Aracı P konumunda terk ediniz uyarısı

Tekrardan selam arkadaslar. Ben degisimi bedelsiz olarak kabul ettirdim.degisim bugun yapilacak
Eren bey faturayı garantinizin bittiğine dair belgeyi filan bize de gönderirseniz çok işimize yarayacaktır

bizim gibi garantisi bitmiş ama iyi niyet garantisi altında kendi kronik arızalarının masraflarını bizden alacak olan bayilere örnek olur bence bu işleminiz

Eren bey faturayı garantinizin bittiğine dair belgeyi filan bize de gönderirseniz çok işimize yarayacaktır

bizim gibi garantisi bitmiş ama iyi niyet garantisi altında kendi kronik arızalarının masraflarını bizden alacak olan bayilere örnek olur bence bu işleminiz
Tabikide paylasirim. Yarin faturayi alacagim

@Eren6754 eren hocam bende özondan randevu aldım yarın götürecem.aracım 2016 golf 7 dsg ocakta garantisi bitmişti. seninde garanti var mıydı?

@sozkan34 yok hocam benim arac 2015. Garanti yok. Telefonda aracinizin garantisi bitik. Kabul olmaz dediler. Olusan sorun tek bende olsa evet oderim ama onlarca aractw var ise sorun bu sizin meseleniz benim degil dedim. Isterse aracim 10yasinda olsun kronik arizalar ureticiyi baglar dedim. Siz isterseniz cekilin aradan almanya ile yazisayim dedim. Bekleyin dediler. Sonra tamam bedelsiz diye donus yaptilar. 

Arkdaşlar dün itibariyle Bursa Doğuş oto da çok cüzi bir rakam ile Mikro Şalter değişti. Çok şükür P konum uyarısı sorunu dediklerine göre kalıcı olarak çözüldü. 

Artık aracımı gönül rahatlığı ile satabilirim ;)

Arkdaşlar dün itibariyle Bursa Doğuş oto da çok cüzi bir rakam ile Mikro Şalter değişti. Çok şükür P konum uyarısı sorunu dediklerine göre kalıcı olarak çözüldü. 

Artık aracımı gönül rahatlığı ile satabilirim ;)
cüzi derken hocam

faturayı gönderir misiniz size zahmet gaziantep ve kahramanmaraş bayileri sıkıntı çıkarıyor

Ben 4 ay önce garantisi dolmadan sorunu bildirmiştim onlarda kayda almışlardı sanırım buna mukabil iyi niyet garantisi işlettiler , 46tl rakam çıktı ben de bu rakam için artık bişey demeye gerek duymadım. 

bize kayıt da açmadılar ben geçen yıl gittim söyledim genel bir arıza ve şöyle dediler almanya bakıyor sorun nedir diye ona göre dönüş yapacaz dediler biliyoruz sorunu dediler

bende tmm dedim kayıt filan açtırmadım az önce arkadaşta yaptırmış 300 tl demişler onlara da 

Herkese merhabalar bugün eskişehir asil servise bıraktım aynı hata bende 1 senedir verip duruyordu geri dönüş yaptılar mikro şalter değişecekmiş 250 lira ücret istediler işçilik almıyorlarmış sizce alınması gerekli mi 

@tolgaakkay pazartesi günü uzatılmış garanti kapsamında vosmer ücretsiz  değiştirecek..parca gelmiş almanyadan..ücret cikarirlarsa çıngarın büyüğünü çıkarırım..aracın kendi garantisi bitmeden bu hatayı vermeye basladi araç..

[mention=4717]palsak[/mention] hocam iyi aksamlar. Faturayi paylasiyorum. Aracin 2015 oldugu gorunuyor.  Bedelsiz yapilanlarda gorunuyor.  Sorun yasayanlarin isine yarar ins. /monthly_2019_06/CEB085E4-C3F1-481C-9071-858311773EC8.thumb.jpeg.bfe84e63f5680c85b43c637539193b69.jpeg
Öncelikle bu değerli bilgi paylaşımı için Teşekkürler Hocam. Tesinde dikkatimi çeken bir durum so konusu ki oda şöyle: Aracınızın 2015 model olması ile Garantisi bitmianoldugununifade etmiştiniz Lakin faturada GPlus yazması Garanti Artı anlamında Uzatilmis Garantiyi ifade eden bir fatura bildirimi ki Faturanıza ya bu şekilde yansıtarak ücret almadılar yada kılıfına uydurdular. Dolayısıyla ordaki ibare önem arzetmekte başka garantisi bitmiş olan araçlarda yapılan aynı işlem içinde fatura dökümü önemli bir aydınlatma sağlayacaktır. Geçmiş olsun der keyifli Sürüşler dilerim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle bu değerli bilgi paylaşımı için Teşekkürler Hocam. Tesinde dikkatimi çeken bir durum so konusu ki oda şöyle: Aracınızın 2015 model olması ile Garantisi bitmianoldugununifade etmiştiniz Lakin faturada GPlus yazması Garanti Artı anlamında Uzatilmis Garantiyi ifade eden bir fatura bildirimi ki Faturanıza ya bu şekilde yansıtarak ücret almadılar yada kılıfına uydurdular. Dolayısıyla ordaki ibare önem arzetmekte başka garantisi bitmiş olan araçlarda yapılan aynı işlem içinde fatura dökümü önemli bir aydınlatma sağlayacaktır.

Geçmiş olsun der keyifli Sürüşler dilerim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben bugün götürdüm servise araç 2015 model uzatılmış garantide yok işçilik almayıp iyi niyet olarak %30 indirim yapabileceklerini söylediler oda yaklaşık 250 civarı tutuyormuş.

normalde Almanya parçayı %0 indirim ile gönderip bayi olarak bu indirimi yapıyorlarmış baya bi uğraştım ancak başka indirim yapmadılar. Bende inanmayıp aracı aldığım erel de servis danışmanını aradım geçen bi müşteriye %70 indirim yaptıklarını aracın yaşına km sine göre sistem değişik indirimler veriyor diye söylediler Bu arada bu mikro şalter parçası yeni takılan bir parça imiş normalde araçta olan bi parça olmadığını söylediler. 

Geri
Üst Alt