istanbul'da Şiddetli Yağmur ve Dolu

Herkese büyük geçmiş olsun. Bugün dolu beklenmiyor bildiğim kadarıyla. Avrupa yakasında maslak mtc otocenter var Muhterem Usta 0 (533) 929 91 29, yenibosna tarafında da cardent oto var http://www.cardentoto.com temiz iş yaparlar fakat elinizi çabuk tutun yoksa bu tür olaylar sonrası hasarlı araçlar nedeniyle 2 ay full dolu oluyorlar..

Ayrıca yeni lede geçtiğimden elimde halojen farlar var, sarı siteye ilan koymuştum fakat bu afet nedeniyle farları hasar gören forum dostlarımıza yardım amaçlı hediye edebilirim. Bana özelde ulaşabilirsiniz. Herkese güzel ve hayırlı bir cuma dilerim.

Günaydın golf tutkunu hocalarım ,

Dün aracımın camı kırıldı , tavanda ve kaputta ezikler oluştu. Kasko boyasız göçük onarım yapıyor mu ? Yapıyorsa nerede yapıyor bilgisi olan varmı acaba. 

IMG_3405.JPG

IMG_3408.JPG

Cok geçmiş olsun 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dolu vurduğu ya da göçükleri çektirme ile boyasız tamir olur.

Değerli Serdar Hocam bir arkadaşın aracını götürmüş ve memnun kalmıştı arkadaşı. Kendisi bilgi verebilir belki. @Negatiwe
Hepimize geçmiş olsun öncelikle.

Göçük için yakın arkadaşımın işlettiği Avcılar ceramic pro firması yardımcı olur,

Can hocamın Maslakta prof uygulama yapan firma olduğu bilgisi var. @driver_can

Hepimize geçmiş olsun öncelikle.

Göçük için yakın arkadaşımın işlettiği Avcılar ceramic pro firması yardımcı olur,

Can hocamın Maslakta prof uygulama yapan firma olduğu bilgisi var. @driver_can
Hocam kesinlikle tavanin sökülmesi gerekiyor mu? Bu konuda fikriniz var mıdır?

Tüm İstanbul'lu dostlarıma geçmiş olsun diliyorum , Bursa'da hazır kıta beklemeye devam ediyoruz, valla arabanın bagajı çeyizci dükkanına döndü battaniye nevresim ne varsa doldurdum ...

Istanbul anadolu yakasinda cam degistirme icin yetkili servis onerirmisiniz? 

İstanbul için beklenen yeni bir dolu felaketi var mı dostlar ? iş yerindeyim işe odaklanamadım gitti sabahtan beri gözüm gökyüzünde. iş yerim zincirlikuyu evim kartal da :(

En çok korktuğum konu büyük geçmiş olsun.. :/

Arkadaşlar dün acibadem de evimin açık otoparkında olan  aracım resimlerdeki gibi, göçük sayamadım bile.. Ön cam iki yerinden kırılmış, on far kırık, hatta çamurlugu yamultmus farin ucu dışarı çıkmış. Bu sabah da yola çıkacaktım, o moral bozukluğu ile şimdi Akçay a geldim. Edremit de servis vardı aracımi on cam değişikliği için bıraktım, yarın teslim alacağım inşallah. Kasko hasarsizlik bozulmadan karşılıyor bu arada. Herkese geçmiş olsun. 

Ekli dosyayı görüntüle P70728-093733.jpg

Ekli dosyayı görüntüle P70728-092610.jpg

Ekli dosyayı görüntüle P70727-230335.jpg

Ekli dosyayı görüntüle P70727-230325.jpg

@Hk80 hocam çok geçmiş olsun. Cam kiriklari dışında benzer durumda araçlarımız. 

İstanbul için beklenen yeni bir dolu felaketi var mı dostlar ? iş yerindeyim işe odaklanamadım gitti sabahtan beri gözüm gökyüzünde. iş yerim zincirlikuyu evim kartal da :(
Kartal tuzla pendik için aşırı yağış uyarısı var.

Dogal afet diye mi gecer dolu kaskoda
Bundan 3 yıl önce babamın aracının dolu göçüklerini düzeltti kasko doğal afet diye geçmiyor 1.500 tl hasar kaydı çıkıyor ama doğal afet diye geçmediğinden eminim.

Arkadaşlar dün acibadem de evimin açık otoparkında olan  aracım resimlerdeki gibi, göçük sayamadım bile.. Ön cam iki yerinden kırılmış, on far kırık, hatta çamurlugu yamultmus farin ucu dışarı çıkmış. Bu sabah da yola çıkacaktım, o moral bozukluğu ile şimdi Akçay a geldim. Edremit de servis vardı aracımi on cam değişikliği için bıraktım, yarın teslim alacağım inşallah. Kasko hasarsizlik bozulmadan karşılıyor bu arada. Herkese geçmiş olsun. 

Ekli dosyayı görüntüle 12339

Ekli dosyayı görüntüle 12340

Ekli dosyayı görüntüle 12341

Ekli dosyayı görüntüle 12342
Çok geçmiş olsun cana geleceğine mala gelsin diyoruz ama mal da canın yongası hepimiz ayrı değer veriyoruz araçlarımıza.Ben ufak Bi işim için Maslak mtc otoda işlem yaptırdım memnun kalmıştım.Bayağ ünlü bu konuda fikir alınabilir gidilip.Karşıda da teknikel otoyu duymuştum.O da iyi diyorlardı.

Geri
Üst Alt