Pasta,Cila,Boya Koruma,Araç İç temizliği Hakkındaki Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz.

B sütununda ki piano black lerde oluşan hareleri af tripple ile gidermiştim, işe yarıyor
Auto finesse'yi deneyeceğim hocam sağolun

Bir de af buyurun öğrenmek icin soruyorum sütun ayrımı nasıl oluyor hocam? B sütunu piano black demişsiniz.

B sütununda ki piano black lerde oluşan hareleri af tripple ile gidermiştim, işe yarıyor
Benim hafif bir çizik var pianoblack kısmında saç kılı gibi onu çıkarırmı ?
Fiyat olarak pahalı bir ürün

Auto finesse'yi deneyeceğim hocam sağolun
Bir de af buyurun öğrenmek icin soruyorum sütun ayrımı nasıl oluyor hocam? B sütunu piano black demişsiniz.
Tavan direklerinden öndeki a sütunu ortadakiler B sütunu arkadakiler ise c sütunu olarak isimlendiriliyor

Arkadaşlar sürekli soft99 fusso tavsiye ediyoruz. Yaklaşık 2 ay önce uygulama yaptığım fiat lineada bugünkü boncuklanma ilk günkü gibi ve bu araç 1 hafta önce yıkanmış yıkandıktan sonra 400 km de yol yapmış.

d36f2655458c6b3cb73fe6268eb5d02f.jpg

7ebacd512efd95f652568e2ec036dbb7.jpg

f1045fb13d6cdc3fa2a9cb8c89fac82d.jpg

df4b0df4a2fcc12d74715f3c65a7d760.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam pahalı satan bir siteden baktınız sanırım.,
normalde pahalı bir ürün değildir burada 48 lira fiyatı var http://www.detailingdukkani.com/urun/auto-finesse-tripple-all-in-one---250ml_8392.aspx
Benim favoride bu var. 500ml biraz daha hesaplı.

Auto Finesse Tripple All in One - El ile Uygulanabilen Çizik Giderici Koruyucu ve Parlatıcı 500 ml
http://www.hepsiburada.com/auto-finesse-tripple-all-in-one---el-ile-uygulanabilen-cizik-giderici-koruyucu-ve-parlatici-500-ml-p-OTBKDTRI500

Benim favoride bu var. 500ml biraz daha hesaplı.

Auto Finesse Tripple All in One - El ile Uygulanabilen Çizik Giderici Koruyucu ve Parlatıcı 500 ml
http://www.hepsiburada.com/auto-finesse-tripple-all-in-one---el-ile-uygulanabilen-cizik-giderici-koruyucu-ve-parlatici-500-ml-p-OTBKDTRI500
Hocam sepet tutarım 300 tl ama boş ver diyip almıyorum
en son adams total aldım iç aksam için buzaman kadar nemli bez kullanmıştım araç çok güneşe maruz kaldığı için uv koruması vardiye, aracım açık alanda her gören çok temiz diyor işlerim çok ağır ramazan başladığından beri yıkamadım ama buraları okuyan için kirli durumda
buzaman kadar meguars sarı, 3m kil , meguars hızlı cila kullandım açıkcası memnunum ama araçtaki harelenme artışını engelleyemedim tek takıldığım bu , burda yazılan her şeyi not ediyorum, kısaca gerekli malzemelerim
Fuso 99, ipa, demir tozu temizleyicisi , kil, cilasız şampuan, hızlı cila, ped ve kurulama bezleri min 300 tl civarı çıkıyor. Hem para çok harcamak istemiyorum hemde eskisi gibi vakit bulamıyorum artık 30 günün 28 i çalışıyorum ellerinden gelse 30 yapacaklar hatta baskı bile yapıyorlar araca vakit ayırıp sitres atmak bile hayal [emoji189] oldu. Artık sepeti güncelemekle sitres atmaya başladım. Bu arada yeni aracınız hayırlı olsun, bir Bmw hastası olarak kazasız belasız yolculuklar dilerim. Darısı başıma diyeyim

Bölünmüş 28 tl olan vardı bir iki kullanım için ideal olabilirmi sizce iç aksamda ufak çizikler için (pianobalck kısımlar) ve aracın dışındaki kapıların siyah yerleri için, ayrıca fuso 99 haralenmeyi giderir mi ?

Hocam sepet tutarım 300 tl ama boş ver diyip almıyorum
en son adams total aldım iç aksam için buzaman kadar nemli bez kullanmıştım araç çok güneşe maruz kaldığı için uv koruması vardiye, aracım açık alanda her gören çok temiz diyor işlerim çok ağır ramazan başladığından beri yıkamadım ama buraları okuyan için kirli durumda
buzaman kadar meguars sarı, 3m kil , meguars hızlı cila kullandım açıkcası memnunum ama araçtaki harelenme artışını engelleyemedim tek takıldığım bu , burda yazılan her şeyi not ediyorum, kısaca gerekli malzemelerim
Fuso 99, ipa, demir tozu temizleyicisi , kil, cilasız şampuan, hızlı cila, ped ve kurulama bezleri min 300 tl civarı çıkıyor. Hem para çok harcamak istemiyorum hemde eskisi gibi vakit bulamıyorum artık 30 günün 28 i çalışıyorum ellerinden gelse 30 yapacaklar hatta baskı bile yapıyorlar araca vakit ayırıp sitres atmak bile hayal [emoji189] oldu. Artık sepeti güncelemekle sitres atmaya başladım. Bu arada yeni aracınız hayırlı olsun, bir Bmw hastası olarak kazasız belasız yolculuklar dilerim. Darısı başıma diyeyim
Sağolun hocam. Çok daha iyisi sizin olsun inşallah.

Birde bu ürünü dairesel hareketlerle değil ileri geri veya sağ sol yaparak uygulayın biraz kurumasını bekleyin ve mf bez ile silin.

Birde bu ürünü dairesel hareketlerle değil ileri geri veya sağ sol yaparak uygulayın biraz kurumasını bekleyin ve mf bez ile silin.
Bagaj kapağında önemsiz yüzeyel birkaç çizik vardı, çizik bile denemez fırça izi gibi. Sıvı pasta tarzı  bir ürünle gidermeye çalıştım o da aşındırıcı içeriyormuş, 15 cm'lik bölgeyi mahvettik. Metalik boyayı aşındırdı ve şimdi orası mat görünüyor. Sabah sonax'ın matlık giderici cila tarzı ürününü aldım uyguladım hiç bir işe yaramadı. Eski haline getirebilecek bir öneriniz var mı?

Geri
Üst Alt