Sitemize özel pleksi plakalık

Orhan Hoca dedi:
Aslında polisine de çok bağlı. Anlayışlı polisler ruhsatla bilgiler tutuyosa hiçbir işlem yapmadan gönderiyorlar.

Anladığım kadarıyla sakıncalı birşey o zaman  :)

Prensip olarak polislere eyvallah etmemek için elimden geldiğince evrakları ve bu gibi şeyleri kuralına uygun yapmaya çalışıyorum.
fransız yaptırmayın. beşiktaş baskısı app plakayı mühürlü hologramlı bastırıyorlar o zaman sorun olmuyor hocalarım.

paşaoğlugarage dan yaptırmıştım ben hiç sorun olmadı.
Mühürlü olursa sorun olmaz o zaman  :)

Ben fransız kesik app plaka yaptırmıştım mühürsüz çok güzel duruyordu yalnız birkaç kez sorun yaşadım trafikte ceza yemedim hiç ama muayenedende hafif kusurlu geçtim.Sonra kızdım spatulayla kazıyarak zoruna çıkarabildim.sonra tekrar daysonladım eskileri yapıştırdım.plakanın beşiktaş baskı mühürlü ve pşeksili olanı çok güzel oluyor.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cemiyetten çıkan plakaların boyaları atmaya başladı. Pleksi ve APP almayı planlıyorum fakat halihazırda aracın üstünde bulunan plakalar silikon ile yapıştırılmış. En az zararla nasıl sökme işlemi yapabilirim?

ercanerten dedi:
Cemiyetten çıkan plakaların boyaları atmaya başladı. Pleksi ve APP almayı planlıyorum fakat halihazırda aracın üstünde bulunan plakalar silikon ile yapıştırılmış. En az zararla nasıl sökme işlemi yapabilirim?
Isıtıcı ve bir pense (tutup çekmek için) ile çıkartılır.. Ufak boya atmaları olsa da plakanın altında kalacak zaten..

ercanerten dedi:
Değerli Hocam,

Misinayı plaka ile tampon arasından geçirip keserek.

@Orhan Hoca aynen abi Samsun'dan çıkma plakalar. Ben de çok şaşırdım bu kadar erken çıkmalarına. Ayrıca 300 TL alarak yaptıkları cam filmleri de alttan sökülmeye başladı.  s=s20

Biraz ısıtıp misina ile çıkarmayı düşünüyorum. Umarım becerebilirim. @silvershadow @gdervisoglu

@ercanerten

Cok Gecmis olsun, h.ici seramik kaplama + cam filmi yaptirtacagim ve bu yorumu okuduktan sonra tirsmadim degil.

@major24 araçlar yeni olduğu için cam fitilleri filme çok baskı yapıyor olabilir. Ben buna yordum en azından.

Orhan Hoca dedi:
@gdervisoglu

Plakaya utu basin rahat cikiyor
bu ütü basma işi nasıl oluyor hocam.  ısı malzemeye zarar vermiyor mu? nasıl çıkıyor?
Orhan abi benim Beşiktaş App Leri takmadan evvel mevcut plakayı silikon ile yapıştırmıştık.

Sökerken ısıtıcı ile biraz ısıttı sonrasında köşeden pense ile tutup çekti. Tampon esnek olduğundan plâka ile beraber çıkacakmış gibi oluyor ama çıkmıyor. Silikondan dolayı boyada sıkıntı olabiliyor fakat o da plakanın altında kalıyor zaten.

Bu arada silikon olayına da hiç gerek yok. 3m in ekstra güçlü yağmura falan dayanıklı bantları var silikon. Oldukça sağlam. Benim ön plakalar öyle..

Geri
Üst Alt