APP Plakadan 427 TL ceza yedim

Arkadaşlar biraz önce app plakadan tam 427 TL ceza yedim. KHK kapsamında çıkan kanunlardan biriymiş.Devlet vatandaşı nereden cezalandıracağını şaşırmış durumda. Ülkede o kadar olay olurken tek derdimiz app plaka olmuş.Sizlerinde başına böyle bir şey gelmeden değiştirin.
Edit: Arkadaşlar örnek olması açısında kendi plakamın resmini ekledim.Çıkarırken yapışkandan dolayı baya eğildi.Resimde göründüğü gibi TR yazısının üstünde TŞOF soğuk damgasıda bulunmakta. Ayrıca dün birisine daha rastladım TR yazının olduğu kızım kırmızı diye ceza yemiş.
/monthly_2017_01/586f3634b0fa2_WhatsAppImage2017-01-06at09_14_16.thumb.jpeg.60687555fff305a16c765219ec4f8608.jpeg
Hocam merhaba.Size cezayı mühür soğuk damgadan dolayı değil bence o acayip 3 ten dolayı yazmışlardır.Ben öyle 3 ü ilk kez görüyorum.Buyrun benim bayinin taktığı plakalıklı hali.

dd4962339bd13d72d8db184b0e1d4525.jpg

Hocam merhaba.Size cezayı mühür soğuk damgadan dolayı değil bence o acayip 3 ten dolayı yazmışlardır.Ben öyle 3 ü ilk kez görüyorum.Buyrun benim bayinin taktığı plakalıklı hali.

dd4962339bd13d72d8db184b0e1d4525.jpg
Doğru olan sizinki hocam zaten emniyetin verdiği. Sıkıntı çıkmaz sizde. Benimki app diye geçiyor.

Merhabalar araci alali 1 seneye yakin oldu be üzerinde bu plaka vardi adama orjinali yokmu dedigimde yok sikinti olmaz bunlar mühürlü ceza yazmiyorlar felan dedi hatta 2-3 ay once muayeneden gectim bisey cikmadi. Ne yapmaliyim simdi? Orjinali de yok 

IMG_9327.PNG.jpg

@Asmozb Tavsiyem tekrar plaka çıkarttırın Trafikten, Ülkenin gündem ve gidiş hat belli malesef, Bende eski aracımda app'ler ile geziyordum trafikteki arkadaşlarda sıkıntı çıkartmıyordu. Fakat şu zamanlarda haklı olarak tedbiri elden bırakmak istemiyorlar. 

@Salvination ozaman önümüzdeki hafta trafige gideyimde bari halledeyim şimdi durduk yere o kadar para ödemek zoruma gider tesekkurler

Geçmiş olsun. Yasaksa nasıl mühür vuruluyor bunlara

Geri
Üst Alt