Golf 7 Cam Filmi

Cam filmi ve Renkli Cam konusunda son karar nedir ? Bizim %65 karartılmış arka camlar da mı yasaklandı ? 2 sene önce LLumar cam filmi çektirmiştim , önler 2 arkalar 1 diye hatırlıyorum ama hiç hangi seri olduğunu sormamıştım. Faturada da yazmıyor. Napcaz ? Bu zamana kadar çevirmede film muhabbeti yapan olmadı. Gündüz içerisi görünüyor akşamları da çevirmede iç ışıkları yakıyorum :)
Yok hocam onlara bişey diyemezler zaten fabrika çıkışlı ve ayrıca aracın özelliklerinde de yazmakta. konu sonradan yapılan renkli cam ve filmlerle ilgili :/

Muayenede zaten cam filmi sonradan yapılmış diye hafif kusurla geçiriyorlar, bu sıralar çok çevirmeye girdim araç beyaz ön yan camlarla arka camlar 2 numara bende sorun yaşamadım bugüne kadar. Ön cama da uygulamak istiyorum 0.5 lik güzel duruyor ama ceza yemekte istemiyorum :)

Arkadaşlar selamlar,

Bugun 2 yerden fiyat aldim. 1.si Ümraniye Avek yetkili servis Global Amerikan cam filmi 600 tl. Digeri Ziebart ise 650 tl kendi patentli ürünü. Hangi firmayi tavsiye edersiniz. 2 numara ön cam hariç düşünüyorum. 

Arkadaşlar selamlar,

Bugun 2 yerden fiyat aldim. 1.si Ümraniye Avek yetkili servis Global Amerikan cam filmi 600 tl. Digeri Ziebart ise 650 tl kendi patentli ürünü. Hangi firmayi tavsiye edersiniz. 2 numara ön cam hariç düşünüyorum. 
Bence de Ziebart ama pazarlık etmeyi unutmayın ekstra indirimleri oluyor kredi kartına da indirim olabiliyor arada.

Arkadaşlar selamlar,

bence az daha sabredin cam filmi olayı 2-3 haftaya netleşir yasak çerçevesi belli olsun sonradan ne zarar edin ne de pişman olun çünkü yeni yasaya göre bence daha geri adım atılmaz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar selamlar,

Ben kendi aracımda Ziebart tercih ettim, işçiliklerine hayran kalmıştım. Ayrıca cam filmleri ömür boyu garantilidir.

Yetkili servislerde mümkünde boya korumadır, cam filmidir vs. gibi hiçbir işlem yaptırmamaya dikkat edin.

Arkadaslar hepinize tesekkurler. Yarin ziebart a gidip gorusucem. Kandirirlarsa yaptiririm yoksa erman arkadasin dedigi gibi beklemede kalicam

On yan Camlar için Llumar AT35 cam filmi uygulamamız. Neredeyse %100 uyum sağlanıyor. Özellikle Orjinal highline araçlarda arka camlar karartılmış olanlara uyum acısından şiddetle tavsiye ederim. [emoji6][emoji106]/monthly_2018_03/20180326_153224.thumb.jpg.990d38ed17de753a6c700237679c7cac.jpg/monthly_2018_03/20180326_151007.thumb.jpg.b59faecf7d4c7b375caca393c79618d2.jpg/monthly_2018_03/20180327_092229.thumb.jpg.aa551348c38b6e746f5cc9746460fbb3.jpg

Sent from my SM-G950F using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

On yan Camlar için Llumar AT35 cam filmi uygulamamız. Neredeyse %100 uyum sağlanıyor. Özellikle Orjinal highline araçlarda arka camlar karartılmış olanlara uyum acısından şiddetle tavsiye ederim. [emoji6][emoji106]/monthly_2018_03/20180326_153224.thumb.jpg.990d38ed17de753a6c700237679c7cac.jpg/monthly_2018_03/20180326_151007.thumb.jpg.b59faecf7d4c7b375caca393c79618d2.jpg/monthly_2018_03/20180327_092229.thumb.jpg.aa551348c38b6e746f5cc9746460fbb3.jpg

Ücretler ne kadar hocam sadece ön yanlar için. Yaza doğru yaptırıcam tekrar bilgi olsun önden.

Hocam fiyatlar şehre ve yapan kişiye göre değişse de ortalam 250- 450 arası denebilir. 

Ender Hocam geçen hafta aynı sizin gibi ön yanlara AT35 yaptırdım bende, artık dikizler gözümü almıyor.

UV koruması için ön cama ve cam tavana da yaptırdım hatta orjinalleri UV korumalı değil dediler.

Aynen dediğiniz gibi önler ile arkadalar arasında fark yok bence de, en azından bizim gözler ile anlaşılmıyor.

Trafikte de bi sıkıntı çıkmaz bu şekilde hem. Keşke daha önce yaptırsaymışım dedim.

Ender Hocam geçen hafta aynı sizin gibi ön yanlara AT35 yaptırdım bende, artık dikizler gözümü almıyor. UV koruması için ön cama ve cam tavana da yaptırdım hatta orjinalleri UV korumalı değil dediler.Aynen dediğiniz gibi önler ile arkadalar arasında fark yok bence de, en azından bizim gözler ile anlaşılmıyor.

Trafikte de bi sıkıntı çıkmaz bu şekilde hem. Keşke daha önce yaptırsaymışım dedim.
İyi akşamlar @Kırcalı hocam ne kadar ödediniz acaba paylaşabilirsiniz lütfen.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Ender Hocam geçen hafta aynı sizin gibi ön yanlara AT35 yaptırdım bende, artık dikizler gözümü almıyor.
UV koruması için ön cama ve cam tavana da yaptırdım hatta orjinalleri UV korumalı değil dediler.
Aynen dediğiniz gibi önler ile arkadalar arasında fark yok bence de, en azından bizim gözler ile anlaşılmıyor.

Size de Hayırlı Olsun Hocam. Bizim gibi düşünen arkadaşlar için şiddetle tavsiye ederim Ne çok karanlık nede çok açık Aynı benim yay konusunda istediğim gibi yani ne çok düşük ne yüksek dizel için 3.5 Vogland yay tercihim ile paralel yani [emoji2] [emoji106]

Size de Hayırlı Olsun Hocam. Bizim gibi düşünen arkadaşlar için şiddetle tavsiye ederim Ne çok karanlık nede çok açık Aynı benim yay konusunda istediğim gibi yani ne çok düşük ne yüksek dizel için 3.5 Vogland yay tercihim ile paralel yani [emoji2] [emoji106]
Sent from my SM-G950F using

Anlaşıldı [mention=208]Ender[/mention] hocam sonunda benide baştan çıkartacaksınız [emoji4]

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt