Sitemize özel pleksi plakalık

@jajaja

Plaka Beşiktaş app mühürlü olmalı, pleksiye istediğinizi yazdırabilirsiniz.

JM plakanın aynısı sanırım Orhan Hoca yaptırdı. Paşaoğlu garajdan almıştı.

@Negatiwe hocam teşekkürler.

Ankara'da bu tip işleri yapan tanıdık, bildik yerler varsa önerilerinizi bekliyorum.

JM plakanın aynısı sanırım Orhan Hoca yaptırdı. Paşaoğlu garajdan almıştı.

@Orhan Hoca  'm 

Plakayı yaptırdığınız yerin telefon numarasını alabilir miyim ? Plakalığı deldirip mi yaptınız yoksa deldirmeden mi ? 

Benim plaka işlemleri bugün tamamlandı. Daha önceki mesajlarımda yazdığım gibi su JY plaka da bırakılan boşkuklar çok hoşuma gitti.Benim plaka EA olucak, o kadar güzel durur mu bilmiyorum. Gönlümden geçen JY, JA ya da JM idi, maalesef oturduğum semtin bağlı olduğu belediyesi nedeniyle EA'yı seçmek zorunda kaldım. Plaka istediğim olmadı bari o aralıklar ve karakterler istediğim gibi olsun. 

Pleksi plakalık evet çok güzel ama, eğer ki beyaz bir golfünüz varsa, plakalık gibi şeyleri çıkartıp, beyaz çerçeve vernikli app plakayı arabaya yapıştırdınız mı tadından yenmez:)

55cc2c619c2f97f8a7f5a91fae982255.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pleksi plakalık evet çok güzel ama, eğer ki beyaz bir golfünüz varsa, plakalık gibi şeyleri çıkartıp, beyaz çerçeve vernikli app plakayı arabaya yapıştırdınız mı tadından yenmez:)

Çok güzel bir uygulama olmuş  :'(

55cc2c619c2f97f8a7f5a91fae982255.jpg

Bende bundan yaptıracağım hocam [emoji4]

Acaba VW'in Almanya'da sıfır araçlara taktığı plakalıktan bulabilir miyiz ?

ben bayiden hazır araç aldığım için , araca bayinin plakalıgı tampon delinip takılmıştı bile. 

pleksi plakalık yaptırsam plaka direk yerleşir mi o plakalığa da yoksa kırpma falan gerekiyor mu ?

hazır delinmişken pleksiyi de vidalı mı montajlayayım yoksa yapıştırmam mı gerekir ? pleksilerde vidalama nerede göremedim çünkü .

ben bayiden hazır araç aldığım için , araca bayinin plakalıgı tampon delinip takılmıştı bile. 

pleksi plakalık yaptırsam plaka direk yerleşir mi o plakalığa da yoksa kırpma falan gerekiyor mu ?

hazır delinmişken pleksiyi de vidalı mı montajlayayım yoksa yapıştırmam mı gerekir ? pleksilerde vidalama nerede göremedim çünkü .
Normal plaka tamponda ki plaka izine tam oturuyor kırpmadan, pleksi de büyük gelmez tahminen

@jajaja Hani burada araçlara Doğuş oto vw.com.tr yazılı plakalık takılıyorya, bende Almanyadaki bayilerin taktığı plakalıktan bahsediyorum.

Geri
Üst Alt