Sitemize özel pleksi plakalık

Aracımdaki filmerden bir tanesi hafif kalkma yapmıştı onu yaptırmaya gittim. Orada pleksi plakalıklar gördüm aşırı hoşuma gitti. Bizim siteye özel plakalıklar yaptırabiliriz.

Fazla araştırmadım o yüzden sizlere de soruyorum.

1. Pleksi plakalık yasal mı?

2. Böyle bir aksesuara ne dersiniz. 60TL civarına mal oluyor ön arka galiba.

Ekli dosyayı görüntüle 670

Merhaba

Aracla gelen plakamda harf ve rakamlar kucuk puntolu ve tipi hosuma gitmiyor,

Yasal olarak buyuk puntolu plakayi nasil edinebilirim?

Besiktas plaka dediginiz plakanin bir örneğini paylaşabilirmisiniz?

Soforler cemiyetine gitmek sartmi?

O fiyata muhurlu degildir bilginiz olsun..

Bir de muhurluler konusunda da dikkatli olmak lazim; hepsi bastigini soyluyor..

kokumerkezi'nden bircok plaka yaptirdik, plakadan da pileksiden de memnun kaldik, muhur konusunda da cemiyetten bastirdiklarina daha bi güven sahibiyim nedense..

[emoji594]

Orhan Hoca dedi:
Merhaba

Beşiktaş APP ta kendisi hocam.  cemiyete gitmeye gerek yok. Paşaoğlugarage.com dan sipariş edin gelsin. Son zamanlarda ilanlarında göremedim fakat siz bir sorun. cemiyet mühürlü ve hologramlı geliyor.

http://www.pasaoglugarage.com/PLEKSI-PLAKALIK-PASAOGLU-100-KALITE-5-YIL-GARANTI,PR-59.html

pleksi plakalık ile ne kadar yakıştığını görebilirsiniz. bendeki aynısı.  s=s15

0qzoyL.jpg
hocam paylaşım için çok teşekkür ederim.Ilanda cemiyet muhuru vs birsey bahsetmiyor yalniz.

Siz ne kadar zamandir bu plakayi kullaniyorsunuz?

Arabaniz cok temiz ve parlak gozukuyor maşallah. :)

Allah kaza bela vermesin hocam.gule gule saglikla kullanin.

detobler dedi:
O fiyata muhurlu degildir bilginiz olsun..

Bir de muhurluler konusunda da dikkatli olmak lazim; hepsi bastigini soyluyor..

kokumerkezi'nden bircok plaka yaptirdik, plakadan da pileksiden de memnun kaldik, muhur konusunda da cemiyetten bastirdiklarina daha bi güven sahibiyim nedense..

[emoji594]
hocam sitenin birinde bir yazi okudum hic bir plakaci cemiyet muhuru vurduramaz diyor.Ancak plakayi satin alip soforler cemiyetine gidip kendimiz muhurletebiliyormusuz.

Konuyu yeni arastirdigim icin su an kimseyi yanlis yonlendirmek istemem,sadece paylasmak istedim.

Benim app ler muhursuz ama geziom orjinaller bagajda trafikte bi dunya muhursuz app var

Orhan Hoca dedi:
Aracımdaki filmerden bir tanesi hafif kalkma yapmıştı onu yaptırmaya gittim. Orada pleksi plakalıklar gördüm aşırı hoşuma gitti. Bizim siteye özel plakalıklar yaptırabiliriz.

Fazla araştırmadım o yüzden sizlere de soruyorum.

1. Pleksi plakalık yasal mı?

2. Böyle bir aksesuara ne dersiniz. 60TL civarına mal oluyor ön arka galiba.
süper fikir. pleksi plakalık yasak değil. hatta montajı vidadan daha sağlam çift taraflı bant ile. çeksen tampon geliyor plakalık çıkmıyor.

onunla birlikte mühürlü ve hologramlı beşiktaş app plaka baskısı yaptırılıp satın alınabilir. orjinale daha yakın olduğu için sorun olmuyor. plaka kesiliyor pleksiye göre.

pleksiye tutku logomuz konulabilir. com uzantısı da eklenebilir.
hocam bi görsel atarmısın app ve beşiktaşlı hologram dedigin plakayı?

pleksi plakalık denen şey çok güzel duruyor ne olduğunu tam olarak anlayamasamda duruşu çok hoşuma gitti. Normal plakadan ne farkı var bilmiyorum ama ben aracıma bundan yaptırmak istiyorum.

Orhan Hoca dedi:
Merhaba

Beşiktaş APP ta kendisi hocam.  cemiyete gitmeye gerek yok. Paşaoğlugarage.com dan sipariş edin gelsin. Son zamanlarda ilanlarında göremedim fakat siz bir sorun. cemiyet mühürlü ve hologramlı geliyor.

http://www.pasaoglugarage.com/PLEKSI-PLAKALIK-PASAOGLU-100-KALITE-5-YIL-GARANTI,PR-59.html

pleksi plakalık ile ne kadar yakıştığını görebilirsiniz. bendeki aynısı.  s=s15

0qzoyL.jpg
hocam selamlar gunaydin;App plakayi yetkili bayiiden halledecekler.

Yarim saat 45 dk misafirimiz olursunuz eski plakalarinizi alir yenilerini yaptiririz dediler.

Fakat pleksi plakalikli istiyorum dedigimde o zaman arac aksama kadar kalir aksama dogru alirsiniz dediler.

Plakami alsam pleksiyi sizin linkten alsam kendim montaj yapabilirmiyim?

Telefonda konuştuğum kisi pleksiye takilmasinin zor oldugunu,icine oturtuldugunu gibi bir seyler soyledi.

@silvershadow

bu pleksi plakalık çok hoşuma gitti, bu tarz detaylardan çok anlayan birisi değilimdir.

harflerin arasındaki ayrıklık falan 34 plaka bir araç vardı, bende aynı aralıkta yaptırmak istersem bunu nasıl belirleyebiliriz ?

birde benim araç highline olacak hayırlısı ile arkadaşın paylaştığı gibi benim plakada da öyle led ışığım olacak mı ?  :mad:

Moderatör tarafında düzenlendi:
pleksi plakaların yasallığı ile ilgili bir sıkıntı var mı halen ?

jajaja dedi:
@silvershadow

bu pleksi plakalık çok hoşuma gitti, bu tarz detaylardan çok anlayan birisi değilimdir.

harflerin arasındaki ayrıklık falan 34 plaka bir araç vardı, bende aynı aralıkta yaptırmak istersem bunu nasıl belirleyebiliriz ?

birde benim araç highline olacak hayırlısı ile arkadaşın paylaştığı gibi benim plakada da öyle led ışığım olacak mı ?  :mad:
Değerli Hocam,

Pleksi plakalık plakanın  üzerine oturtulduğu çerçevesidir.

Pleksi plaka veya Beşiktaş baskılı  plaka farklı fontlar kullanılarak basılan kabartma harfli plakalardır.

Üzerinde cemiyet mührü yaptırmanız halinde sorunsuz kullanabilirsiniz. Mühürsüz olan plaka yasaktır.

Plaka aydınlatmaları led ışığı olacak hocam .

Bu konunun üstadı Serdar Hocama çağrı yapalım @Negatiwe

Plakalık deyip geçmeyin....

Pleksi plakalıktaki detaylar tam da zevkin inceliğinin göründüğü yerler...

3DzGmO.jpg

94NP5N.jpg

vEPvL4.jpg

kk6ynJ.png

n7l3MB.jpg

0qzoyL.jpg

Amzd3q.jpg
@silvershadow @Negatiwe hocam,

açıkalama için teşekkürler. bu yukarda alıntı yaptığım resimdeki plaka harfleri arasında bırakılan boşlukların aynı olmasını istiyorum. güzel duruyor. (34 JY ve 34 JM olanlar)

birde arkadaş oraya double o seven yazdırmış, o kısma ben istediğimi yazdırabilir miyim ?

bu beşiktaş baskı dediğimiz modelde standart mı oluyor. ben bu tarz işlerden hiç anlamıyorum hocam, kusura bakmayın. cemiyet mührü denen şey nedir onu bir araştırayım ben.

Moderatör tarafında düzenlendi:

jajaja dedi:
Plakalık deyip geçmeyin....

Pleksi plakalıktaki detaylar tam da zevkin inceliğinin göründüğü yerler...

3DzGmO.jpg

94NP5N.jpg

vEPvL4.jpg

kk6ynJ.png

n7l3MB.jpg

0qzoyL.jpg

Amzd3q.jpg
@silvershadow @Negatiwe hocam,

açıkalama için teşekkürler. bu yukarda alıntı yaptığım resimdeki plaka harfleri arasında bırakılan boşlukların aynı olmasını istiyorum. güzel duruyor. (34 JY ve 34 JM olanlar)

birde arkadaş oraya double o seven yazdırmış, o kısma ben istediğimi yazdırabilir miyim ?

bu beşiktaş baskı dediğimiz modelde standart mı oluyor. ben bu tarz işlerden hiç anlamıyorum hocam, kusura bakmayın. cemiyet mührü denen şey nedir onu bir araştırayım ben.
Değerli Hocam,

Plakalığın mantığı zaten bu kısımlara istediğimizi yazdırmak veya basit logoları ekleyebilmek üzerine kurulu.  Elbette istediğinizi yazdırabilirsiniz yalnız dikkat etmeniz gereken şey harflerin yapıştırma olmasın.

Geri
Üst Alt