ANA KONU

@enpisagorcok iyi hocam o 60 olandan alıyım bende. bunun icin önceden sipariş vermeye gerek    varmı yoksa gittiğimde bulabilirim herhalde dimi 

@enpisagorcok iyi hocam o 60 olandan alıyım bende. bunun icin önceden sipariş vermeye gerek    varmı yoksa gittiğimde bulabilirim herhalde dimi 
Belli olmaz hocam 2 gün önce fotodaki parça no ile telefondan sipariş verin, gidince kaporta bölümünde hemen takıyorlar ztn.

6a8e71db5f9ae9e846a293e731e02742.jpg

Teşekkürler @ansolak. Renkli yol bilgisayarı dışında hepsi var. 1.6 TDI. 
İlk bakışta jantlar ve orijinal renkli arka camlar.

Ic kısımda çok fonksiyonlu deri direksiyon simidi ve midline olmadığını kanıtlayacak piano black iç dekor; 6.5 inch ekranlı composition media 

Tsi yazısı varsa tek eksoz çıkışı varsa araç kuvvetle muhtemel 1.2 dir. TDI yazısı varsa mecburen tek çıkış egzoz ister highline ister MidlinePlus

Fakat bütün bunlar değiştirilebilir ve araç midline plus bile olabilir 

Araç 2015 veya 2016 modelse bu bir Highline değildir.

En iyisi sigorta kaydına veya faturasına bakmak. Sigorta kaydı aracın donanım seviyesine göre yapılır ve sonradan eklenen tüm donanımlar ayrıca işletildiyse zaten görünür.  İsletilmediyse de comfortline olarak gözükür.

İlk bakışta jantlar ve orijinal renkli arka camlar.Ic kısımda çok fonksiyonlu deri direksiyon simidi ve midline olmadığını kanıtlayacak piano black iç dekor; 6.5 inch ekranlı composition media 

Tsi yazısı varsa tek eksoz çıkışı varsa araç kuvvetle muhtemel 1.2 dir. TDI yazısı varsa mecburen tek çıkış egzoz ister highline ister MidlinePlus

Fakat bütün bunlar değiştirilebilir ve araç midline plus bile olabilir 

Araç 2015 veya 2016 modelse bu bir Highline değildir.

En iyisi sigorta kaydına veya faturasına bakmak. Sigorta kaydı aracın donanım seviyesine göre yapılır ve sonradan eklenen tüm donanımlar ayrıca işletildiyse zaten görünür.  İsletilmediyse de comfortline olarak gözükür.
Teşekkürler Murat Bey bilgilendirmeler için. Servis el kitapçığını buldum HLBMT yazıyor. Demek ki Highline.

Selamlar.

Hocalarım start stop çalısınca farların biraz sönüp yanması normalmi tam sönmüyor da biraz kısılıyor sonra normale dönüyor??

Hocalarım start stop çalısınca farların biraz sönüp yanması normalmi tam sönmüyor da biraz kısılıyor sonra normale dönüyor??
Farketmedim ama bakayım birdahakine.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler Murat Bey bilgilendirmeler için. Servis el kitapçığını buldum HLBMT yazıyor. Demek ki Highline.

Selamlar.
Değerli Alper Hocam;

Initial Words...

High

line 

Bluetooth

Motion 

Tecnology

Bu arada siz midline plus u değiştirdiniz galiba?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hoca değilim ama :) normal çünkü bütün yük AKüye biniyor,hatta klima devredeyse çoğu Zaman start stop devreye girmiyor

@silvershadow hazır sizi yakalamışken :) bmw x3 2008-2012 arası düşünceleriniz nedir yıllardır söndüremediğim BMW tutkum yin alevleniyor + Nissan x trail deneme şansınız oldumu ?

@silvershadow hazır sizi yakalamışken :) bmw x3 2008-2012 arası düşünceleriniz nedir yıllardır söndüremediğim BMW tutkum yin alevleniyor + Nissan x trail deneme şansınız oldumu ?
Değerli Hocam;

Bendeki BMW ilgisi de iki ayrı gün iki ayrı donanım seviyesinden BMW 320 iED kiralamamla başladı... okudunuz mu bilmem bir yetmeyince iki uzun yazı kaleme aldım..

bu iki modelle tanışıklığım dışında şimdilik test ve incelemem olmadı...

Bir gün keşfedilir de bu işi yapmam istenirse kısmet....

Değerli Hocam;Bendeki BMW ilgisi de iki ayrı gün iki ayrı donanım seviyesinden BMW 320 iED kiralamamla başladı... okudunuz mu bilmem bir yetmeyince iki uzun yazı kaleme aldım..

bu iki modelle tanışıklığım dışında şimdilik test ve incelemem olmadı...

Bir gün keşfedilir de bu işi yapmam istenirse kısmet....
Doya doya okudum tabiki ...

Değerli hocalarım,

şeritli kasislerden geçerken bagaj kısmından bir titreme sesi geliyor. Buna benzer ses problemi olan var mı? Ben pandizottan şüpheleniyorum. Ses kesinlikle yolun bozukluğundan veya şeritlerin sıklığından olsa gerek bir titreme sesi. Bir kaç yerde pandizotun temas yerlerine yalıtım bandı kullanılması önerilmiş. Benzer problemi olan veya bir önerisi olan var mı? Sağolun

@Heisenbberg arka koltuklar tam oturmuş mu ona bakın. Bir katlayıp geri kapatın. Bagaj kapağındaki reflektör yerinden çıkmış olabilir biraz ona bakın. Bagaj kapağında bagajın üstünü kapatan yeri sabitleyen bir plastik var. Eğer o düştü ise o kapakta ses yapabilir.

Geri
Üst Alt