11. 11 n11 indirimiyle golf

hayırlı olsun,allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin....

@ZUKERMAN

Değerli Hocam

41 kere araca bunca insan arasinda alabildiğiniz için de 1 kere  size maşallah 

:Allahnazardansaklasın

Hayırlı olsun kazasız belasız :)
Çok teşekkür ederim.Hepimize kazasız belasız günler.İlk defa otomatik vites kullanıyorum.aklıma takılan bir konu oldu.İlk kalkışlarda dsg pek seri değil gibi geldi bana.Özellikle düşük hızlarda sollama yapmak isterken de hemen hızlanmıyor gibi geliyor Bu normal midir acaba?Yoksa daha alışmam mı gerek dersiniz?Tavsiye edebileceğiniz bir yöntem var mıdır?Aracı drive modunda kullanıyorum.

Çok teşekkür ederim.Hepimize kazasız belasız günler.İlk defa otomatik vites kullanıyorum.aklıma takılan bir konu oldu.İlk kalkışlarda dsg pek seri değil gibi geldi bana.Özellikle düşük hızlarda sollama yapmak isterken de hemen hızlanmıyor gibi geliyor Bu normal midir acaba?Yoksa daha alışmam mı gerek dersiniz?Tavsiye edebileceğiniz bir yöntem var mıdır?Aracı drive modunda kullanıyorum.
Evet dsg düşük hızlarda pek vites küçültmeyi sevmiyor. Gaza biraz fazla basmanız veya direksiyon arkasında ki kulakçıklardan(f1 vites) vitesi küçültüp öyle gazlamanız daha iyi performans verecektir. 

Hayırlı uğurlu olsun hocam aracınız kazasız belasız güzel günler kullanın. 

Doğuş otomotiv bu araçların kampanyalı fiyatını 122 bin TL'ye çekmiş. Muhtemelen bayide ilave indirim yapar 119 120'lere alınır gibi duruyor. Şu sarı sitede 136 yazıp satmaya çalışanların elinde patlayacak gibi. 

Evet dsg düşük hızlarda pek vites küçültmeyi sevmiyor. Gaza biraz fazla basmanız veya direksiyon arkasında ki kulakçıklardan(f1 vites) vitesi küçültüp öyle gazlamanız daha iyi performans verecektir. 
Evet genelde düz vites aracımı da sakin kullanırım onda böyle sıkıntı olmuyordu düz vites diye.Demek ki pedala biraz daha yüklenmemiz gerek :'(

Hayırlı Olsun Hocam. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

Hayırlı uğurlu olsun hocam aracınız kazasız belasız güzel günler kullanın. 

Doğuş otomotiv bu araçların kampanyalı fiyatını 122 bin TL'ye çekmiş. Muhtemelen bayide ilave indirim yapar 119 120'lere alınır gibi duruyor. Şu sarı sitede 136 yazıp satmaya çalışanların elinde patlayacak gibi. 
Evet bu liste fiyatlarına göre bu araçların oluru ancak 117/118 bin gibi olursa cazip olabilirdi gerçi o bile şüpheli.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@tuzakcili Oktay sen önceden banka bilgilerini gir , ben sana alırım n11 den :)  Buranın interneti mökkemmel :)

Bu senede böyle birşeyler yapacaklar sanırım ^^ Para biriktirmekte fayda var.

Geri
Üst Alt