Sitemize özel pleksi plakalık

Hocalarım ben bir şey soracağım. Aracı teslim alırken de dikkatimi çekmişti bu. Benim plakada soğuk damga yok. İlk defa böyle gördüm. Bir sorun yoktur değil mi? Birde dikkatli bakınca küçük küçük hologram şeklinde bayraklar var. @silvershadow @Orhan Hoca @yusuf @fcsrn

@theGenius hocam çok tatlı durmuş, değerlendirmek gerekli bence, çünkü ne abartı ne çok sade?? bende bir seat servisine gideyim izniniz olursa bunun için?

internetten kaliteli ve sağlam çalışan adresleri alabilirim :)

pleksi yaptıracağım sadece , app yapmayacagım yazı karakterlerimi seviyorum.

@theGenius hocam çok tatlı durmuş, değerlendirmek gerekli bence, çünkü ne abartı ne çok sade?? bende bir seat servisine gideyim izniniz olursa bunun için?
Ne izni hocam lütfen :) cupra mk1 lip diye soracaksınız seat yedek parça bölümüne. Ben yurt dışı forumlardan görüp aldım. Hem unutmamak gerekir ki ben de sizin aracınızdan bluemotion logolarını görüp almıştım :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

@theGenius Hocam chrome cita harika olmus. Nereden temin ettiniz ? 
Merhabalar hocam. Arkadepo.com üzerinden satın almıştım. Gittigidiyor gibi sitelerde de mevcut. Golf 7 panjur çıta olarak aratın bulursunuz :) bence Golf'e en çok yakışan aksesuardır.

İşte bunu seviyorum :'(  paylaşım budur hocam gerçekten böyle olunca çok mutlu oluyorum, anlatamam :('

İşte bunu seviyorum:'( paylaşım budur hocam gerçekten böyle olunca çok mutlu oluyorum, anlatamam:('
Darısı R kapaklara o zaman hocam :) yalnız montajı biraz meşakatli. Alınca beni ararsanız yardımcı olurum. Lip cupra için dizay edildiği için bizim arabaya olmuyor. Tampon altına sabitlenip, ısıtılarak şekil verile verile vidalanıyor alta. En son olarak fazlalıklar kesiliyor ve işlem bitiyor.

Malzeme olarak arka difüzörün malzemesi ile aynı. Pütürlü mat siyah. Ben lipin altını taşa sürttüm. Çizilmedi desem yeridir.

O iyi birşey o zaman hocam çizilmemesi, peki montajı nereye yaptırdınız hocam servise? @theGenius

Moderatör tarafında düzenlendi:
O iyi birşey o zaman hocam çizilmemesi, peki montajı nereye yaptırdınız hocam servise?
Servis yapmaz hocam zira araba golf :) sanayide lifti olan herhangi bir kaportacı bulmanız yeterlidir. Lift olmadan montaj çok zor. Hizalaması sıkıntı olur. Birde rondelalı ince diş montaj vidası kullanırlarsa aşırı sağlam oluyor.

Tamamdır hocam ben konuyu o şekilde takip edeyim hoşuma gitti çünkü, teşekkür ederim :'(  @theGenius

Geri
Üst Alt