Golf 7 Cam Filmi

İyi akşamlar @Kırcalı hocam ne kadar ödediniz acaba paylaşabilirsiniz lütfen.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
475 Lira ödedim. Çokta pazarlık etmedim ama. Benim ellerde egzaman var sağlık için yaptırdım bide vaktim kısıtlı idi o gün ayaküstü konuşmaya bilgi almaya gitmiştim. hem konuştuk hemde yaptılar camları. yan camları zaten 5'er dakika da yaptılar sadece camları çıkarıpta. ön cam zahmetli oldu biraz tavan da çok zor değildi.

Yaptırdığım sokakta en az 6-7 tane filmci varmış gittikten sonra dikkatimi çekti müşterileri yoktu gittiğim yer ise randevu veriyordu millete. Benim aracı da randevulu biri trafiğe takıldı diye almıştılar içeriye. Golf kolay ve hızlı oluyormuş öğrenmiş oldum böylece

İşçilikte hoşuma gitti açıkçası.

Moderatör tarafında düzenlendi:
475 Lira ödedim. Çokta pazarlık etmedim ama. bende egzaman var sağlık için yaptırdım bide vaktim kısıtlı idi o gün ayaküstü konuşmaya bilgi almaya gitmiştim. hem konuştuk hemde yaptılar camları. yan camları zaten 5'er dakika da yaptılar sadece camları çıkarıpta. ön cam zahmetli oldu biraz tavan da çok zor değildi.
Yaptırdığım sokakta en az 6-7 tane filmci varmış gittikten sonra dikkatimi çekti müşterileri yoktu gittiğim yer ise randevu veriyordu millete.
İşçilikte hoşuma gitti açıkçası.
Nazik geri dönüş ve açıklamalarınız için teşekkür ederim,ben sadece ön yan camlara yaptırmayı düşünüyorum [emoji848] Highline

Kırcalı dedi:
Nazik geri dönüş ve açıklamalarınız için teşekkür ederim,ben sadece ön yan camlara yaptırmayı düşünüyorum
emoji848.png
Highline

Rica ederim ne demek...

Arkalar ile aynı olsun istiyorsanız bizim gibi yan camlara 150 TL demişlerdi kelebek camları dahil. ilk onlar için görüşmüştüm bende asıl.

Pazarlık seven biri iseniz en kötü 120'ye hallederler gibi.

Kırcalı dedi:
Arkalar ile aynı olsun istiyorsanız bizim gibi yan camlara 150 TL demişlerdi kelebek camları dahil. ilk onlar için görüşmüştüm bende asıl.
Pazarlık seven biri iseniz en kötü 120'ye hallederler gibi.
Severim pazarlık yapmayı [emoji41][emoji106]

Ben de tekirdağ'da Avio Film var. Daha önceki C4 aracıma da burda çektirmiştim. Llumar ATR-035 serisini C4'e geçen yıl 550 Tl 6 taksit vermiştim yeni Golf'e ise 350 tl peşine anlaştım. c4'te karartılmış camlar vardı fakat çok hafifti üzerine 2 Numara Llumar çektirmek gibi bir hata yaptım :)  İçerisini hiç bir şekilde göremiyorsunuz, içerden dışarısı ise gece yolda aydınlatma yoksa imkansız görmesi. Kısacası aşırı bir kararma oldu. Golf ise fabrika çıkışı malum hafif yeşil camdı, 2 numara aslında bunda tam olabilirdi ama güvenemedim bir numara açık yaptırdım. Dışardan içerisi hafif görülüyor, dikkatli bakmak lazım, ama içerden dışarıyı gece aydınlatmasız yolda bile net görüyorum en çok ona sevindim.

Firmayı tavsiye ederim işçilikleri çok iyi, zaten Tekirdağ merkezinde işin ehli firma. Yaklaşık 3.5 saat sürdü Golf'e takmaları. 

Merhaba arkadaşlar bende geçen pazar günü biraz araştırarak uzun süredir aklımda olan cam filmi yaptırma eylemini gerçekleştirdim. Ankarada ikamet ediyorum ve aklımda ziebart yada Llumar ATR-035 serisi vardı. Ziebart için  ön cam hariç Ziebart Balgat 850 tl fiyat verdi çokta pazarlık yapmadı açıkçası ben de (Ankarayı bilenler için Konya yolu kenarında yeni yapılan yıldırım kule altına yeni açılmış olan Autowax tan) lumar cam filmi için fiyat aldım. İlk etapta 900 tl gibi fahiş bir rakam çıkardı. Uzun pazarlıklar sonucu 550 tl 5 taksit artı iç-dış yıkama hediyeli olarak anlaşarak yaptırdım. Llumar ATR-035 serisi 2 numara cam filmini. İşlem yaklaşık 2 saat sürdü. Çalışan arkadaş gerçekten titizlikle çalıştı ve işçiliği gayet özenli idi. Filmi çeken arkadaş Borusan Konya yolunda sıfır km BMW araçlara da film çekiyormuş. Kısacası Ankarada olup düşünen arkadaşlar için tavsiye ederim. Fikir vermesi açısından 2 adet fotoğraf yüklüyorum. İyi forumlar Herkese.

glf.jpg

glf1.jpg

Merhaba arkadaşlar bende geçen pazar günü biraz araştırarak uzun süredir aklımda olan cam filmi yaptırma eylemini gerçekleştirdim. Ankarada ikamet ediyorum ve aklımda ziebart yada Llumar ATR-035 serisi vardı. Ziebart için  ön cam hariç Ziebart Balgat 850 tl fiyat verdi çokta pazarlık yapmadı açıkçası ben de (Ankarayı bilenler için Konya yolu kenarında yeni yapılan yıldırım kule altına yeni açılmış olan Autowax tan) lumar cam filmi için fiyat aldım. İlk etapta 900 tl gibi fahiş bir rakam çıkardı. Uzun pazarlıklar sonucu 550 tl 5 taksit artı iç-dış yıkama hediyeli olarak anlaşarak yaptırdım. Llumar ATR-035 serisi 2 numara cam filmini. İşlem yaklaşık 2 saat sürdü. Çalışan arkadaş gerçekten titizlikle çalıştı ve işçiliği gayet özenli idi. Filmi çeken arkadaş Borusan Konya yolunda sıfır km BMW araçlara da film çekiyormuş. Kısacası Ankarada olup düşünen arkadaşlar için tavsiye ederim. Fikir vermesi açısından 2 adet fotoğraf yüklüyorum. İyi forumlar Herkese.

Ekli dosyayı görüntüle 14202

Ekli dosyayı görüntüle 14203
Tam yan açıdan bir foto alsak zahmet olmaz ise. Bir de ben de bu aralar yaptıracağım fakat ön cama 1 ton açık mı çektirmek gerekiyor sanki trafikte problem yaşamamak için ?

@asdfg112  Evet hocam kapı iç fitilleri sökülüyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Blackjoke  yan açıdan akşam atayım hocam fotoğraf , ama ön camda cam filmi yok , yan camları için gece aynaların görüş açısında hiç bir problem yok , gayet güzel görünüyor cam falan indirmeye gerek yok yani  :000074-medium:

@Blackjoke kelebek camlardada var hocam film oraya da çektiler fotoğraflara baktım ama tam yan profilden hiç fotoğraf çekmemişim yarın öğlen çekip paylaşayım sizin için Ankara nispeten güneşli yarın daha iyi fikir verir 

@voice-org teşekkür ederim hocam hatta çankaya da oturuyorum ben yakınsanız kendim bile görmeye gelebilirim. Özelden yazabilirsiniz.

Geri
Üst Alt