Keyless Entry Anahtarsız Giriş Ve Çalıştırma (4F2)

Alarm alma zorunluluğunu gördüm de sadece bu özellik için 750₺ fark verilir mi sence

@tfk35 tamam teşekkür ederim sanırım bende sizin gibi yapacağım

Alarm alma zorunluluğunu gördüm de sadece bu özellik için 750₺ fark verilir mi sence
Hocam hırsızlar sınır tanımıyor.

http://mobil.hurriyet.com.tr/arabayi-parca-parca-caldilar-28413836

http://mobil.hurriyet.com.tr/ankara-da-arac-hirsizlari-parca-parca-goturuyor-28441383

http://www.seatclubturkey.com/archive/index.php/t-62761.html

Bir camı kırdıktan sonra içteki kapı kollarından kapıları açıp sonrasında bağlantı vidalarını söküp kapıyı pencereyi götürüyorlar. Muhtemelen o kapıları da kazalı araçlara takıp boyasız değişeniz durumunun sürdürülmesini sağlıyorlar.

Şimdi düşünün her sene kaskolara o kadar para ödüyoruz, Allah korusun bir kaza bela olursa zararımızı karşılasın diye.. ama hiçbirimiz kaza bela olsun istemeyiz. Kendimizi güvende hissetmek için kaskoya parayı öder geçeriz. Şahsen ben ilk defa kasko yaptırdım ve 1965 TL para ödedim sırf içim rahat etsin diye. Çünkü 70.000 TL benim için büyük bir miktar. Kaskoya her sene yüksek paralar verirken neden bir defalığına 750 TL daha verip hem araca güzel iki özellik kazandırıp hemde daha güvenli hissetmeyelim ki.

Ben aracımı ikinci el almıştım ama sağolsun eski sahibi keyless + alarm ekletmiş olduğundan (yanlış bilmiyorsam 2015 yılına kadar keyless'i alarmla almak mecburiydi ayrı ayrı tercih edilemiyordu) güvenli kilitlemeye de sahibim. Keyless şu saatten sonra vazgeçemeyeceğim bir özelliktir. İleride sıfır araç alacak olsam Keyles + alarm tercih edeceğim ilk opsiyondur. Aracımı park edip ordan ayrıldığımda içim rahat oluyor. Güvenli kilitlemenin tüm Golf'lerde standart olmasını isterdim.

Golf R'da keyless alınmasa bile alarm ve güvenli kilitlemenin standart olduğunu da eklemek isterim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
@MSE resim ve linki açamadım dostums=s20
Hocam Necati ustamız Ankara'da ikamet ediyor. 1.2 tsi Comfortline bir aracı var ama ağzına kadar dolu bir GTI oldu maşallah :) Tüm eklemeleri kendisi uyguluyor. Tekrar seslenelim kendisine@necati

@MSE ben sadece arabanın çalınması olarak düşündüğüm için alarm gereksiz geliyordu çalınamaz diye ama parçaları sökme olayı çok mantıklı hatta geçende bir gazetecinin 4 lastiğini çalmışlardı . Öyle güzel yazmışsın ki alarm şu an çok mantıklı geldi ellerine sağlık

@fcsrn Valla benimki renkli ekrana sahip ama premium değil sanırım.Highline paket olmasından ötürü gelen türden.Senin dediğinle ilgili bir resim veya uygulama videosu var mı?

Yeni fark ettiğim bir özellik; kapıları açarken elimizi kapı kolunun içinde tutarsak camlar açılmıyor fakat kapatırken dokunmaya devam edersek açık camları ve sunroofu kapatıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yeni fark ettiğim bir özellik; kapıları açarken elimizi kapı kolunun içinde tutarsak camlar açılmıyor fakat kapatırken dokunmaya devam edersek açık camları ve sunroofu kapatıyor
Değerli Onur Hocam 

Teşekkür ederim bu değerli ve detaylı bilgi için 

Aracı ilk aldığım sıralar kapı kolunun içinde tutarak açılması için kodlama denemeleri yaptım ama olumlu sonuç alamamıştım hocam :)

Kapatma ise çok işe yarıyor. Özellikle elinizde poşetler varsa :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam merhaba benim Passat b8 comfort aracım var bilirsinizki passat b8 anahtarsız çalışma mevcut acaba anahtarsız giriş aktive edilebilirmi? ayrı bir parçamı var? sadece anahtarsız kapı kolu alsak çalışırmı ? Aklımda deli sorular [emoji2]

Hocam merhaba benim Passat b8 comfort aracım var bilirsinizki passat b8 anahtarsız çalışma mevcut acaba anahtarsız giriş aktive edilebilirmi? ayrı bir parçamı var? sadece anahtarsız kapı kolu alsak çalışırmı ? Aklımda deli sorular [emoji2]
Hocam kapı kolları falan değişecek. Kablo çekilip kodlama yapılacak bildiğim kadarı ile

Keyless mağduru oldum biraz önce. Fotoğrafta görünen Çalıştırma düğmesinin N harfinin oradaki kısım kalkmış dik şekilde duruyormuş. Motoru durdurmak için düğmeye basmamla bir acı hissettim. Parmağımı kanatacak kadar derine batmış hain şey. Koparıp atasım geldi :)

bu tuşun böyle deforme olacağını hiç düşünmüyodum bundan sonra daha kibar basayım şuna :)  üzerine film mi çeksem aşınmaması için bilemedim yani :D

Geri
Üst Alt