Geri Görüş Kamerası Montajı

[mention=2]yusuf[/mention] hocam kamera modülünden kastınız bir önceki mesajımdaki relay box mı? O ise; henüz gelmediği için takmadım ama anladığım kadarıyla o kutu geri vitesten tetiklemek için zaman ayarlı bir röle. Elektriği geri vitesten almadan sabit 12V 'dan denedim zaten orada problem  olmaması lazım. Kameranın IR ledleri sürekli yanıyor.
o kutu takıldığı zaman sorununuz çözülecek. Tabi park Sensör kodu da iptal edilmeli.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

@silvershadow tamamdır hocam,  geçen aylarda servise gidip geri görüş kamera ve appconnect için sorgulatmıştım uyumlu demişlerdi ama akşam bakayım yazarım.

hocam peki aracın üretim yılı ve haftasını nasıl tespit ediyoruz?
Değerli Hocam 

Aracınızın ruhsatında muayene için yazan tarihten tam 3 yil once üretim bandindan çıkmıştır. Takvimde bu tarihin hangi hafta olduğunu tespit etmeniz halinde üretim haftasını bulmuş olursunuz.

Arkadaşlar, teybin arkasına gelen sarı uçlu kamera kablosunun yanındaki kırmızı kabloyu nereye bağlamalıyım. Sigortadan 12v.  kablo mu çekmeliyim.

Kablosuz geri kameraları için power delayer kullanmaya  gerek var mı 

HTB1x6g_kamWBuNjy1Xaq6xCbXXa3.jpg

Selamlar,

İstanbul anadolu yakasında kamera montajını ve kodlamasını yapabilecek oto elektrikçi var mı tavsiye edebileceğiniz?

Teşekkürler.

Bende yapmaya çalıştım kodlama vs herşey tamam fakat kamerayı bagajdan tampona geçiremedim bir türlü

ACİL YARDIM ARKADAŞLAR

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Namık Kahvecioğlu  2018'lerde kamera girişi var ama bildiğim kadarıyla 2017'lerde yok zira 2017 araç oluşturucuda geri görüş ekletince üst versiyon media zorunlu idi ama 2018'de bu zorunluluk kalktı. 

Bende yapmaya çalıştım kodlama vs herşey tamam fakat kamerayı bagajdan tampona geçiremedim bir türlü

ACİL YARDIM ARKADAŞLAR

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben de montajını yapacağım ama bu noktada tıkanmaktan korkuyorum. O yüzden aracın başına geçip dağıtamadım

@fcsrn hocam merhabalar.2018 golf 7.5 comforline aracıma uyumlu mu bu işlem.bilginiz var mı acaba.teşekkürler şimdiden.hayırlı olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ufkdmr 2017 7.5 comfortline aracıma uymuyor. Sistem bilgileri kısmının resmini atarsanız karşılaştırabiliriz .

Geri
Üst Alt