ANA KONU

Değerli @silvershadow Murat Hocam, dediğinize yakın bir sonuç çıkıyor. Araç fiyatı, düzenli, homojen bir artış göstermesine karşın, eur değişimi dalgalı bir yükseliş gösteriyor. Ama gelinen noktada, doğrular bir noktada birleşme eğiliminde.

Saygılar...

Ekli dosyayı görüntüle 4639
Tek kelimeyle ifade etmem gerekirse: Harikasınız.

Bu güzel veriler Euro'nun düşüş bandında bile Golf'ün kararlı çıkışını sürdürdüğü sonucuna net olarak varabiliriz.

Altın Resmen 8 -10 yıldır uyutuluyordu... Henüz iki aydır kıpırdandı... 

Sanırım Hasan hocamın detaylı çalışması da söylediklerimi doğrular nitelikte.

Çok ama çok teşekkür ederim Hasan Hocam;

emeklerinize sağlık

Moderatör tarafında düzenlendi:

Murat hocam mahçup oldum vallahi.mal canlısı değilimdir ama ilk kez yol kenarı da kalacak arabam.bu kötü iş günümde gülümsememe neden oldunuz teşekkür ederim.@silvershadow

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.
Estağfurullah Değerli Hocam;

Asla onu kast etmedim zaten...

Gayem mahçup etmekten ziyade ironik üslupla gerçekleri fark ettirmek.

Dümdüz konuşsak yazsak ne edebiyat olurdu ne de sanat...

Gayem gülümsemenizdi.. 

Amacına ulaşmış.. Ne mutlu bana

Arkadaşlar sohpet bölümünü bulamadım kendim bir konu açmıştım eski arabamı sattım diye onuda bulamadım burdan paylaşım yapıyorum gerekli görünürse msj taşınabilir.İki katlı ewimizi kentsel dönüşümde değerlendirmiş bulunuyoruz.bundanda en çok etkilenen yaklaşık 3 aylık olan arabamdır.artık maalesef bir garajım yok.kendi oturduğum binanında garajı olmadığı için artık hanımın değimiyle gofretimiz sokak arabası oldu.artık hangi kaldırım kenarı boşsa ordayız????
ab241da3064d2d87a05b60966ad166a0.jpg

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.
Kentsel dönüşümden sonra güzel bir otoparkınız olur inşallah hocam, ilk foto koyduğunuzda içimden demiştim ne güzel bir park yeri varmış diye :) sanırım nazar ettik :D şaka bir yana sokağa da koysak en az tehlike olan yeri seçeriz, bende genelde sokakta bırakıyorum :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Teşekkür ederim@silvershadow murat hocam,teşekkür ederim@enpisagor can kardeş.murat hocam yazılarınızı okumak zevk ve söylediklerinizde alınacak birşey yok. Can, bina bitince arkada 5-6araçlık yer olacak gibi. portatif tente vari aç kapa branda garaj tiplerini araştırmaya başladım bile.1500 tl civarı birşeymiş.haftaya polocu arkadaşımla çorluya gidip görcez bakalım.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş konfor ve ışık paket.

Arkadaslar bu gün fark ettim hız farketmeksizin ,her gaza dokunuşumda derinden tırr diye bir ses geliyor. Daha önce böyle bir problem yaşayan oldu mu sebep nedir acaba.

Sayın forum üyeleri selamlar saygılar. Sizlerin fikrine ihtiyacım olan bir konu var. Geçenlerde forumda golf ile ilgili bilgiler okurken ilk resimde görülen 0.0 tuşuna basarak akünün durumunu öğrenmek istedim lakin trip denilen yer sıfırlandı ve medya ekranındaki tüm menzil göstergeleride sıfırlandı. Ardından yine bu başlangıçtan itibaren, uzun süreli , kısa süreli menzil göstergeleri kendi kendine sıfırlanmaya başladı bende fabrika ayarlarından sadece bu menzil göstergesini resetledim ve durum düzeldi. Geçen gün ise depoyu tam olarak doldurdum ve medya ekranında 530 km menzil yazdığını farkettim. Şimdiye kadar (aracı alalı 6 ay oldu) depoyu 2 ya da 3 kez tam doldurmuşumdur ancak ben mesafeyi 720 km olarak hatırlıyorum. Tekrardan resetlemem gereken bir seçenek var mı yoksa şu 0.0 tuşuna bir kez daha mı basmalıyım yoksa tüm medya cihazını mı fabrika ayarlarına geri döndürmeliyim. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 4810

Ekli dosyayı görüntüle 4811

Bakıma götürünce cam tavanla ilgili bir işlem yapılıyor mu? Yağlama gibi ?

Arkadaslar bu gün fark ettim hız farketmeksizin ,her gaza dokunuşumda derinden tırr diye bir ses geliyor. Daha önce böyle bir problem yaşayan oldu mu sebep nedir acaba.
Hocam, hız farketmeksizin demişsin acaba bu ses düşük hizlarda yol sesi az olduğu için daha net duyulan,ayağınızı gazdan çektiğiniz anda kesilen, 1.4 tsi 125 lik motoru mu ?

Hocam, hız farketmeksizin demişsin acaba bu ses düşük hizlarda yol sesi az olduğu için daha net duyulan,ayağınızı gazdan çektiğiniz anda kesilen, 1.4 tsi 125 lik motoru mu ?
Evet aynen öyle,yüksek hızda da ortam sessizse sesi duyabiliyorum.motor 1.4 manuel 2016 model.

Arkadaslar bayram icin yollarda olacaklara simdiden sakin ve guvenli surus diliyorum. Aceleye gerek yok. Aksam ben de istanbul-kas yoluna cikacagim kismetse[emoji1431]

@Sinan Funda Şentürk

Merhaba bir sorum olcakti golf 5 arabam ve biraz once hastaneden gelirkn  efc isigim yandi ve motor gaz yemedi sonra stop edip tekrar calistirdim ve bir ksc klometre gityim efc isigi yanik ve  tekrar stop ettm calistirdim isik kararfi sizce nedendir
Değerli Hocam;

Epc demek istediniz sanırım. 

Motor soğukken gaza sonuna kadar basarsak, motorun soğukken zorlanıp hasar görmemesi için turbo devreye girmeyebiliyor, turbo devreye girmediği için geçici arıza yanıyor daha sonra turbo normal devreye girmeye başlayınca arıza ışığı sönüyor, bilgisayara bağlatınca görünür arıza, siz yine de uygun bir zamanda serviste bağlatıp koda baktırın önemli bir şey değilse silerler arızayı, motor soğukken de yüklenmemek gerekiyor,

Bu konuda motor yağı sıcaklığını dahi takip eden dostlarımızı iftiharla anmak gerek... @maniax @Umut

Değerli hocalarım. Bej koltuk temizliği için önerdiğiniz bir ürün var mı?

Geri
Üst Alt