olmaz hocam. Aynısına gitmekte yarar var ama söz geçirirsiniz biraz daha fazla.

Aracı hangi yetkili servise götürürseniz götürün sistemde bilgiler ortaktır araca ne yapılmışsa görürler., Yalnız uzay otoya geçen sene bi konu hakkında danışmak için en son uğradığımda biz motor yağı olarak Castrol kullanmıyoruz Shell kullanıyoruz diye söylemişlerdi..!! O kadar para verip Shell Helix kullanılıcaksa ben o servise götürmezdim.

@forzaGilles aracımın ön camı çatladı kaskomun bitmesine 3 hafta var bende yetkili serviste değiştireyim dedim benim dandik kaskomun sadece o yetkili servisle anlaşması varmış diğerlerine gidersem %20 misini benim odemem gerekiyormuş kasko sanayideki camcilara gonderiyor yada uzay oto var diyor yetkili servis olarak.bundan sonra kasko yaptirirken saglam markalardan yaptiracam

Geri
Üst Alt