Welcome to Golftutkusu

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

Vw alacaksanız ama özellikle Golf alacaksanız bize danışmadan almayın. Hemen her zaman Aldığınız teklifin altında bulabiliriz.

tuzakcili

Üye
 • İçerik sayısı

  9
 • Katılım

 • Son ziyaret

tuzakcili Hakkında

 • Derece
  Yeni üye
 • Doğum Günü

Converted

 • İsim
  Oktay
 • Yaşadığım Yer
  Bandırma
 1. Benim mail ulaştı mı peki? @Ecupro
 2. Bende de 1.2 tsi manuel araç var. Özellikle ilk kalkışta buna benzer sesler duyuyorum bazen. Gördüğüm kadarıyla özellikle DSG araçlara özgü olduğu söylenen bu durumun manuel araçlarda da olması normal midir acaba? Yoksa bi' servise uğramamı tavsiye eder misiniz?
 3. Sağolun arkadaşlar... O zaman ilk olarak bi' pasta - cila yaptırayım daha sonrasına bakarız. Bu işlem için servisi mi seçmeliyim peki? Yoksa Bandırma'daki bu işle ilgilenen birilerine yaptırsam bir sıkıntı teşkil eder mi? @yusuf@Ender
 4. Arkadaşlar merhaba, Bu sabah her zaman aracimi parkettiğim mühendislik harikası(!) garaja girerken üst aracın üst tarafını surttum. Fotoğraftaki gibi bir deformasyon oluştu. Bu konulardan çok az anlayan biri olarak fikrinizi danışmak istedim Kendim rotusla halledebilir miyim veya mini onarım seçeneği renk tutturmadaki başarısızlıklar düşünüldüğünde doğru bir seçenek midir? Şimdiden herkese teşekkürler
 5. Arkadaşlar kusura bakmayın. Tuşlar düşündüğümün tam tersi yönde (basılı haldeyken kapalı) çalışıyormuş. Vaktinizi çaldığım için üzgünüm. Bu sabah hallettim.
 6. Evet hepsini kapalı konuma alıyorum arkadaşlar. Önler yanmıyorken de yanıyor arka taraftakiler. Tuşlar basılı değil hepsi aşağıya doğru olan pozisyondalar. @yusuf
 7. Arkadaşlar merhaba, Aracımda arka tavan LED aydınlatmaları ile ilgili bir sorunum var. Lambalar ön ve arka taraftaki açma-kapatma tuşlarından kapatsam bile gündüzleri de dahil olmak üzere sürekli yanmaktalar. Sebebi hakkında bi' fikri olan var mı acaba?
 8. Sorması ayıptır ne kadara anlaştınız hocam.
 9. Arkadaşlar merhaba, Hayırlısıyla ben de bir araç aldım 1.2 comfortline ışık ve sürüş paketli ama gidip teslim almadım daha. Merak ettiğim konu bendeki 5" ekranın mirrorlink, carplay gibi özellikleri destekleyip desteklemediği. Bir de Bu ekranın geri görüş kamerası takılmaya uygun olup olmadığı. Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.