İşte Benim Golf'üm

@farukal Maşallah hocam, siyahın bakımı çok zor ama temizken de çok güzel duruyor gerçekten. Şu reklamlı plakalık biraz göze batıyor sadece. :)  n11 de satılan çok şık bir plakalık var , plakanın çerçevesi gibi duruyor onu tavsiye ederim.
Teşekkür ederim 😊 çok haklısın spor yay taktırırken orda takalım mı dediler kıramadım takın dedim. Muayenemiz var sonrasında plakaları yapıştırıcam plakalık kullanmayacağım :)

Teşekkür ederim 😊 çok haklısın spor yay taktırırken orda takalım mı dediler kıramadım takın dedim. Muayenemiz var sonrasında plakaları yapıştırıcam plakalık kullanmayacağım :)
@farukal  (y)  Yapıştırınca da çok şık duruyor fakat plakalık kullanımı gerçekten pratik oluyor, yarın bir gün sökmek gerekince zahmetsiz ve tahribatsız sökülebiliyor.
Kullandığım plakalığın yakından bir fotoğrafını ekliyorum, takdir sizin.

P_20200201_132835.jpg

@frknyldrm hazır plakalığın üstüne silikon kılıf gibi bir malzeme bu doğru mudur ? @Serkanasn Peki app plaka muayenede sorun olur mu?

@frknyldrm hazır plakalığın üstüne silikon kılıf gibi bir malzeme bu doğru mudur ? @Serkanasn Peki app plaka muayenede sorun olur mu?
@farukal Bu plakalığın zemini de standart plakalıklardan farklı. Komple geliyor zaten, çerçevesi silikon kadar yumuşak bir malzeme değil fakat çok sert bir plastik de değil. Bir çok farklı plakalık denedim ama şimdiye kadar aldığım en güzel plakalık bu oldu. 

Aracı beyaz olup jantları siyah olan varsa fotoğraf paylaşabilir mi? Teşekkürler :)

nDPHpf.jpg

Gariban işi R Line :D

Geri
Üst Alt