Pasta,Cila,Boya Koruma,Araç İç temizliği Hakkındaki Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar bende bi soru sormak istiyorum;

Fotoğraftaki işaretli olan yeri nasıl temizleriz benim aracın orası kararmış gibi duruyor bikaç defa nemli bez ile sildim ama çıkmadı. 

jant.jpg

Merhaba arkadaşlar bende bi soru sormak istiyorum;
Fotoğraftaki işaretli olan yeri nasıl temizleriz benim aracın orası kararmış gibi duruyor bikaç defa nemli bez ile sildim ama çıkmadı. 
/monthly_2017_05/jant.thumb.jpg.c4fd389bc2b285f3753ce42063560b8a.jpg
Atas EST deneyebilirsiniz. Fakat mutlaka seyreltme oranlarına uyunuz aksi takdirde janta zarar verebilir.

@Asaitgun Hocam meguiars sarı şampuanı cilalı onun sonrasında soft 99 kullanılmaz . Aracınızı cilasız bir şampuanla yıkayıp eğer daha önce yakın zamanda cilalı bir şampuan kullandı iseniz 1/1 seyreltilmiş ipa ile silip soft99 u öyle uygulamanızı tavsiye ederim . Demir tozu sökücü ve kil ise araca makine ile polisaj yapılmayacaksa elzem değildir fakat yumuşak bir kil yapmanız araçyüzeyinde elinize takılan pürüzleri alacaktır . 
Mahmut Hocam değerli bilgiler için çok teşekkür ederim. Saygılarımla...

@Ysn Hocam seramik kaplama hakkı ile yapıldı ise kaliteli ph nötr şampuan kullanmanız yeterli olacaktır . Zaten seramik üzerine yapacağınız ekstra korumalar seramiğin üzerinde çok uzun süre tutunamazlar .
Mahmut hocam kusura bakmayın bir sorum daha olacak parçalar anca birleşiyor ;)  ph nötr bir şampuan kullanın dediniz ama yazılanları en baştan okudum şampuanlar ya ph nötr ya da cilalı. Üçüncü bir seçenek olarak ikisi bir arada mı oluyor? Ph nötr için bi tavsiye ürün söyleyebilir misiniz?

Linkteki cilalı ama ph nötr değil sanırım. Saygılarımla teşekkürler.
http://www.hepsiburada.com/valet-pro-poseidon-car-wash-konsantre-cilali-yikama-sampuani-1-l-pm-otbkdec211l

Bir de bu ürün var
http://www.hepsiburada.com/valet-pro-ph-neutral-snow-foam-konsantre-ph-notr-yikama-kopugu-1-l-p-OTBKDEC141L?magaza=Yamaclardetailin

Valet pro markası çok tavsiye ediliyor sanırım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Rica ederim hocam . Kusurlu bir durum yok bende ilk araştırdığımda neyin ne olduğunu anlayana kadar çok zaman geçti halen bazı ürünleri karıştırırım . :)  

Hocam linkteki ürünü kullanabilirsiniz valet pro oto bakım ürünleri arasında kendini ispatlamış bir markadır . Bunun dışında uygun fiyatıyla sonax turuncu güzel bir şampuan tek sıkıntısı araç üzerinde hemen kuruyor ama kesinlikle koruma dostu bir şampuandır . Valet pronun paylaştığınız ürünü ph nötr ve cilalıdır tavsiye ederim .

Rica ederim hocam . Kusurlu bir durum yok bende ilk araştırdığımda neyin ne olduğunu anlayana kadar çok zaman geçti halen bazı ürünleri karıştırırım . [emoji4] 

Hocam linkteki ürünü kullanabilirsiniz valet pro oto bakım ürünleri arasında kendini ispatlamış bir markadır . Bunun dışında uygun fiyatıyla sonax turuncu güzel bir şampuan tek sıkıntısı araç üzerinde hemen kuruyor ama kesinlikle koruma dostu bir şampuandır . Valet pronun paylaştığınız ürünü ph nötr ve cilalıdır tavsiye ederim .
Hocam çok teşekkürler iki ürün paylaştım hocam tavsiyeniz
1. linkteki poseidon mu yoksa
2. linkteki snow foam olan mı

@Ysn 
Rica ederim . 

Hocam 1. linkteki ürün . 2. linkteki köpüklü yıkama için şampuan değil .

Birde hocam direk linke tıklayınca farklı bir siteye yönlendiriyor kopyalayıp tarayıcıya yapıştırınca ürünün linkine gidiyor .

Tamamdır hocam eyvallah [emoji1360] ben girebiliyorum linklere ama sizle ilgili bi sıkıntı olmasın hocam

Tamamdır hocam eyvallah
emoji1360.png
ben girebiliyorum linklere ama sizle ilgili bi sıkıntı olmasın hocam
Hocam bilmiyorum ama bende halen farklı siteye yönlendiriyor benim tarayıcıda sıkıntıda olabilir .

Tarayıcınız virüs kapmıştır hocam dedikleriniz olur genelde virüs kapınca.
Hocam yeni farklı bir tarayıcıdan denedim aynı şekilde farklı siteye yönlendiriyor . Bu arada sitede kötü bir site değil yanlış anlaşılmasın . :D  

http://www.viglink.com/shop/merchants Şuraya yönlendiriyor bunun içinde skip these deals & continue to hepsiburada.com yazısına tıklayınca sizin verdiğiniz linke gidiyorum . Bende anlamadım acaba tek bende mi oluyor .

Hocam bilmiyorum ama bende halen farklı siteye yönlendiriyor benim tarayıcıda sıkıntıda olabilir .
Değerli Hocam

Virüs değil. :)

Sanırım hepsi burada sitesi alışveriş sitelerinden oluşan bir ödeme sistemine geçmiş ve bunun reklamını yapıyor. En üstte bu reklamı geç kısmına tıklamak bu bağlantıdan çıkmak için yeterli

Değerli Hocam
Virüs değil. [emoji4]
Sanırım hepsi burada sitesi alışveriş sitelerinden oluşan bir ödeme sistemine geçmiş ve bunun reklamını yapıyor. En üstte bu reklamı geç kısmına tıklamak bu bağlantıdan çıkmak için yeterli
Hocam tapatalk yapıyor pcden sorun yok

Geri
Üst Alt