istanbul'da Şiddetli Yağmur ve Dolu

Bu gocukler anladigim kadariyla kaskoyu bozuyor.

Arkadaşım bir kaç saat önce Auto King'e gidip fiyat aldı. 2500-3000 lirayı buluyormuş. Kasko karşılıyor ve dogal afet olarak yazıyormuş. 15 agustosa randevu vermişler yogunluktan dolayı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kartal tuzla pendik için aşırı yağış uyarısı var.
hocam içim rahat etmedi arkadasın arabayı aldım gittim eve arabayı avm otoparkına bıraktım geri geldim :)  kafam rahat artık çok şükür 

hocam içim rahat etmedi arkadasın arabayı aldım gittim eve arabayı avm otoparkına bıraktım geri geldim :)  kafam rahat artık çok şükür 
Maşallah karşıdan buraya :)

Ben de pendikteyim, marina otoparkına bırakacaktım ama orayı da su basar diye vazgeçtim, zaten sabahtan beri günlük güneşlik.

Olacağı varsa oluyor da, olmayacaksa Allah koruyor işte.

IMG_1324.JPG

Göcükleri çok olan arkadaşlar , Maslak sanayi de Göçük Uzmanı'nı tavsiye ederim, daha önce 2 kez aracımı götürdüm ve 2 arkadaşımın aracını da götürdüm işçilik çok iyi , Auto King ve servisin boyasız düzeltemeyiz dediği yeri adamlar iz bile bırakmadan yaptılar. Fiyatları da diğer yerlere göre daha uygun diyebilirim.

İnternet adresi: http://www.gocukuzmani.com/

Arkadaşım bir kaç saat önce Auto King'e gidip fiyat aldı. 2500-3000 lirayı buluyormuş. Kasko karşılıyor ve dogal afet olarak yazıyormuş. 15 agustosa randevu vermişler yogunluktan dolayı.
Auto King yanlış bilgi vermiş hocam ,sigorta firmasında bilgi işlemde çalışıyorum , biraz önce hasar kontrolde ki arkadaşım ile konuştum, doğal afet olarak kabul edilmiyormuş, dolu hasarı olarak yazılacak bilginiz olsun. 

Maşallah karşıdan buraya :)

Ben de pendikteyim, marina otoparkına bırakacaktım ama orayı da su basar diye vazgeçtim, zaten sabahtan beri günlük güneşlik.
Tedbir bizden taktir Allah'tan hocam :)

Camını değiştiren ve göçük tamiri yaptıran arkadaşlar deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum. 

Arkadaşlar hepimize büyük geçmiş olsun. Ne yapalım buna şükrediyoruz artık. Sele kapılmak, suda kalmak da olabilirdi.

Benim aracımda yaklaşık 20 tane dolu izi var. İşin komik tarafı kapıya yakın yerde oluşmuş fındık kadar göçüğü düzelttireyim diye ustadan randevu almıştım bana Cumartesi gel demişti 3 gün önce. Şimdi oldu 20 veya daha fazlası... Usta telefonuna bile bakmıyor. :) Gitsem zaten hemen yapılmaz. Pazar günü de yola çıkacağım tatile. Bende de durum böyle. Artık bu şekilde bir süre kullanacağım aracımı.

Göçük tecrübesi olan arkadaşlarıma sormak isterim:

Tavandaki göçükler için illa döşeme sökülür mü? Cam tavan avantaj mı aradan müdahele için? 

Çok teşekkür ederim.

Tüm arkadaşlara geçmiş olsun.

Yollarda taş gelmesin diye sakındığımız araçlara ,doğa ana dolu yağdırıyor.Yapacak bir şey yok.

Saygılarla

Auto King yanlış bilgi vermiş hocam ,sigorta firmasında bilgi işlemde çalışıyorum , biraz önce hasar kontrolde ki arkadaşım ile konuştum, doğal afet olarak kabul edilmiyormuş, dolu hasarı olarak yazılacak bilginiz olsun. 

Değerli Hocam 

Bu son derece önemli bir bilgi.. 

Teşekkür ederiz.

Geri
Üst Alt