İşte Benim Golf'üm

9b9455.jpg

@farukal

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Negatiwe

hayaletin ve multimedyanın jelatini de sökülmeden  duruyor halen sanırım. 

lastiklerede   galoş giydirmek lazım ama o da zor iş.

mk8 heyecanı böyle bişey .  eldekini sıfır ayarında değil direk sıfır olarak teslim edeceksiniz belli !

şimdiden hayırlı olsun

yanlız daha öncede konusu geçmişti 

mk8 = beyaz olur

tavsiye tabi ! 

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Araba işine eskisi gibi odaklanamıyorum maalesef, eskiden fanatiklik derecesindeydi Golf tutkum. Şimdi deprem coronavirüs şehitler derken gündemi hayretler içerisinde takip ediyorum.

Dikkatli bir kullanıcıyım, Araç içinde sigara içmem, bir de direksiyon çizilmesin diye evlilik yüzüğümü çıkartırım. 

Elin adamına hatasız araç satacağız diye kasmaya gerek yok, tadını çıkartmak lazım.

Bu yolun sonu sanırım MK8 R-Line olur veya Arteon. Arteon da endişelerim var, içi passat gibi ve galericilerin al sat arabası. Ama görüntüsü içimde bir kıvılcım harekete geçiyor.

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Araba işine eskisi gibi odaklanamıyorum maalesef, eskiden fanatiklik derecesindeydi Golf tutkum. Şimdi deprem coronavirüs şehitler derken gündemi hayretler içerisinde takip ediyorum.

Dikkatli bir kullanıcıyım, Araç içinde sigara içmem, bir de direksiyon çizilmesin diye evlilik yüzüğümü çıkartırım. 

Elin adamına hatasız araç satacağız diye kasmaya gerek yok, tadını çıkartmak lazım.

Bu yolun sonu sanırım MK8 R-Line olur veya Arteon. Arteon da endişelerim var, içi passat gibi ve galericilerin al sat arabası. Ama görüntüsü içimde bir kıvılcım harekete geçiyor.
Biz Mk7 yi sende sevdik ;) B)

Kısmet olursa Haziran sonu Çeşme yapma niyetimiz var üç dört günlüğüne.

Müsait olursan arayacağım seni Koray hocam

Karşılıklı bir iki bira içelim artık : )
Her zmn beklerim abi hiç sıkıntı yok  ;) B)

Başımız üstüne  (y)

Beyler 2019 1.5 TSİ HİGHLİNE paket Siyah renk Golf almayı düşünüyoruz. Tek korkumuz arabanın siyah renk olması. Siyah renk bilgisi olanlar tecrübelerini aktarırsa çok memnun olurum.

Geri
Üst Alt