Merhaba Arkadaşlar,

lens üzerindeki lekelenme hakkında görüş belirtmek istiyorum, Golf 7 2012 yılından beri üretilmektedir, bildiğiniz gibi genelde yeni çıkan model alınmaz, araçta çıkabilecek kalite problemlerinin çıkıp, iyileştirilmesi beklenir. Bende bu sebepten dolayı araç alımımı uzatmış ve 2015 senesinde aracımı almıştım, kendi aracım ve diğer tüm xenon mercekli araçlara baktığımda, bahsedilen lekelenmenin neredeyse hepsinde olduğunu ve çıkış yılından bu yana (eğer bu bir sorun ise) pekte düzeltilemediğini gördüm. Diğer marka araçlarda da benzer sorunlara rastladım, diyeceğim şudur ki, ağalar canınızı sıkmayın aracınızın keyfini çıkarın. araç ne zaman muayeneden geçmez, o zaman farın lümenin de düşüklük varmış, aydınlatma sorunu yaşadığımdan araç muayeneden geçmedi diyerek servise gidilebilir. Bu bahsedilen sorun tüm araçlarda var, şayet sorun ise..

saygılarımla

#iamalegend hocam yalnız muayeneye kadar beklemek demek 3 sene sonrası demek ve aracın garantisi bitmiş oluyor. Bu durumda Doğuş çark eder gibi geliyor bana.

@bahaman hocam, ben sadece genelde gördüğüm bir durumu özetledim ve paşa gönlümüzü sıkmaya değmeyeceğini kendimce yorumladım, siz nasıl arzu ederseniz, nasıl içiniz rahat edecekse ona göre hareket edin.

saygılarımla

@iamalegend

benım eskı aracım marea da farlar cok zayıftı sankı el fenerı gıbı yanıyordu ama muayeneden geçiyordu sıkıntı yapmadılar =)

Farlarım dün itibariyle garantiden değişti arkadaşlar. Gece çekimlerini ekliyorum. Aracım 2016 nisan çıkışlı. 

20170206_181351.jpg

20170206_181337.jpg

hayırlı olsun bende gıdecegım degişim talebi için 

arkadaşlar far degişminde serviste kalıyormu araç kalıyorsa kac gün kalıyor

#Umit Akkaya teşekkür ederim. Yarım günde halledildi hocam. Aracın kalması gerekmedi.

evet arkadaşlar 27 Şubat randevu aldım far değişim talebinde bulunacagım. bakalım değişim yapacaklarımı eger yapmayacak olurlarsa nasıl bır yol ızlemelıyım ?

06ZGN16 dedi:
İyi geceler cümleten aracım 2012 model bendede lekelenmeler mevcut fakar aracımın garantisi bitti genede değişime girermi servis bakımlı değil aracım
Servis bakımlı olsaydı belki iyi niyetten birazını karşılayabilirlerdi ancak şu durumda servisin elinde fazla koz var değiştirmemek için. :)

06ZGN16 dedi:
Haklı aslında servis fakat fabrikasyon bi sorun heralde nasıl bi sekilde gidip anlatabilirimki servise
Kullanım ömrü derler hocam hiç şansınız yok bence.

Benim aracımında garantisi bitti fakat servis bakımlı bu konuyu yeni farkediyorum. Geceleri sürerken karşıdan gelenler uzunlar açıkmış gibi sellektör yapıyordu bundan olabilir.Akşam eve gidince bende bakayım farların durumuna. Bence fabrikasyon bir hata ve değiştirmek zorundalar.

Merhaba Sevgili Golftutkusu Dostlari;

Bugün Güleryüzlü ve Kaliteli Hizmet Anlayışıyla Ben ve Trabzon Grubumuzu Her zaman Mutlu eden Rize Voskar VW Yetkili Servisinde U Led Far değişim gerçekleşti. Kısa sürede verdikleri Bu hizmet için hem kendi hemde Trabzon Grubumuz adına Çok Teşekkür ediyorum. Ekteki Resimlerde Merceklerim eski ve yenisini kıyaslamayın açısından iyi bir örnek olacağı düşüncesindeyim Herkese selam ve Saygılar. Ender Hoca.

dd3d7dcc523f3559efa0449cb8746bdb.jpg
3d51111487eeac97b998e21d3e878f9f.jpg

7e4491934bcbf71f47942399ff6982c5.jpg

5cb28d03e0284acd28b21bca2b7089b1.jpg

e194b87956e03a4b9bc59b90de135b95.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merhaba Sevgili Golftutkusu Dostlari;
Bugün Güleryüzlü ve Kaliteli Hizmet Anlayışıyla Ben ve Trabzon Grubumuzu Her zaman Mutlu eden Rize Voskar VW Yetkili Servisinde U Led Far değişim gerçekleşti. Kısa sürede verdikleri Bu hizmet için hem kendi hemde Trabzon Grubumuz adına Çok Teşekkür ediyorum. Ekteki Resimlerde Merceklerim eski ve yenisini kıyaslamayın açısından iyi bir örnek olacağı düşüncesindeyim Herkese selam ve Saygılar. Ender Hoca.
7e4491934bcbf71f47942399ff6982c5.jpg

5cb28d03e0284acd28b21bca2b7089b1.jpg

e194b87956e03a4b9bc59b90de135b95.jpg

Ender Hocam hayırlı olsun. Bende Rize Voskarda yaptırıyorum bakımlarımı gerçekten çok ilgililer.Az önce farlarıma baktım siyah bir çember var içinde iki taraftada. Benim garantim bitti fakat aracım servis bakımlı. Acaba sizinle serviste hangi arkadaş ilgilendi bende direk ona gidip derdimi anlatsam.

Geri
Üst Alt