11. 11 n11 indirimiyle golf

Bu siteden bunların içinde ilanı olan var mı acaba &:

Ekli dosyayı görüntüle 13999
105-113 arasında epey  temiz 1.6 tdi comfortline dsg ilanı dolu, alanların verdiği ilanda ise fiyat 125 civarı haliyle temiz 1.6 tdi dsg highline almak için üzerine pek bir ekleme yapmak gerekmiyor. Alan akıllılar için güzel bir soru sormuş olayım, sizce sahibinden gibi bir ikinci el ilan sitesine bakan birisi aman sıfır olsun diye highline parasına comfortline alır mı? Comfortline modelin piyasası ortadayken, o araçlar satılmadıkça piyasa fiyatını bulmayacak mı? Mecbur bulacak, binici olmayan için tescil vs türlü masraflarla ciddi manada gereksiz bir iş olmuş oldu. Sıfır alma niyeti olan o aracı bayiden alıp ikinci ele bile genelde bakmayan kişiler oluyor. Zamanla ilanların 115-120 arasına ineceğini düşünüyorum, 1.6 tdi highline ilanlarında bile fena olmayan fiyatlarla aylardır bekleyen ilanlar var.

Geçen yıl sınırlı araç vardı ve 70-80 bandında rahatça satılacak araçlardı. Şansımı denemiştim ama olmadı.

Bu yıl da bu tarz birşey olabileceğini düşünmüştüm , araç sayısını ve fiyatlarını görünce vazgeçtim. 115-120000 bandında günümüzde araç satmak o kadar kolay olmaz diye düşündüm.

Doğuş ta belki Türkiye çapındaki satılamayan tüm standart Confortları temizlemiş oldu.Bundan sonrasını TİCARET için alanlar düşünsün

Moderatör tarafında düzenlendi:
Doğuşun seneye bu kampanyaya katılım şartı olarak 6 ay satamama vb şartlar koyarak vermesi daha doğru olur gibi. Muhtemelen galeriler almış araçların çoğunu. Şuan 124 125 bin fiyatları ilesatamazlar kolay kolay ancak yılbaşından sonra bu civarlara satabilirler. 132.500 yazanlar vardı?onlar değiştirmiş hemen fiyatı ?

İyi akşamlar kısmetse bu hafta sonu aracımızı teslim alacağız.Bugün doğuş oto maslak tan aradılar seramik kaplama +cam su kaydırıcı uygulaması+ön kaput için koruma filmine 1500 tl fiyat verdiler.Boya koruma+cam su kaydırıcı uygulaması+ön kaput için koruma filmine 800tl fiyat verdiler.Sizce fiyatlar nasıl?daha önce hiç böyle biruygulama yaptırmadığım için bilemiyorum.Araç opak tornado kırmızı.Şimdiden teşekkürler.

İyi akşamlar kısmetse bu hafta sonu aracımızı teslim alacağız.Bugün doğuş oto maslak tan aradılar seramik kaplama +cam su kaydırıcı uygulaması+ön kaput için koruma filmine 1500 tl fiyat verdiler.Boya koruma+cam su kaydırıcı uygulaması+ön kaput için koruma filmine 800tl fiyat verdiler.Sizce fiyatlar nasıl?daha önce hiç böyle biruygulama yaptırmadığım için bilemiyorum.Araç opak tornado kırmızı.Şimdiden teşekkürler.
Bence Bu tip işlemleri Bayii den değilde işin Ehli kişi ve kurumlardan yaptırmanızda fayda var. Bunun için  hakkında forumda  Konusu dahi vara.

@mahmut0382 Mahmut Ustadımız bu konuda sizlere yardımcı olabılır.

Bence Bu tip işlemleri Bayii den değilde işin Ehli kişi ve kurumlardan yaptırmanızda fayda var. Bunun için  hakkında forumda  Konusu dahi vara.

@mahmut0382 Mahmut Ustadımız bu konuda sizlere yardımcı olabılır.
Teşekkürler ben de şimdi o konuları okumaya çalışıyordum.İlginiz için tekrardan teşekkür ederim.

Değerli Hocam;

Bu konuda yaşanmış en az 10 örnek var. Hepsi de olumsuz

Olumlu olanlar ne yapıldığıyla ilgili en ufak fikri olmayan, kandırıldığını dahi anlayamayacak derecede bilgisiz olanlar. Eğer bir istisna çıkarsa Amennah.. ama daha görmedim.

Sadece telefon açarak boya korumayı kim yapacak?

boya koruma ürünü olarak ne kullanılacak?

bu iki soruyu sorun lütfen..

Birinci sorunun yanıtı olarak:

servisin taşeron olarak asgari ücretle çalıştırdığı ve hiç bir uzmanlığı olmayan vasıfsız çalışanları"

yanıtını vermeyecekler elbette

size servisimizde yapılacak ve garantili diyecekler.

Ancak bir dostumuz hiç unutmam marşpiyellere ve kaputa yaptırdığı filmler ilk yıkamada kalkınca ve boya koruma dedikleri şey benek benek olunca aracın her yanı şoke olmuştu.

benim de yönlendirmelerimle  Doğuş merkezle görüşüp bir başka "profesyonel" firmada bunları söktürdü ve yepyeni aracın orijinal cilası da gitti pek tabii.

Her zaman söylerim ve söyleyeceğim serviste hasar elbette, bakım kesinlikle ama değil boya koruma yıkama bile asla..

Biliyorum ki servise nasılsa orada yıkanacak diye kirli götürür herkes.

Ama benim gibi bir kere yıkama yaptırıp kaputta boydan boya bir çizikle gelince.... bir daha asla diyerek, yıkayıp götürdüm her defasında yıkama istemiyorum diye not aldırdım.

(bir dostumuzun da aracı çekerken yıkamada arka çamurluğu vurmuşlardı)

Muhammed Hocam da güzel söylemiş su bile tutturmam.. Basınçlı suyla AlimAllah cam lastiklerini parçalarlar...

Kısacası hocam..

Boya koruma evet kesinlikle gereklidir. Ancak ehil ellerde ve kaliteli malzemelerle evet... Uygun fiyata evet.

Diğer geri kalanlar göz boyamadır..

İnanmıyorsanız şunu sorabilirsiniz:

"Ben motor koruma ve koltuk koruma istemiyorum. fiyat ne olur?"

Alacağınız yanıt

1. Bu paket halinde bozamayız.

2. Fiyat değişmez.

Kimse ama kimse fiyat kırmayacaktır bunun için; kırsa da normal pazarlık payını düşeceklerdir.

Boya koruma hariç hepsi büyüklere masallar kavlindedir. 25 liralik Wax ı sürüp gönderecekler.. belki daha kotusü pasta yapacak ustündeki boyayı inceltecekler ama size teslim alirlen gayet parlak gözükecek.

İnsanların heyecanlarını kullanıyorlar resmen sömürüyor bu düzenbazlar..

İnanmayın

Değerli Hocam;

Bu konuda yaşanmış en az 10 örnek var. Hepsi de olumsuz

Olumlu olanlar ne yapıldığıyla ilgili en ufak fikri olmayan, kandırıldığını dahi anlayamayacak derecede bilgisiz olanlar. Eğer bir istisna çıkarsa Amennah.. ama daha görmedim.

Sadece telefon açarak boya korumayı kim yapacak?

boya koruma ürünü olarak ne kullanılacak?

bu iki soruyu sorun lütfen..

Birinci sorunun yanıtı olarak:

servisin taşeron olarak asgari ücretle çalıştırdığı ve hiç bir uzmanlığı olmayan vasıfsız çalışanları"

yanıtını vermeyecekler elbette

size servisimizde yapılacak ve garantili diyecekler.

Ancak bir dostumuz hiç unutmam marşpiyellere ve kaputa yaptırdığı filmler ilk yıkamada kalkınca ve boya koruma dedikleri şey benek benek olunca aracın her yanı şoke olmuştu.

benim de yönlendirmelerimle  Doğuş merkezle görüşüp bir başka "profesyonel" firmada bunları söktürdü ve yepyeni aracın orijinal cilası da gitti pek tabii.

Her zaman söylerim ve söyleyeceğim serviste hasar elbette, bakım kesinlikle ama değil boya koruma yıkama bile asla..

Biliyorum ki servise nasılsa orada yıkanacak diye kirli götürür herkes.

Ama benim gibi bir kere yıkama yaptırıp kaputta boydan boya bir çizikle gelince.... bir daha asla diyerek, yıkayıp götürdüm her defasında yıkama istemiyorum diye not aldırdım.

(bir dostumuzun da aracı çekerken yıkamada arka çamurluğu vurmuşlardı)

Muhammed Hocam da güzel söylemiş su bile tutturmam.. Basınçlı suyla AlimAllah cam lastiklerini parçalarlar...

Kısacası hocam..

Boya koruma evet kesinlikle gereklidir. Ancak ehil ellerde ve kaliteli malzemelerle evet... Uygun fiyata evet.

Diğer geri kalanlar göz boyamadır..

İnanmıyorsanız şunu sorabilirsiniz:

"Ben motor koruma ve koltuk koruma istemiyorum. fiyat ne olur?"

Alacağınız yanıt

1. Bu paket halinde bozamayız.

2. Fiyat değişmez.

Kimse ama kimse fiyat kırmayacaktır bunun için; kırsa da normal pazarlık payını düşeceklerdir.

Boya koruma hariç hepsi büyüklere masallar kavlindedir. 25 liralik Wax ı sürüp gönderecekler.. belki daha kotusü pasta yapacak ustündeki boyayı inceltecekler ama size teslim alirlen gayet parlak gözükecek.

İnsanların heyecanlarını kullanıyorlar resmen sömürüyor bu düzenbazlar..

İnanmayın
Sağolun aslında benim de yaptırmaya pek niyetim yoktu aslında sayenizde iyice kesinleşmiş oldu.

Hiçbirini serviste yaptırmayın. mümkünse aracı yıkatmayın bile.

Hocam aracınız hayırlı olsun . Benim tavsiyem serviste bu gibi işlemleri yaptırmamanız . Bu işlemleri yapan butik yerler mevcut onlardan çok daha kaliteli hizmet alabilirsiniz . İstanbul için Tokyo garage Salih ustayı tavsiye ederim . Adana'dan Mahmut tavsiye etti derseniz ilgilenecektir . 

herkese iyi akşamlar bugün hayırlısı ile aracımı teslim alıp Edirne'ye döndüm.Herkse kazasız belasız günler dilerim. "041"kere maşallahınızı alırım :) :Allahnazardansaklasın

IMG_9606.JPG

IMG_9607.JPG

IMG_9608.JPG

Maşallah,  hayırlısı olsun kazasız belasız inşallah 

Geri
Üst Alt