Bir (başka) ilanın paranoyakça derinlemesine incelemesi. 2

İlan fiyatı 79.500 olarak güncellenmiş.

Bilgi amaçlı aradım.

Ev almak için satıyormuş, aracını çok seviyormuş üzülerek satıyorum dedi. Ön kaput tampon değişmiş, karda duramamış, motora kadar girmedi dedi.

Arkadaşı Highline aracını satarken orjinal jantlarını ben aldım dedi.

Kaput koruma yapılmış, kar durmuyormuş üstünde.

Euro 6 motormu dedim, TSI motor dedi  :mad:

İç mekan kum bejimi hangi renk diye sordum, kum beji fabrikasyon çok sıkıntılı lekeler çıkmıyor, o yüzden siyah aldım dedi.

Kaliperler özel yeşil dedi. (10 lira)

Aracın sıfırı Doğuş otoda 85k dedi.  :mad:  

"Özel Renk" ifadesine ifrit oluyorum. Sanırsın ki bi tek o almış o rengi. Fabrikada özel karışım yapmışlar onun için. Bir de başlıkta eşşek kadar yazıyorlar bunu. Örnek: 323316725
Bu özel bir araç sen ben cahil insanlarız sanırsam biz bilmiyoruz.., baksana araçta "eşya gözü paketi" varmış.. s=yerlerde

@Negatiwe

benim ilanın süresi doldu. 81250tl fiyatı vardı. forumda konusu var. oradan bakabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
"Özel Renk" ifadesine ifrit oluyorum. Sanırsın ki bi tek o almış o rengi. Fabrikada özel karışım yapmışlar onun için. Bir de başlıkta eşşek kadar yazıyorlar bunu. Örnek: 323316725
Bu ilandaki araba toplasan 115k falan yapıyor o da sıfır. Adam 107k fiyat koymuş 10000'de arabaya. Body kit vs harcadığı parayı koyacak üzerine, 10000 km bedavaya binecek güya. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bir de böyleleri var; ilanda 1.4 TSI yazıyor, 297490759 son fotoğrafa bakın :)  

Benim en sinir olduğum şey ince ayrıntıdan ziyade...

-2012 ilk gelen araçlarına 2013 olarak işaretleyip Golf6 ile karışmasın diye 2012 yaptık diyorlar

-Bir diğer sinir olduğum şey ise comfortline kısmına midline,highline kısmınada comfortline araç koymaları.Sinir oluyorun

Valla ben kaç litre benzin aldıysa onun fiyatını aracın fiyatına ekleyen gördüm. Maalesef dürüstlük namına görülecek pek bir şey yok be güzel ülkemde..

@snoppy Hocam özel renk yazanlarda aracı renginden dolayı satamayacağını ve pazarlık konusunda ellerinin güçsüz olduğunu veya araçta herhangi bir opsiyon yok bir şeyler yazarak aracı cazip hale getirme çabası içindekilerin ruh halidir :)  Bakın hiç beyaz araç sahipleri bu tabiri kullanmaz çünkü kimse arayıp da yavvvvv bu istediğim araç ama rengi turuncu ağabeyyyy yoksa hemen alırdım yada madem turuncu sen 5 bin aşağı verirsen alayım demez  :)  Uzun lafın kısası renginden dolayı satılma olasılığı diğer araçlara göre düşük olan araç sahiplerinin çaresiz baş vurdukları gereksiz bir cümledir. 

fbd57a412b2343fad640c8b95e93f183.png
işin sistemi nedir acaba [emoji76]

Sent from my iPhone using Tapatalk

@yusuf Ben de hasarlı olmasından şüpheliyim. Çünkü araç model ve donanımına göre sitedeki diğer araçlardan daha makul bir fiyatta.

Geri
Üst Alt