Pasta,Cila,Boya Koruma,Araç İç temizliği Hakkındaki Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz.

Alper Hocam merakımdan soruyorum valetpro nun deri koruma ürününü tercih etmemenizin özel bir sebebi falan mı var acaba?
Bunu bende merak ediyorum . Benim araçta öyle aman aman deri yok fakat direksiyon , vites körüğü ve topuzunda valet proyu kullanmaktayım ve memnunum . 

@forzaGilles hocam bilgi amacıyla alternatif öğrenmek istedim. Yoksa valetin ürünlerinin başarılı olduğunu takip ediyorum forumlardan.

Deri koruma ürünleri performansını ölçmenin zor olduğu ürünler. Mat görünümü koruyor mu ona bakabiliyorum sadece. Elimdeki gtecniq ürünü henüz bitmedi zaten. 

Soft 99 wax için çok farklı seçenekler var, fusso, king pf gloss, authentic .. Tungsten gri için hangisinin light serisi uygun acaba? Uygulama zorluğu çok farklı mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Emek verdim kendim yaptım,çok'da güzel oldu bence yaşasın Bauhaus [emoji41][emoji91][emoji594][emoji1250]
4477d7b4d09375e8a32214d71c19cd44.jpg
ef7620908b1b70dd7b4755f70bff5104.jpg
438752d1f108cd47ddc6f8de9618bef1.jpg

Referandum mod on [emoji1250]

[mention=3]silvershadow[/mention] [mention=520]forzagilles[/mention] [mention=537]ansolak[/mention] [mention=2]yusuf[/mention] [mention=208]ender[/mention] ve diğer değerli hocalarım takdir sizlerin [emoji41][emoji91]

Lastik desenleri kirli kalmış. [emoji846] Şaka bir yana elinize sağlık güzel olmuş. Birde kullandığınız ürünleri paylaşsaydınız 10 numara olurdu.

Bir konuda gorusunuzu almak istiyorum.. Arabanin boyasinda elime gelen tirtiklar var.. Gozle gorunen birsey degil ama silerken sesten onu hissetiyorum. Bunun icin cozum ve urun onerisi olan var mi?

Bir konuda gorusunuzu almak istiyorum.. Arabanin boyasinda elime gelen tirtiklar var.. Gozle gorunen birsey degil ama silerken sesten onu hissetiyorum. Bunun icin cozum ve urun onerisi olan var mi?
Hocam bunun çözümü Gökhan hocamın aracına yaptığımız uygulama. Önceki mesajları incelerseniz ayrıntılı paylaştım.

Emek verdim kendim yaptım,çok'da güzel oldu bence yaşasın Bauhaus
emoji41.png
emoji91.png
emoji594.png
emoji1250.png

Referandum mod on
emoji1250.png

[mention=3]silvershadow[/mention] [mention=520]forzagilles[/mention] [mention=537]ansolak[/mention] [mention=2]yusuf[/mention] [mention=208]ender[/mention] ve diğer değerli hocalarım takdir sizlerin
emoji41.png
emoji91.png
Maşallah.

Elbette el emeğinin sonucları daha keyifli oluyor.

Ellerinize sağlık 

Maşallah.
Elbette el emeğinin sonucları daha keyifli oluyor.
Ellerinize sağlık 

İnanın bütün stresimi aldı tabi bununla beraber bayağı bir uğraştım,yarın sabah itibarı ile lastikleri test etmek için yola çıkıyorum,07.00 Pendik'ten feribotla Yalova'ya,akabinde Bursa'da küçük bir mola ve Ankara üzerinden Aksaray,Pozantı,Adana ve sonrasında Mersin'de final yapmayı planladım.
Gezi notlarımı bilahare paylaşırım.

İyi akşamlar diler,saygılar sunarım.

Esen kalın.

Lastik desenleri kirli kalmış.
emoji846.png
Şaka bir yana elinize sağlık güzel olmuş. Birde kullandığınız ürünleri paylaşsaydınız 10 numara olurdu.
Sevgili @mahmut0382 kardeşim,ben bu yaşımda yorulmadan böyle bir enerji sarfedebiliyorsam kanımca bunu herkes yapabilir.

Tabiki bununla beraber herkesin beklentisi doğal olarak farklıda olacaktır,bu işi profesyonelce yapan arkadaşlarımızı tenzih ederek başlamak isterim yazıma zira niyetim hiç kimseyi kırmak veya rencide etmek değildir.

Kısacası ben neyi nasıl yaptığımı anlatayım,araba yıkamak bana terapi gibi gelir,stresimi alır sıkıntımı giderir ve yapılan işin sonucunu görünce mutlu olurum.

Dün öğle saatlerinde evden çıkıp soluğu Kozyatağı bauhausda aldım,araba temizliği ve detail ile ürünleri inceledim firma yetkilisi arkadaşlardan bilgi aldım ve neticede 150.00 TL harcama yaparak resimdeki ürünleri alıp uyguladım mutlu oldum :) ;)  

Soldan sağa doğru:

Cilalı konsantre şampuan

Kumaş leke giderici

Pasta

Dış plastik aksam ve lastik parlatıcı.

Cam temizleyici.

İyi akşamlar dilerim.

Saygılarla.

IMG_5506.JPG

Sevgili @mahmut0382 kardeşim,ben bu yaşımda yorulmadan böyle bir enerji sarfedebiliyorsam kanımca bunu herkes yapabilir.

Tabiki bununla beraber herkesin beklentisi doğal olarak farklıda olacaktır,bu işi profesyonelce yapan arkadaşlarımızı tenzih ederek başlamak isterim yazıma zira niyetim hiç kimseyi kırmak veya rencide etmek değildir.

Kısacası ben neyi nasıl yaptığımı anlatayım,araba yıkamak bana terapi gibi gelir,stresimi alır sıkıntımı giderir ve yapılan işin sonucunu görünce mutlu olurum.

Dün öğle saatlerinde evden çıkıp soluğu Kozyatağı bauhausda aldım,araba temizliği ve detail ile ürünleri inceledim firma yetkilisi arkadaşlardan bilgi aldım ve neticede 150.00 TL harcama yaparak resimdeki ürünleri alıp uyguladım mutlu oldum :) ;)  

Soldan sağa doğru:

Cilalı konsantre şampuan

Kumaş leke giderici

Pasta

Dış plastik akşam ve lastik parlatıcı

Cam temizleyici.

İyi akşamlar dilerim.

Saygılarla.
Adnan abi öncelikle tekrar elinize sağlık güzel bir uygulama olmuş . 
Abi uygulamada kullandığınız ürünleri sorma sebebim konunun amaçlarından biri araç üzerinde kullandığımız ürünler hakkında forum üyelerini bilgilendirmek . Ben bu işi profesyonel olarak yapmaktayım amacım yaptığım işleri sizin veya herhangi bir üyenin işi ile karşılaştırmak değil . Siz bu uygulamaları aracınızla vakit geçirmek istediğiniz için hobi olarak yapmaktasınız. Sizin veya herhangi bir üyenin uygulamasını bu işi profesyonel yapan birinin uygulaması ile karşılaştırmak öncelikle adil olmaz . Siz yaptığınız uygulamadan memnun kalıyorsanız gerisi teferruattır .

Bilmenizi isterim ki bende mesajımı sizi kırmak veya rencide etmek amacıyla yazmadım .  Kullandığınız ürünleri yazarsanız konuyu takip eden üyelere bir faydası olur diye sordum . Eğer sizi kırdıysam da özür dilerim .

Adnan abi öncelikle tekrar elinize sağlık güzel bir uygulama olmuş . 
Abi uygulamada kullandığınız ürünleri sorma sebebim konunun amaçlarından biri araç üzerinde kullandığımız ürünler hakkında forum üyelerini bilgilendirmek . Ben bu işi profesyonel olarak yapmaktayım amacım yaptığım işleri sizin veya herhangi bir üyenin işi ile karşılaştırmak değil . Siz bu uygulamaları aracınızla vakit geçirmek istediğiniz için hobi olarak yapmaktasınız. Sizin veya herhangi bir üyenin uygulamasını bu işi profesyonel yapan birinin uygulaması ile karşılaştırmak öncelikle adil olmaz . Siz yaptığınız uygulamadan memnun kalıyorsanız gerisi teferruattır .

Bilmenizi isterim ki bende mesajımı sizi kırmak veya rencide etmek amacıyla yazmadım .  Kullandığınız ürünleri yazarsanız konuyu takip eden üyelere bir faydası olur diye sordum . Eğer sizi kırdıysam da özür dilerim .

Ne münasebet @mahmut0382 kardeşim müsterih ol lütfen ne kırılması ne güzel seviyeli arkadaşça abi kardeş gibi sohbet ediyoruz paylaşıyoruz naçizane bildiklerimizi,özelliklede bu mecrada bu güne dek kimsenin kimseye bir saygısızlık yaptığını görmedim,zaten öyle birşeye tevessül edenler görevimiz tehlike filmindeki cd gibi on saniye içinde kendi kendini yok ediyor :)  

Kalın sağlıcakla.

Ne münasebet @mahmut0382 kardeşim müsterih ol lütfen ne kırılması ne güzel seviyeli arkadaşça abi kardeş gibi sohbet ediyoruz paylaşıyoruz naçizane bildiklerimizi,özelliklede bu mecrada bu güne dek kimsenin kimseye bir saygısızlık yaptığını görmedim,zaten öyle birşeye tevessül edenler görevimiz tehlike filmindeki cd gibi on saniye içinde kendi kendini yok ediyor :)  

Kalın sağlıcakla.
Eyvallah abi . :)  Ürünlerde sıkıntı yaşarsanız buradayız .
Esen kalmanız dileğiyle .  

İnanın bütün stresimi aldı tabi bununla beraber bayağı bir uğraştım,yarın sabah itibarı ile lastikleri test etmek için yola çıkıyorum,07.00 Pendik'ten feribotla Yalova'ya,akabinde Bursa'da küçük bir mola ve Ankara üzerinden Aksaray,Pozantı,Adana ve sonrasında Mersin'de final yapmayı planladım.
Gezi notlarımı bilahare paylaşırım.

İyi akşamlar diler,saygılar sunarım.

Esen kalın.
Değerli Adnan Hocam 

Deneyimlerinizi merakla bekliyorum.

Yolunuz açık olsun 

Değerli Adnan Hocam 

Deneyimlerinizi merakla bekliyorum.

Yolunuz açık olsun 
Günaydın @silvershadow Murat üstadım,Pendik'ten hareket ettik saat 07:00 de planladığım gibi,inşallah kazasız belasız bir yolculuk yapıp Akdeniz'e ulaşırım.

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

Mutlu haftalar dilerim .

Geri
Üst Alt