ANA KONU

@slck degerli hocam esenlere kadar gelmenize gerek yok kavacıkta otobüsten inip taksıylede ulasım sağlanabilir ben o tarafa çok uzagım ama bildiğim bu yakın olan dostlarımızda size daha net yardımcı olacaktır
Hocam Lüleburgaz Avrupa tarafında değil mi?kavacık A uğramaz otobüs.

Yardımları için emrah,ismetcan ve hk80 e çok teşekkür ederim.biraz önce ewe gelirken otogara uğradım ve sordum.salı 9da otobüs varmış ve direk anadolu yakasındaki otogara gidiyormuş.kavacık köprü altında inip taksiyle gidersiniz dediler.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

bu think blue olayı nedir arkadaslar? her aracta yani bilgilendirme sisteminde var mı? yoksa vagcom yada menuden aktive ediliyor mu?
Hocam sürüşünüze göre size puan veren bir oyuncak, agresif kullanırsanız puanınız düşüyor, tüketim odaklı kullanırsanız artıyor bildiğim kadarı ile.

Bugün sevgili EMRAH kardeşimizin yanına uğradım hem hoş sohbetini dinlemek hem de çayını içmek çok keyifliydi. Bir kaç özelliği de aracın açmış olduk sayesinde ellerine emeğine bilgisine sağlık kardeşimin. 

Golf Alltrack diye bi model varmış.. Şaşırdım valla :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Adv_Dbl serkan abi her zaman beklerim bir çayın iki sohbetin belini kırarız yine

güzel dileklerin hoş sohbetin için bende tesekkur ederim.

@Adv_Dblhiç dikkat etmemiştim abi inanırmısın benim aracada yapıcam bunu kış aylarında aynaların hep çalışması sıkıntılı olabılır :000074-medium:

@yusuf bencede tutar, hatta leon xperience yerine bundan gelseydi keşke. Sonuçta Golf'ün satış başarısı ortada.

@EMRAH ATTS İnşallah bigün bizde station golf'e binebiliriz, açıkcası bende direk tercih ederim :)

ramazan başlamadan arabayı yıkayayım dedim, üstüne hızlı wax ımı attım. şu an yağmur yağıyor :)

yıkarken yanlışlıkla yağmur duası mı ediyorum çözemedim.

Geri
Üst Alt