Keyless Entry Anahtarsız Giriş Ve Çalıştırma (4F2)

Sorunlar sonrası bu tip geldi. Sorun olacağını sanmıyorum.
belki yeri burası değil ama birşey sormak isterim bu anahtarsız giriş konusunda bir çözemediğim bişey var.dokunup kapıyı açıyorum hiç sorun yok ancak bazen dokunup kapatamıyorm neden olabilir?

belki yeri burası değil ama birşey sormak isterim bu anahtarsız giriş konusunda bir çözemediğim bişey var.dokunup kapıyı açıyorum hiç sorun yok ancak bazen dokunup kapatamıyorm neden olabilir?
Dokunarak açılmıyor hocam normal kapıyı açar gibi elinizi kapı kolu boşluğuna soktuğunuzda açılıyor. Kapıyı açarken baş parmağınızı,  kilitlerken dokunduğunuz o çukur kısma dokunmayacaksınız. 

Dokunarak açılmıyor hocam normal kapıyı açar gibi elinizi kapı kolu boşluğuna soktuğunuzda açılıyor. Kapıyı açarken baş parmağınızı,  kilitlerken dokunduğunuz o çukur kısma dokunmayacaksınız. 
hımm ben oraya dokunarak açıyodum ve açılıyorrdu demekki yanlış yapıyomuşum beynini karıştırdım heralde aracın

bu özelliği orjinail servisinde yapıyolar mı ? ne kadar sürede yapılıyor ve hala 1095 TL midir ?

Hocam fabrikasyon harici servis montaj yapmıyor.
yorumlarda kablolar baştan çekiliyor felan bişiler yazılmışta ondan sordum. opsiyonel özellik fabrikasyonda var ama ben alırken istemiş olduğum özelliklerde yoktu highline pakete cam tavan + keyless istedim yoktu özel sipariş beklersin dediler elllerinde led ışıklı felan vardı onada param yetmedi :)

Golf 7 ye sonradan eklense çok iyi olur. İstediğim bir özellik 

Yeni reklamda arka kapıdan açılıyor anahtarsız giriş ile.Bildiğim ve aracımda da olana göre sadece ön kapılarda geçerli.Yeni golfte gerçekten böylemi yoksa bunu reklamda atlamış olabilirler mi?
783ba27aaef29cde602a6eb638548825.jpg

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Arkadaslar merhaba, araniza yeni katildim eski bir konu ama benimde bir sorum olacak, dun 2016 model golf highline dsg arac aldim, araca anahtarsiz girisimde sorun yok ama ciktigim zaman konudaki videolarda olan kapi kolundaki cizgi benim aracimda yok anahtarsiz cikis yapamiyorum, anahtardan kilitliyorum, bilmedigim birsey mi var acaba

@Simoli hocam araç kazalı ve kapı değişiminde normal kol takılmış olabilir.

Arac kapisi ekspertizde orjinal cikti ama pazartesi yada sali 45bin bakimi icin servisle gorusecektim, o zaman bunuda sorarim.

kapi kolu farkli olsa anahtarsiz girilir mi acaba? Giriste sorun yok bende

Geri
Üst Alt