18 inch "Durban" Alüminyum Alaşım Jantlar(7.5J x 18) - 225/40/R18 lastikler

@gul

Değerli Hocam;

Durban gerçekten yakışıklı.

Fakat spor süspansiyon; yani kısa ve sert yaylar zorunlu olarak takılmalı.

Bunun anlamı konforunuzdan ödün vereceğiniz, yüksek kasisleri veya derin çukurları  görünce yolunuzu değiştireceğiniz, yoldaki yurdumuzda bolca bulunan bütün asfalt bağlantısı dahil kusurları (absorbe edecek yanak ve süspansiyonun 1 veya 2 santimetre daha azaldığından) daha fazla size ve yolculara aksettireceğidir.

Veya çocuk/bebek veya yaşlı yolcularımız varsa

bu değişim size göre değil ve tıpkı arkadaşınız gibi pişman olma olasılığınız yüksek.

Eğer iyi durumdalarsa

Replika Durban'lar 1500

Sizin orijinal Dijonlarınız 2000 liradan aşağı olmaz..

Üzerine yayları da ekleyelim

artı işçilik

3000 liraya yaklaşır size maliyeti.

Fakaaaat

Bekarsak, araca kalabalık binme durumu gerçekleşmiyorsa

yüksek süratlerde şerit değiştirme ve viraj alma gibi aksiyonlar hayatınızın vazgeçilmez parçasıysa

Buna fazlasıyla değecektir.

@silvershadow evet bekarim tam da dediginizden :D yada kendi dijonlarimi satsam da oylemi alsam bi durban? en kotu ihtimal dijonlari siyaha boyatmak istiyorum guzel jant ama kol mesafesi cok az ondan durban a kayiyo gozum :D alirsak illa yay gerekirmi hocam? almassak ne fark eder bide arac 1.2 bagimsiz da yok gerci bagimsizin ne farki var onuda bilmiyorum

gul dedi:
@silvershadow evet bekarim tam da dediginizden :D yada kendi dijonlarimi satsam da oylemi alsam bi durban? en kotu ihtimal dijonlari siyaha boyatmak istiyorum guzel jant ama kol mesafesi cok az ondan durban a kayiyo gozum :D alirsak illa yay gerekirmi hocam? almassak ne fark eder bide arac 1.2 bagimsiz da yok gerci bagimsizin ne farki var onuda bilmiyorum
Hocam 1.2 ile performans kaybı da yaşarsınız. Bence boyatin. Plasditip mı ne var onun ile. İçinize sinmezse bu işe girin.

Durban jant

XLLyVo.jpg

durban başkadır para olsada alsak

Arkadaşlar merhaba,

Spor yay ve durban jant takılı oldugunda camurluk ve lastık arası kac cm olmalı orjinal yayda yani.

2.el bir golf alıyorum fabrikasyon jant ve yay var dedi arkadaş ama resimlere baktım bazıları daha alçak bazıları yuksek benim alacağım araçta bu yuksek gorunenler gıbı.

dogrusu hangısıdır kac cm olmalıdır lastık ve camurluk arası mesafe

Arkadaşlar merhaba,

Spor yay ve durban jant takılı oldugunda camurluk ve lastık arası kac cm olmalı orjinal yayda yani.

2.el bir golf alıyorum fabrikasyon jant ve yay var dedi arkadaş ama resimlere baktım bazıları daha alçak bazıları yuksek benim alacağım araçta bu yuksek gorunenler gıbı.

dogrusu hangısıdır kac cm olmalıdır lastık ve camurluk arası mesafe
Aramıza hoş geldiniz. Hocam aracı servise gösterin. CM ile olacak iş değil bu.

Hoşbulduk

Golf 4 ten beri aralıksız golf kullanıcısıyım (babada golf 4 vardı) bu siteye ilk defa giriyorum kesinlikle faydalanacağıma inanıyorum.

@GolfR400 fadalanacağınızdan şüpheniz olmasın hocam, fakat aracı kesinlikle bir servise götürün ve ona göre karar verin derim :'(

18 inc durban janti kac havayla kullanmak gerekir. En ideal konforu 8D  nasil saglariz 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Screenshot_2016-02-25-22-00-12.pngDeğerli Hocam, 

Spor yay etkisi 15 mm yani 1.5 cm.dir.

Durban etkisi ise yok denecek kadar az. 3 mm

Toplamda 2 santimetreye yakın

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt