APP Plakadan 427 TL ceza yedim

afab2e2d7400a6ed538a1a865f45da24.jpg
. Ben aracı aldığım günden beri kullanıyorum plaka 06 mühürde Ankara mühür. Bi sıkıntı olacağını sanmıyorum Amasya da. Oturuyorum

Bence cemiyet mühürü varsa olay bitmiş olmasi gerekir. Sonuçta makbuz karşılığı trafik ile entegre bir kurum. Ceza yazılmasını doğru bulmuyorum. Ama terör maksatlı çalınan araçların kaçında app plaka vardı bu konuda bir araştırma da yapıp orana bakmak isterim açıkçası.

Ben de APP plaka kullanıyorum mühürülü. Henüz Samsun'da böyle bir uygulamaya denk gelmedim.

APP plaka sahte ise sonuçta ben başka bir aracın plakasını kullanmıyorum. Polis ruhsata baktığında plaka ile araç üzerindeki plaka tutuyorsa bu app olmuş olmamış ne fark ediyor anlamıyorum.

APP den vazgeçmem, o standart plakaları takmam daha..

Unutmadan o acayip şekilli standart dışı karakterli plakaları saymıyorum. Onlar cezayı hakediyor!

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar bu plaka kabartmaları var biliyorsunuzdur sanırım sonradan karakterler üzerine yapıştırılıyor.Bunun bir cezası var mı ? 

arkadaşlar bu plaka kabartmaları var biliyorsunuzdur sanırım sonradan karakterler üzerine yapıştırılıyor.Bunun bir cezası var mı ? 
Evet onunda var tabiki.orjinal plakanin uzerinde yapilan her oynama cezai isleme tabidir.

bende 1 ay önce samsunda APP plaka uygulamasına takıldım direk aracın fotolarını çektiler ve 427 çapıştırcaklardı bagajda orjinal plakaları taşıyordum ama onlarda bir işe yaramadı araçta babam falan vardı o araya girdi yalvar yakar iptal ettirdik . servise gidip direk orjinalleri taktırdım şimdi app ler bagajda yatıyor şu sıralar sadece arka tarafa yine takim diyorum ama karar veremedim

Arkadaşlar biraz önce app plakadan tam 427 TL ceza yedim. KHK kapsamında çıkan kanunlardan biriymiş.Devlet vatandaşı nereden cezalandıracağını şaşırmış durumda. Ülkede o kadar olay olurken tek derdimiz app plaka olmuş.Sizlerinde başına böyle bir şey gelmeden değiştirin.
Hocam öncelikle geçmiş olsun. site deki arkadaşlara da faydası olması açısından varsa aracınızın cezai işleme konu olan APP plaka resmini paylaşmanızda fayda var( plakanın tamamını gizleyebilir yada bı kısmını karartabılırsınız.) söz konusu APP plaka çeşidi çok fazla ve malesef mühürlü olanlar ile olmayanlar gibi farklı durumlarda var.

Tekrar geçmiş olsun selamlar.

Şimdi sadece çercevesini çıkarıp taktığımız plakaya da ceza var mı?

d3b3755e9f34c3e58579f8bb4de19cf1.jpg

Bende ki Trabzon cemiyet Trafik şube işbirliği baskısı mühürlü Plaka budur . bakalım görelim neler olacak Polis memuru arkadaşlar ile nasıl bir diyalog yaşayacağız. Hayırlısı olsun.
Şimdilik Dursun Bakalım.

Hocam gecmis olsun, şöförler odasında bizzat fark verip yaptırdığımız plakalar, ben direkt aracı aldıktan sonra APP olarak aldım plakamı. Sonra da pleksi yaptırdım. Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum çünkü orjinal plakam zaten onlar. Trabzon'da bu yönde ceza duymadım şu ana kadar ayrıca. Bilgilendirme için teşekkürler

Hocam öncelikle geçmiş olsun. site deki arkadaşlara da faydası olması açısından varsa aracınızın cezai işleme konu olan APP plaka resmini paylaşmanızda fayda var( plakanın tamamını gizleyebilir yada bı kısmını karartabılırsınız.) söz konusu APP plaka çeşidi çok fazla ve malesef mühürlü olanlar ile olmayanlar gibi farklı durumlarda var.

Tekrar geçmiş olsun selamlar.
Sağolun hocam applerin resmini yarın çekip yüklerim siteye. Şöyle diyebilirim benimki içlerinde en masumudur. Mühürü var öyle kesikli yazı falan değil. Ama malesef yedim cezayı.

Geri
Üst Alt