18 inch "Durban" Alüminyum Alaşım Jantlar(7.5J x 18) - 225/40/R18 lastikler

@umut81 çoğu markada kişisel araç yok. Ne varsa onu almaya razı insanlar. Golf farklı ama. Nasıl istersek öyle gelmeli ;)
aynen öyle hocam nasıl istersek öyle gelmeli. 

Hem Golf olduğu için özel hemde donanımlarık endimiz seçtiğimiz için özel ;)  

Hocalarım merhaba, daha önce Durban jant için spor süspansiyon mu yoksa DCC mi olması konusunda Murat hocama danışarak DCC de karar kıldım ve siparişi verdim ama Durban ile spor süspansiyon zorunlu kılındığı için sistem otomatik ekledi, üstüne birde DCC ekledik. İkisinin de fiyatı dahil edildi satış temsilcisinin de konu ile pek bilgisi yoktu.
Acaba şimdi fabrikada bi sıkıntı çıkar mı? Dcc ye ek birde spor süspansiyon ekleme gibi bi saçmalık olmaz umarım ve DCC eklendikten sonra acaba o spor süspansiyon fiyatını yine de ödemem gerekir mi?
DCC ile spor süspansiyonları isteseniz de alamazsınız. Tek istisna R dır ondaki de ayrıca sipariş edilmez zaten fabrikasyon olarak mevcuttur 

Fatura kesilirken hata düzeltilir. 

iyike bu forum ve bu forumda değerli bilgilerini paylaşan hepsi birbirinden değerli ....."Hocalarımız" var :)

Oyuncak model araçta durban;

o7QrW9.jpg

@Negatiwe Serdar hocam ben en çok durbanı  yakıştırıyorum golfe ayrı bir havası var bu jantın diğer 18 liklerde güzel ama bu jant kendini vazgeçilmez yapıyor oyuncak arabasında bile  :('

@Negatiwe Serdar hocam ben en çok durbanı  yakıştırıyorum golfe ayrı bir havası var bu jantın diğer 18 liklerde güzel ama bu jant kendini vazgeçilmez yapıyor oyuncak arabasında bile  :('
+1903 Semih hocam. Bu iş biraz sevke kaçıyor elbette, Dijon Madrid ben bütün jantları seviyorum ama Durban, iskenderin üstüne kızgın tereyağı gezdirilirken ki hissi veriyor bana  :mad:

+1903 Semih hocam. Bu iş biraz sevke kaçıyor elbette, Dijon Madrid ben bütün jantları seviyorum ama Durban, iskenderin üstüne kızgın tereyağı gezdirilirken ki hissi veriyor bana  :mad:
Serdar hocam süpersin vallahi yazdıklarında katılıyorum aynen zevk meselesi ama bi kere 18 " durban jant ve spor yayın keyfini aldımı 17" dijon madrid vs leylek gibi kalıyor durbanların yanında tat da vermiyor.

Durban jantları 32 hava basıncı ile kullanıyorum. Araç başında olmadığım için buradan sormak istedim;

* Araçta dört yetişkin ve bagajın tam dolu olduğunu düşünürsek, uzun yol seyahatinde lastik basıncı ne olmalı?

* Lastiklere nitrojen bastırmanın avantajı var mıdır? 
dünkü buluşmamızda her 4 tekerimide önceden 32psi olarak ayarlamama rağmen;

ön sağın 30

en sol 31

arka sağ ve solun 31 olduğunu tespit ettim. 

@burak_ hocam ve @kimi-emd hocamla beraber hemen bastık havayı. umarım lastiklerde falan bir sıkıntı yoktur. 

@Negatiwe Serdar hocam bende nitrojen olayını merak ediyorum sizin gibi. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam sana katılıyorum. Bizim tungsten gri ye de en çok bu yakışıyor. 

durban bana şart yav. :)

hocam sana katılıyorum. Bizim tungsten gri ye de en çok bu yakışıyor. 

durban bana şart yav. :)
Ben her zaman diyorum durban şart diğer 17 likler çöp geliyo bana moralim bozuluyor hocam :(

@kimi-emd Semih hocam,

vallahi benimde acemiliğime denk geldi, GTA ile önceden tanışsaydım Durban kesin eklerdim yav. 

mümkün mertebe tüm yeni golf alıcak arkadaşlara hem act'yi hem DCC'yi hemde durbanı kafadan öneriyorum.

@FurcHT hocamın kulakları çınlasın :)

@kimi-emd Semih hocam,

vallahi benimde acemiliğime denk geldi, GTA ile önceden tanışsaydım Durban kesin eklerdim yav. 

mümkün mertebe tüm yeni golf alıcak arkadaşlara hem act'yi hem DCC'yi hemde durbanı kafadan öneriyorum.

@FurcHT hocamın kulakları çınlasın :)
Hocam @FurcHT hocam durbana bi binde  bmw ci alican  gibi sen  yak ben kanayım der tabiri caizse : s=yerlerde

@Negatiwe reyiz kusura bakma :)

Durbanlım Durbanlım ..

Geri
Üst Alt