Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

tuzakcili

Üye
 • İçerik sayısı

  7
 • Katılım

 • Son ziyaret

tuzakcili Hakkında

 • Derece
  Yeni üye
 • Doğum Günü

Converted

 • İsim
  Oktay
 • Yaşadığım Yer
  Bandırma
 1. Sağolun arkadaşlar... O zaman ilk olarak bi' pasta - cila yaptırayım daha sonrasına bakarız. Bu işlem için servisi mi seçmeliyim peki? Yoksa Bandırma'daki bu işle ilgilenen birilerine yaptırsam bir sıkıntı teşkil eder mi? @yusuf@Ender
 2. Arkadaşlar merhaba, Bu sabah her zaman aracimi parkettiğim mühendislik harikası(!) garaja girerken üst aracın üst tarafını surttum. Fotoğraftaki gibi bir deformasyon oluştu. Bu konulardan çok az anlayan biri olarak fikrinizi danışmak istedim Kendim rotusla halledebilir miyim veya mini onarım seçeneği renk tutturmadaki başarısızlıklar düşünüldüğünde doğru bir seçenek midir? Şimdiden herkese teşekkürler
 3. Arkadaşlar kusura bakmayın. Tuşlar düşündüğümün tam tersi yönde (basılı haldeyken kapalı) çalışıyormuş. Vaktinizi çaldığım için üzgünüm. Bu sabah hallettim.
 4. Evet hepsini kapalı konuma alıyorum arkadaşlar. Önler yanmıyorken de yanıyor arka taraftakiler. Tuşlar basılı değil hepsi aşağıya doğru olan pozisyondalar. @yusuf
 5. Arkadaşlar merhaba, Aracımda arka tavan LED aydınlatmaları ile ilgili bir sorunum var. Lambalar ön ve arka taraftaki açma-kapatma tuşlarından kapatsam bile gündüzleri de dahil olmak üzere sürekli yanmaktalar. Sebebi hakkında bi' fikri olan var mı acaba?
 6. Sorması ayıptır ne kadara anlaştınız hocam.
 7. Arkadaşlar merhaba, Hayırlısıyla ben de bir araç aldım 1.2 comfortline ışık ve sürüş paketli ama gidip teslim almadım daha. Merak ettiğim konu bendeki 5" ekranın mirrorlink, carplay gibi özellikleri destekleyip desteklemediği. Bir de Bu ekranın geri görüş kamerası takılmaya uygun olup olmadığı. Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.