Jump to content

deniz

APP Plakadan 427 TL ceza yedim

Recommended Posts

bende 1 ay önce samsunda APP plaka uygulamasına takıldım direk aracın fotolarını çektiler ve 427 çapıştırcaklardı bagajda orjinal plakaları taşıyordum ama onlarda bir işe yaramadı araçta babam falan vardı o araya girdi yalvar yakar iptal ettirdik . servise gidip direk orjinalleri taktırdım şimdi app ler bagajda yatıyor şu sıralar sadece arka tarafa yine takim diyorum ama karar veremedim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

22 saat önce, deniz yazdı:

Arkadaşlar biraz önce app plakadan tam 427 TL ceza yedim. KHK kapsamında çıkan kanunlardan biriymiş.Devlet vatandaşı nereden cezalandıracağını şaşırmış durumda. Ülkede o kadar olay olurken tek derdimiz app plaka olmuş.Sizlerinde başına böyle bir şey gelmeden değiştirin.

Hocam öncelikle geçmiş olsun. site deki arkadaşlara da faydası olması açısından varsa aracınızın cezai işleme konu olan APP plaka resmini paylaşmanızda fayda var( plakanın tamamını gizleyebilir yada bı kısmını karartabılırsınız.) söz konusu APP plaka çeşidi çok fazla ve malesef mühürlü olanlar ile olmayanlar gibi farklı durumlarda var.

Tekrar geçmiş olsun selamlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdi sadece çercevesini çıkarıp taktığımız plakaya da ceza var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, alper32 yazdı:

Şimdi sadece çercevesini çıkarıp taktığımız plakaya da ceza var mı?

Elbette yok öyle bir şey.

Tabii ki... Kenarlarındaki siyah çerçeveyi silmediyseniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

d3b3755e9f34c3e58579f8bb4de19cf1.jpg
Bende ki Trabzon cemiyet Trafik şube işbirliği baskısı mühürlü Plaka budur . bakalım görelim neler olacak Polis memuru arkadaşlar ile nasıl bir diyalog yaşayacağız. Hayırlısı olsun.
Şimdilik Dursun Bakalım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, silvershadow yazdı:

Elbette yok öyle bir şey.

Tabii ki... Kenarlarındaki siyah çerçeveyi silmediyseniz.

Ona da yazmazlar herhalde. Sırf siyah çerçeve silindi diye.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, fcsrn yazdı:

Ona da yazmazlar herhalde. Sırf siyah çerçeve silindi diye.

Kurşun adres sormaz ki.. 8D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam gecmis olsun, şöförler odasında bizzat fark verip yaptırdığımız plakalar, ben direkt aracı aldıktan sonra APP olarak aldım plakamı. Sonra da pleksi yaptırdım. Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum çünkü orjinal plakam zaten onlar. Trabzon'da bu yönde ceza duymadım şu ana kadar ayrıca. Bilgilendirme için teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Ender yazdı:

Hocam öncelikle geçmiş olsun. site deki arkadaşlara da faydası olması açısından varsa aracınızın cezai işleme konu olan APP plaka resmini paylaşmanızda fayda var( plakanın tamamını gizleyebilir yada bı kısmını karartabılırsınız.) söz konusu APP plaka çeşidi çok fazla ve malesef mühürlü olanlar ile olmayanlar gibi farklı durumlarda var.

Tekrar geçmiş olsun selamlar.

Sağolun hocam applerin resmini yarın çekip yüklerim siteye. Şöyle diyebilirim benimki içlerinde en masumudur. Mühürü var öyle kesikli yazı falan değil. Ama malesef yedim cezayı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arkadaşlar biraz önce app plakadan tam 427 TL ceza yedim. KHK kapsamında çıkan kanunlardan biriymiş.Devlet vatandaşı nereden cezalandıracağını şaşırmış durumda. Ülkede o kadar olay olurken tek derdimiz app plaka olmuş.Sizlerinde başına böyle bir şey gelmeden değiştirin.
Edit: Arkadaşlar örnek olması açısında kendi plakamın resmini ekledim.Çıkarırken yapışkandan dolayı baya eğildi.Resimde göründüğü gibi TR yazısının üstünde TŞOF soğuk damgasıda bulunmakta. Ayrıca dün birisine daha rastladım TR yazının olduğu kızım kırmızı diye ceza yemiş.
WhatsApp Image 2017-01-06 at 09.14.16.jpeg

Hocam merhaba.Size cezayı mühür soğuk damgadan dolayı değil bence o acayip 3 ten dolayı yazmışlardır.Ben öyle 3 ü ilk kez görüyorum.Buyrun benim bayinin taktığı plakalıklı hali.

dd4962339bd13d72d8db184b0e1d4525.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
54 dakika önce, slck yazdı:

Hocam merhaba.Size cezayı mühür soğuk damgadan dolayı değil bence o acayip 3 ten dolayı yazmışlardır.Ben öyle 3 ü ilk kez görüyorum.Buyrun benim bayinin taktığı plakalıklı hali.

dd4962339bd13d72d8db184b0e1d4525.jpg

Doğru olan sizinki hocam zaten emniyetin verdiği. Sıkıntı çıkmaz sizde. Benimki app diye geçiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar araci alali 1 seneye yakin oldu be üzerinde bu plaka vardi adama orjinali yokmu dedigimde yok sikinti olmaz bunlar mühürlü ceza yazmiyorlar felan dedi hatta 2-3 ay once muayeneden gectim bisey cikmadi. Ne yapmaliyim simdi? Orjinali de yok 

IMG_9327.PNG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Asmozb Tavsiyem tekrar plaka çıkarttırın Trafikten, Ülkenin gündem ve gidiş hat belli malesef, Bende eski aracımda app'ler ile geziyordum trafikteki arkadaşlarda sıkıntı çıkartmıyordu. Fakat şu zamanlarda haklı olarak tedbiri elden bırakmak istemiyorlar. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Salvination ozaman önümüzdeki hafta trafige gideyimde bari halledeyim şimdi durduk yere o kadar para ödemek zoruma gider tesekkurler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, silvershadow yazdı:

Kurşun adres sormaz ki.. 8D

Siyah çerçeve olmadan zamanında mühür basmamışlardı kardeşimin aracına,yer İskenderun.Ama o zaman çift mühür vardı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...