Golf 7 Cam Filmi

Merhaba arkadaşlar,

Ziebart ön cam hariç 745 TL fiyat verdi normal midir?

Bu konuya tamamen uzağım,yardımınızı rica edeceğim,arabayı 2.el almıştım,ön cam dahil tüm camlarda film var.

Ön cama alıştım desem de diğer camlar çok koyu geliyor.

Mevcut cam filmlerinin koyuluğunu,numarası,kalite vb.anlamak için bir yol var mıdır?

Bu konuya tamamen uzağım,yardımınızı rica edeceğim,arabayı 2.el almıştım,ön cam dahil tüm camlarda film var.

Ön cama alıştım desem de diğer camlar çok koyu geliyor.

Mevcut cam filmlerinin koyuluğunu,numarası,kalite vb.anlamak için bir yol var mıdır?
Açık havada ve güneşli bir günde çekilmiş bir kaç poz alırsak yorum yapabiliriz Değerli Hocam.

Dostlar highline aracıma cam filmi yaptırmak istiyorum. Arka camlar fabrikasyon karartmalı ancak arkada çocuk koltuğunda oturan oğlum güneşten yine de çok rahatsız oluyor özellikle de uyurken çocuk kafasını kaçıracak yer arıyor. Adana da yaşıyorum sanırım bunun da etkisi büyük. 3m'de çalışmış bir arkadaşım benin için 250 tl fiyat aldı yetkili bayiden. Arka yanlar 1 ön yanlar ve bagaj kapağı 2 numara olsa nasıl olur? Bu konuda tecrübem yok. Tavsiyelere açığım. 

Dostlar highline aracıma cam filmi yaptırmak istiyorum. Arka camlar fabrikasyon karartmalı ancak arkada çocuk koltuğunda oturan oğlum güneşten yine de çok rahatsız oluyor özellikle de uyurken çocuk kafasını kaçıracak yer arıyor. Adana da yaşıyorum sanırım bunun da etkisi büyük. 3m'de çalışmış bir arkadaşım benin için 250 tl fiyat aldı yetkili bayiden. Arka yanlar 1 ön yanlar ve bagaj kapağı 2 numara olsa nasıl olur? Bu konuda tecrübem yok. Tavsiyelere açığım. 
Hocam 2 çok koyu olabilir fabrikasyon üstüne. Hepsini 1 derim.

@yusuf hocam galiba Llumar'ın ATR15 gibi yeni modelleri çıkmış. Ben yaza doğru ATR20 yaptırayım diyordum ön cam hariç 350-400 tutar diye tahmin ediyordum. Bu aralar fiyatlar artmış galiba. Önceki mesajlarda 500-700 liraları görünce bu cam filmini yaptırıp yaptırmama konusunda kararsız kaldım. Fiyatlar konusunda sizin bilginiz var mı ? Bir de ön yan camlara 1, arka yan ve bagaj 2 diyorum sizce nasıl olur ?

@yusuf Anladım hocam. Çok aşırı koyu olmasını istemiyorum. 1 ya da 2 numara arasında güneşten koruma anlamında çok fark oluşuyor mu acaba?

Slm Alpay bey, 6 mt CS fiyatı nedir acaba ? Şehir dışına kargo yapma şansınız var mı ?
Merhaba

Ben toptan satıyorum Perakende satışım yok zira filim şehir dışına göndermek çok zor.Taşıma esnasında hasar alma riski çok yüksek Orçun beyin telefonunu veriyorum perakende satar mı bilmem uygulamacı dır kendisi bir konuşun derim0 541 526 96 12

@bahaman hocam benim eski highline'da orijinal karartma hemen hemen yeterli geliyordu çocuk için.

Bu arada bende mevcut filmleri daha açık olanı ile değiştirme niyetimdeyim.Şu an zifiri karanlık görüntü var.

Atr15 çok koyu kalmadı mı.Ben önler 35 arkalar 20 yaptırdım.Arkalar ciddi koyu geldi.
Hocam geç cevap için kusura bakmayın. Ön taraf ön camdan ışık aldığı için ön taraf tam istediğim gibi ama arkalar biraz zindan :)  

Hocam eğer döşeme rengi siyahsa bi tık açığını yapmak lazım aksi halde ferahlık ciddi manada törpülenir. Bejde çok sıkıntı olmuyor. Ön ve arka yan camların aynı olması da benim takıntım. Farklı olunca gözüme batıyor. Yapanlara saygı duyuyorum ama benimki takıntı işte :)  Amaç arkada bebek olduğundan dışardan hiç görünmemesi idi. Bu yüzden bu koyulukta karar kıldık. 

20170430_172217.jpgDegerli hocalarim.arkadaslarim herkese merhaba.aracimi alalali yaklasik 5 ay oldu ve havalarin isinmasiyla bu cam filmi isi iyice dayanilmaz hale gelmeye baslamisti ayrica gorsel bi guzellik de kattigina  inandigim icin en sonunda aracim cam filmine kavustu.markasini bilmiyorum yapan arkadas 3 m.sonax kadar kaliteli oldugunu soyledi.ben begendim.icime sindi.300 tl-20 tl zorla indirdim.6 cam fiyati.en on cam 1 no.on-arka yanlar 2.bagaj cami 3 no.

Ekli dosyayı görüntüle 11045

Ekli dosyayı görüntüle 11046

Ekli dosyayı görüntüle 11047

20170425_192817.jpg

20170425_192718.jpg

cam filmi yaptiracagim llumar bayii on yan camlari 1 no arka yan ve arka camlari 2 no olursa ilerde prosedure uygunluk sertifikasi verebileceklerini soyledi. Suan cam filmi takma konusunda belgelerini tamamlamislar ve ilerde diger yerde taktiranlar mevzuata uygun olmadigindan sokup bizim gibi yerlerde sertifikali taktirmak zorunda kalacaklar dedi. Bende tum arabaya 2 no yaptirmak istiyorum.. Kararsiz kaldim..

Atr , atc , at gibi serilerin arasında ciddi fark var mı? Değerleri incelediğimde çok önemli değil gibi geldi. Eski araçlarımızda da film olmadığından en kötüsü bile iyi gelecektir diye tahmin etmekteyim.

Geri
Üst Alt