ANA KONU

@gokberks  Dostum birşey merak ettim de o yüden soruyorum aracınız 1.2 mi 1.4 TSI mı yada ACT dostum? Yol müsait olsa 213km üzerine çıkarmıydı yoksa çıkabildiği son hız bumudur? Gerçi fotoğrafta görüldüğü üzere vites 5'te 6 ya at diye uyarı veriyor :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@gokberks  Dostum birşey merak ettim de o yüden soruyorum aracınız 1.2 mi 1.4 TSI mı yada ACT dostum? Yol müsait olsa 213km üzerine çıkarmıydı yoksa çıkabildiği son hız bumudur? Gerçi fotoğrafta görüldüğü üzere vites 5'te 6 ya at diye uyarı veriyor :)
215'i gördüm en fazla, daha fazla giderdi belki ama hafif viraj ve önümde araç olması sebebiyle çok zorlamadım :)  aracım 1.4 tsi 125 hp  

@gokberks

Baktım araba 5500 devirde red-line yaklaşmış ama daha 5. viteste.., dedim sonra acaba 6. vitese atınca yolda 4-5 km daha müsait olsa 225-230 yapar mı diye..? Merakımın sebebi 1.4 TSI 'ın top speed ne olabildiğiydi (motora zarar vermeden)..

Değerli arkadaşlar, hiç tecrübe edeniniz var mı bilmiyorum fakat aracımın kapılarını açarken özellikle ön iki kapısını bir ciyak sesi alıyorum kısık sesli olarak. Kaynağını tespit edemedim muhtemelen yağ problemi gibi geliyor. Herhangi bir bilgisi olan var mı? Bir de sürücü camını kapatırken kapanmaya yakın tam yerine oturduğu sırada çıt sesi geliyor sizde de böyle mi? Ses konusunda hassasım inşallah çözüme kavuştururum. Teşekkür ederim.

@Heisenbberg degerli hocam menteşelere çok az dişli yagı sıkarak giderebilirsiniz yıkamalardan kaynaklı bu tür sesler olabilyor

Arkadaşlar allstar donanım vw sayfasında görünmüyor, kalktı mı acaba bilgisi olan var mı?

Değerli arkadaşlar, hiç tecrübe edeniniz var mı bilmiyorum fakat aracımın kapılarını açarken özellikle ön iki kapısını bir ciyak sesi alıyorum kısık sesli olarak. Kaynağını tespit edemedim muhtemelen yağ problemi gibi geliyor. Herhangi bir bilgisi olan var mı? Bir de sürücü camını kapatırken kapanmaya yakın tam yerine oturduğu sırada çıt sesi geliyor sizde de böyle mi? Ses konusunda hassasım inşallah çözüme kavuştururum. Teşekkür ederim.
Eger servis yakinsa direk gidip kapidan ses geliyor kapi ayari yapin diyin. Ben kasim ayinda gittim, simdi yavas yavas yeniden basliyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba konusu bura olmayabilir ama arabayi kitledigimde acik kalan cam anahtara basili tuttugumda kapaniyor ama panoromik cam tavan kapanmiyor. Kapanmasi icin ne yapabilir ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba konusu bura olmayabilir ama arabayi kitledigimde acik kalan cam anahtara basili tuttugumda kapaniyor ama panoromik cam tavan kapanmiyor. Kapanmasi icin ne yapabilir ?Sent from my iPhone using Tapatalk
Bazen normal camlarda bu sorun olabiliyor, tek dokunuşla açılması da bozulabiliyordu, ama tam açıp 5 sn ve tam kapatıp 5 sn boyunca tutunca tekrar resetleniyordu, yanlış hatırlamıyorsam, bunu can tavan içinde denemelisiniz.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar merhaba.2aylık skp ve ışık paketli aracımda şöyle bir durum var.Yaklaşık 10gün öncesine kadar yağmur yağdığında silgeçler otomatik siliyordu.yalnız bu son birkaç gündür buralar yağmurlu fakat silecekler otomatik çalışmıyor.hatta bugün işten geldim arabayı garajda çalıştırdım 1 bidon su döktüm cama maalesef tırt sonuç yok.anahtar auto konumunda ve media ekranındanda aktif herşey.birde benim coming home de gece kapıları açınca uzaktan ön far arka stop ışıkları yanıyor fakat arabayı kilitleyince far stopta hareket yok.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

herkese iyi geceler think blue nedir ne işe yarar.

bugün oynarken buldum 

Geri
Üst Alt