ANA KONU

Değerli hocalarım bir arkadaşımın max çıkabileceği değer 51-52 civarı, dizel bir golf almak istiyor, çevrenizde temiz golf 6 olan var mı ? Ve bu civara golf 6 alabilir miyiz?

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Değerli hocalarım bir arkadaşımın max çıkabileceği değer 51-52 civarı, dizel bir golf almak istiyor, çevrenizde temiz golf 6 olan var mı ? Ve bu civara golf 6 alabilir miyiz?

Az daha çıkıp temiz 1.2 golf 7 alınabilir :)

arkadaşlar 21 haziranda zam varmış bilgisi olan varmı eger doğruysa 2 ay içinde 4. zam olcak 

Wolfsburg dedi:
@enpisagor 1.6 TRENDLINE + BRC =MUTLU CEP=KINDER=MUTLU GÖBİŞLER:000074-medium:53 versin Midline Plus alsın derim.
Brc ile dizelden de ekonomik olacağı kesin ama tdi ile chip yaparak eğlenceli yapmak da istiyor :) bakalım hayırlısı :)

Arkadaşlar sohpet bölümünü bulamadım kendim bir konu açmıştım eski arabamı sattım diye onuda bulamadım burdan paylaşım yapıyorum gerekli görünürse msj taşınabilir.

İki katlı ewimizi kentsel dönüşümde değerlendirmiş bulunuyoruz.bundanda en çok etkilenen yaklaşık 3 aylık olan arabamdır.artık maalesef bir garajım yok.kendi oturduğum binanında garajı olmadığı için artık hanımın değimiyle gofretimiz sokak arabası oldu.artık hangi kaldırım kenarı boşsa ordayız????
ab241da3064d2d87a05b60966ad166a0.jpg

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

kapımda minik bir taş vuruğu var , kimse sorsam herkes elletme kalsın diyor . düzeltirken daha bozma ihtimalleri mi oluyor , neden herkes defansif biri açıklayabilir mi ? :)

@Wolfsburg

yok ya boyasız düzeltmeye bu direnç , boya olsa ben de yanaşmam zaten. onarırken iz mi kalıyor ne oluyor onu öğrenmeye çalışıyorum.

Ufak taş vuruklarını dert etmemek lazım illaki oluyor aracım sürekli kapalı garajda o kadar koruyup kolluyorum ama sağ arka çamurluğa gelen taş toplu iğnenin başı kadar minicik iz yapmış çok çok dikkatlı bakıp hatta buyutec ıle aramak gerekıyor ızı ama yıne de ben bılıyorum ve gordum fakat bu kadar basıt seyler ıcın boyatmak cıdden sonrası ıcın buyuk dert alıcıya durumu anlatmak ımkansız hale gelıyor  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Rust bunu düzeltmek için kapı saçına içeriden çekiç ile müdahale gerekir. Bu da kapının içeriden sökülmesi demek. Trim sesi olabilir ileride :)

Arkadaşlar sohpet bölümünü bulamadım kendim bir konu açmıştım eski arabamı sattım diye onuda bulamadım burdan paylaşım yapıyorum gerekli görünürse msj taşınabilir.

İki katlı ewimizi kentsel dönüşümde değerlendirmiş bulunuyoruz.bundanda en çok etkilenen yaklaşık 3 aylık olan arabamdır.artık maalesef bir garajım yok.kendi oturduğum binanında garajı olmadığı için artık hanımın değimiyle gofretimiz sokak arabası oldu.artık hangi kaldırım kenarı boşsa ordayız????
ab241da3064d2d87a05b60966ad166a0.jpg

Sokağa düşmekle, yere düşmekle bir saysak...

yitirmez elbette değerini altın...

Golf de yitirmez Hocam...

Altın gibidir Golf de malum.. 

Hatta daha değerli de olabilir..

Değerli Hasan Hocam bize bir grafik eşliğinde 3 yıllık süre zarfındaki değer değişimlerini Euro ile de karşılaştırarak sunarsa sanırım Haklılığım ortaya çıkabilir. @HaK

Yok eğer sokağa düşmeyi iffetini yitirmekle bir kullanıyorsak..

Kötü emellere alet olanlar genelde lüks imaja ve görüntüye sahip araçlar..

Golf'ün premium iddiası elbette var.. Ancak esinti boyutunda var..

Ne mercedesler ne BMW'ler ne Audi'ler ne Maserati'ler ne Bentley'ler var bize sıra gelene kadar.. siz içiniz rahat tutun...

Yok bu da değil sokak çocuğu gibi içler acısı durumda demek istiyorsak..

Pek çoğumuzun aracı aynı durumda, yol kenarında veya kaldırımda..

Keşke Golf'üm olsa da kaldırımda olsa diyecek benim gibileri de eklersek...

ne denli şanslı olduğunuz ortaya çıkacaktır :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Murat hocam mahçup oldum vallahi.mal canlısı değilimdir ama ilk kez yol kenarı da kalacak arabam.bu kötü iş günümde gülümsememe neden oldunuz teşekkür ederim.@silvershadow

Sokağa düşmekle, yere düşmekle bir saysak...

yitirmez elbette değerini altın...

Golf de yitirmez Hocam...

Altın gibidir Golf de malum.. 

Hatta daha değerli de olabilir..

Değerli Hasan Hocam bize bir grafik eşliğinde 3 yıllık süre zarfındaki değer değişimlerini Euro ile de karşılaştırarak sunarsa sanırım Haklılığım ortaya çıkabilir. @HaK

Yok eğer sokağa düşmeyi iffetini yitirmekle bir kullanıyorsak..

Kötü emellere alet olanlar genelde lüks imaja ve görüntüye sahip araçlar..

Golf'ün premium iddiası elbette var.. Ancak esinti boyutunda var..

Ne mercedesler ne BMW'ler ne Audi'ler ne Maserati'ler ne Bentley'ler var bize sıra gelene kadar.. siz içiniz rahat tutun...

Yok bu da değil sokak çocuğu gibi içler acısı durumda demek istiyorsak..

Pek çoğumuzun aracı aynı durumda, yol kenarında veya kaldırımda..

Keşke Golf'üm olsa da kaldırımda olsa diyecek benim gibileri de eklersek...

ne denli şanslı olduğunuz ortaya çıkacaktır :)
Değerli @silvershadow Murat Hocam, dediğinize yakın bir sonuç çıkıyor. Araç fiyatı, düzenli, homojen bir artış göstermesine karşın, eur değişimi dalgalı bir yükseliş gösteriyor. Ama gelinen noktada, doğrular bir noktada birleşme eğiliminde.

Saygılar...

Ekli dosyayı görüntüle 4639

Geri
Üst Alt