ANA KONU

Değerli hocalarım,şeritli kasislerden geçerken bagaj kısmından bir titreme sesi geliyor. Buna benzer ses problemi olan var mı? Ben pandizottan şüpheleniyorum. Ses kesinlikle yolun bozukluğundan veya şeritlerin sıklığından olsa gerek bir titreme sesi. Bir kaç yerde pandizotun temas yerlerine yalıtım bandı kullanılması önerilmiş. Benzer problemi olan veya bir önerisi olan var mı? Sağolun
Bagaj kapağında tam ortada pandizotu sıkıştırıp sallanmasını önleyen bir lastik var o düşmüş olabilirmi bir bakarmısınız veya bagaj kapağı kilit mekanizmasını kontrol edin bagaj açıkken kilidi elinizle kapatın sallanma varmı bir bakın oradan da olabilir

@Heisenbberg arka koltuklar tam oturmuş mu ona bakın. Bir katlayıp geri kapatın. Bagaj kapağındaki reflektör yerinden çıkmış olabilir biraz ona bakın. Bagaj kapağında bagajın üstünü kapatan yeri sabitleyen bir plastik var. Eğer o düştü ise o kapakta ses yapabilir.

Bagaj kapağında tam ortada pandizotu sıkıştırıp sallanmasını önleyen bir lastik var o düşmüş olabilirmi bir bakarmısınız veya bagaj kapağı kilit mekanizmasını kontrol edin bagaj açıkken kilidi elinizle kapatın sallanma varmı bir bakın oradan da olabilir
Teşekkür ederim hocam verdiğiniz bilgiler için kontrol edip geri dönüş yapacağım

Teşekkür ederim hocam verdiğiniz bilgiler için kontrol edip geri dönüş yapacağım
Tamam hocam bir bakın alakasız markalar ama abimin 1.16 da aylarca ses aradık servis bile bulamadı bagaj kilidinden geldiğini bulduk

Kontrol edicem hocam valla sorunlar ortak [emoji4]
Tamam hocam birde gözden kaçabilir belki bagajda boşta sallanan eşyalarınız vardır yedek lastiği tutan plastik pasolu somun gevşektir veya bijon anahtarı vs hepsine bakmak lazım ben haftalarca gözlüklükteki gözlüğün sesini aradım bana göre topidodan yanımdakine göre sol tarftan vs derken çıldırdıttı beni [emoji3]

bir yerden bir ses geliyor ve arac surerken o sesin kaynagini bulamamak beni sinir ediyor. bende son zamanlarda hep ayni yerden ayni tumsege girdigimde bir cit sesi duyuyorum arabadan ama nereden geldigini dinlemeyi birakin tahmin bile edemiyorum. o kadar kisa ama.bir k kadar net duyuluyor.

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life ;)

bir yerden bir ses geliyor ve arac surerken o sesin kaynagini bulamamak beni sinir ediyor. bende son zamanlarda hep ayni yerden ayni tumsege girdigimde bir cit sesi duyuyorum arabadan ama nereden geldigini dinlemeyi birakin tahmin bile edemiyorum. o kadar kisa ama.bir k kadar net duyuluyor.mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life [emoji6]
Kapıdaki ambiyans ışığının olduğu piano black plastikten olabilir ses geldiğinde elinizle bir sıkıştırın isterseniz

@erkanwrc deneyeyim hocam 40 yil dusunsem aklima.gelmezdi eksik.olmayin.

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life ;)

@erkanwrc deneyeyim hocam 40 yil dusunsem aklima.gelmezdi eksik.olmayin. mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life [emoji6]
Rica ederim hocam araç sessiz olunca malesef ufak şeyler duyuluyor normalde her araçta fazlası var bu seslerin bende soldan geliyor malesef ama pek önemsemiyorum

evet aslinda takmamak lazim ama.bakalim ne zaman o olgunluga ulasacagim sesleri dert etmeme konusunda bilemiyorum.

evet aslinda takmamak lazim ama.bakalim ne zaman o olgunluga ulasacagim sesleri dert etmeme konusunda bilemiyorum. mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life [emoji6]
Bu roller ile cok yakında hocam :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Değerli Alper Hocam;

Initial Words...

High

line 

Bluetooth

Motion 

Tecnology

Bu arada siz midline plus u değiştirdiniz galiba?
Teşekkürler Murat Bey.

Yok Midline Plus duruyor, sözkonusu taşıt şikayet nedeni ile incelemede idi. Böylece Highline ile benimkinin farklarını da yakinen görmüş oldum.

Değiştirme durumu olunca haberiniz olacaktır zaten, konfigürasyonda sizlerin de görüşlerini soracağım o zaman. Buradaki insanlar Doğuş ST lerden daha bilgili ve yardımsever.

Selamlar..

Konfigüratör sayfasından Anasayfaya dönüş için bir bağlantı (link) konsa iyi mi olur kötü mü olur sizce? Bence olmalı.

Arkadaşlar usb den müzik dinlerken şarkılarda kesilme oluyor her şarkıda bir kere sanki Elektirik kesilip birdaha geliyormuş gibi önceden yokdu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt